Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Masturbiranje

Masturbiranje

Pozdravljeni.  Imam 46 let sem vezan in imam reden sex nekje dvakrat na teden. Vseeno se samozadovoljujem vsak dan,  včasih tudi večkrat na dan. Zanima me ali tudi drugi to počnete, sploh ženske,  ali partnerji vedo za vaše početje.  Me pa zelo rajca če se pogovarjam z tujo žensko po telefonu ,  ali pa poslušam par pri sex-u .

Sexava vsak dan, kljub temu se se umes samozadovoljujem

Stara sva pa 48 let😉

Kje se pa se samozadovoljujete in na kaj mislite zraven.  Na kakšnih najbolj neobičajnih mestih ste se že samozadovoljevali

Ponavadi se doma, 2x sem se celo v trgovini. Imela vibrator vklopljen, ko mi sredi trgovine prislo. Od orgazma me streslo in sem samo barvo spremenila 🤣🤣🤣🤣

Me pa rajca ful tudi dopisovanje z tujimi moskimi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno454, 26.04.2024 ob 08:14

Ponavadi se doma, 2x sem se celo v trgovini. Imela vibrator vklopljen, ko mi sredi trgovine prislo. Od orgazma me streslo in sem samo barvo spremenila 🤣🤣🤣🤣

Me pa rajca ful tudi dopisovanje z tujimi moskimi.

Mmmmmm

Pusti kontakt pliz

Ni lepšega kot zadovoljevanje med čakanjem z avtomobilom v koloni…..

🤣🤣🤣 daj ga ti

Ce bom jaz dala kontakt, bo prevelik naval potrebnih zrebcev 🤣🤣🤣🤣

Piši za mal nagajivega

[email protected]

[email protected]

a se v sluzbi kdo zadovoljuje –  js se na wc-ju

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 26.04.2024 ob 10:39

Ni lepšega kot zadovoljevanje med čakanjem z avtomobilom v koloni…..

Falotka ti Štajerska 1972. Taka si mi všeč. Sem ti že enkrat sporočil, da bi te z veseljem spoznal. Vsaj preko e-pošte…

[email protected]

Živijo, bi me veselilo imeti takšno prijateljico. Prav danes sem napisal v drugi temi 😉
Navihano vezano – brez seksa

Nič ni narobe s tem, zdrav človek se tudi ob seksu igra s seboj. Dvakrat tedensko je pa tako ali tako premalo 🙂 Malo domišljije in trdega v roki, to je super.

Tudi sam se velikokrat poigram v avtu, ko čakamo v koloni 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5814, 25.04.2024 ob 07:16

Pozdravljeni.  Imam 46 let sem vezan in imam reden sex nekje dvakrat na teden. Vseeno se samozadovoljujem vsak dan,  včasih tudi večkrat na dan. Zanima me ali tudi drugi to počnete, sploh ženske,  ali partnerji vedo za vaše početje.  Me pa zelo rajca če se pogovarjam z tujo žensko po telefonu ,  ali pa poslušam par pri sex-u .

Čisto normalno za normalnega zdravega tipa

Tudi meni paše samozadovoljevanje, čeprav z mojo redno srečava. Pač paše ga dr.kat ko je celi trdi.

Tudi sama se pogosto božam tam spodaj. Pri sexu zelo težko in poredko doživim orgazem,  doživim ga le če mi partner liže pičko,  vendar je to zelo poredko. Če si jo sama božam pa vedno doživim orgazem,  to najraje počnem zvečer pod tušem, sigurno 1x  na teden ,ko me zagrabi pa je lahko tudi vsak dan , sploh ko imam menstro.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2777, 17.05.2024 ob 07:04

Tudi sama se pogosto božam tam spodaj. Pri sexu zelo težko in poredko doživim orgazem,  doživim ga le če mi partner liže pičko,  vendar je to zelo poredko. Če si jo sama božam pa vedno doživim orgazem,  to najraje počnem zvečer pod tušem, sigurno 1x  na teden ,ko me zagrabi pa je lahko tudi vsak dan , sploh ko imam menstro.

A Ti jo malokrat poliže men je pa to tko všeč moji pa ni to bi jaz vsakič počel mmm

New Report

Close