Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Masterchef gravzarija

Masterchef gravzarija

Zate, da si glupača te tvoj super občutek senzorike ne opozori?
[/quote]
Hehe pac nisem na tvojo zalost in v moje zadovoljstvo ampak ste mi zanimivi vi primati. Vas proucujem ze celo zivljenje.

Pismo…jaz se ne vtikam v izgled, v zgodovino posameznika le toliko, kolikor lahko pomagam…

Kdor pa je vesel, da je Natalija PRIZNALA (!!!) da je imela bulimijo…pa samo preč od mene.

Slovenceljni so res Slovenceljni. Ne razumejo, da je šov baziran na kuhi, z raznimi dodatki, za višjo gledanost, zraven.
[/quote]
Prec od mene? Hehehehehe. Se pa visok cenis decva. Hahahaha. Prava goska. Men sede le 0,2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije. Dvomim, da si ti tako zanimiva, posebna, plemenita ali bistra, da bi me tvoja druzba navdusevala. Na nivoju kulinarike: raje lacen kot da zanic jem.

Zakaj Natalijo predstavljajo kot neko čarovnico. Videti je bolj nežna, ranjena punca, ki ne zaupa preveč svetu okoli sebe. Drugi se zdijo precej bolj zafu. kani.

nova
Uredništvo priporoča

Med ne pomagam in namerno škodujem, je razlika.

Zato, ker je priznala, da bi za zmago naredila vse, tudi namerno škodovala sotekmovalcem.

Veliko deklet v najstniških letih razvije anoreksijo ali bulimijo ali pa celo oboje, so pa bolezni psihičnega izvora. Sama sem bila med slednjo skupino. Nobene značilne drže maxille ni, to se zelo dolgo skriva.

Natalija je čist v redu punca, pretrpela veliko in ne zdi se mi zlobna. Je fokusirana, zato je prišla v šov, ostali so zgleda prišli po prijateljstvo?

Tole z možgani in prašniki se mi je res gabilo. Tole kar so delali s tem piščancem je pa res grozno. Ne vedo več kaj bi si izmislili. Včasih je bilo boljše

Zato, ker je priznala, da bi za zmago naredila vse, tudi namerno škodovala sotekmovalcem.
[/quote]

Tega ni rekla.

Jezus je bil sin Svetlobe in je lepo ucil: ne ubijaj! Ni jedel zivali. Njegova roditelja pa sta dokler ni zrasel in jima predal upanje/vero v socutje jedla zivali.
[/quote]

Nobenega dokaza nimaš, da je bil Jezus vegetarijanec! Vegetarijancev v tistih časih na področju rimske Judeje ni bilo! To se je razvilo v modernejših časih, ob večjem obilju hrane.
Hodil je na svatbe, če so ga povabili in jedel pečeno meso ter pil vino!!!
Ko je Jezus naredil čudež in nahranil množico ljudi – s čim jo je nahranil??? S kruhom in RIBAMI!! Riba ni rastlina, tako mimogrede…

Skratka – natančno preberi Sv. pismo, preden pametuješ.


Prec od mene? Hehehehehe. Se pa visok cenis decva. Hahahaha. Prava goska. Men sede le 0,2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije. Dvomim, da si ti tako zanimiva, posebna, plemenita ali bistra, da bi me tvoja druzba navdusevala. Na nivoju kulinarike: raje lacen kot da zanic jem.
[/quote]

A si se zdaj odločil, da boš vsak prispevek pod novim nickom napisal?
Saj bi lahko ostal “Kokoši”, ti ne bi nihče zameril. Tukaj na Monu ljudje res vsakega prifuknjenca sprejmejo, pa bi tudi tebe:))

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj te briga, 09.05.2021 ob 17:18

Zato, ker je priznala, da bi za zmago naredila vse, tudi namerno škodovala sotekmovalcem.
[/quote]

Tega ni rekla.

 

 

Tale natalija je res groza od ženske. Res sem držala pesti, da gre ta teden ona ven. Šele zdaj je sploh prvič prišla na izločitveni. No, po pa drugi teden uspelo.

Ženska ni čisto gladka, nobeden od sotekomovalcev je ne mara. Kakšna mora biti šele v resnici. Hudobna, zlobna, hinavska, zahrbtna, škodoželjna. Pa še grda je.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Pa dobr no, 07.05.2021 ob 16:08

A je kdo gledal ta neprimeren odnos do raznoraznih organov zivali? Pa saj to je bilo za psihopate. Jaz sem ves cas naprej vrtela. Gledam z zamikom ze zato, da oglase preskocim. Skoda obicajno je poucno opazovati odnose, obnasanje posameznikov ampak tole ni bilo za gledat. Nam je bilo vsem slabo v zelodcu. Koliko normalnih ljudi pa se je jajca in mozgane? Kaj pa tisto malicenje piscanca. Pa to je bila res oddaja za psihopate.

Hrenovke, klobasice, salamce mleto meso pri mesarju iz vitirne,  ješ? 😉

Dobro pripravljeni vampi.  Pa telečja, ribja, svinjska lička……. ali pa telečji priželjc (timus= nadledvična žleza), če ga kje uspeš dobiti…. mmmmm

https://culinaryjourneybyme.com/2012/01/telecji-prizeljc-na-grahovem-pireju-z-meto/

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ne obsojajte, 09.05.2021 ob 16:00

Veliko deklet v najstniških letih razvije anoreksijo ali bulimijo ali pa celo oboje, so pa bolezni psihičnega izvora. Sama sem bila med slednjo skupino. Nobene značilne drže maxille ni, to se zelo dolgo skriva.

Natalija je čist v redu punca, pretrpela veliko in ne zdi se mi zlobna. Je fokusirana, zato je prišla v šov, ostali so zgleda prišli po prijateljstvo?

Tako je – če že, so vidni  in prepoznavni znaki motnje hranjenja, sploh bulimije sledeči: izrabljena sklenina zob , zlizane grizalne ploskve naširmer, pa stopljena sklenina zaradi  erozije želodčne in ustne  kisline odkruški zob  in pa pozor:  tipični žulji oziroma otiščanci na členkih prstov zaradi  vtikanja v usta  in drgnjenja ob zobe za sprožitev bruhanega refleksa.

Da se povrnem na bistvo teme – meni se zdi pa kvečjemu ok, da se porabi vse od živali, če že mora umret. Drugače bi kravo ubili samo za steak. Včasih se je tako živelo in tako delalo, da se ni nič metalo stran, danes pa kar vsepovprek. In meni osebno je všeč pristop moderne kulinarike, da spet iščejo pozabljene jedi.

New Report

Close