Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mate kako finto na lageru

Mate kako finto na lageru

…za današnji dan…jaz bi malo folk zabavala,pa mi nič ne pade na pamet….
kakšen predlog morda????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

zakaj pa si pozabila oblečt gatke ????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ha????…a to je to….?????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Moja finta je bila, da ta trenutek potujem na morje, da se poslavljam in zaradi tega je dva skoraj kap in 1. april je bil popoln…Daj napni možgane in na aprilaj še ti koga…samo ne mene…ker že letim malo delati…cmoka;)) pa nagajiva ostani, ti paše, nam paše!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vejetno bom mamo nagnila (kot vsako leto),pa očima,samo za v šoli še ne vem točno…..hmmmmmmmmmmmmm….dobro zdaj,norčije na stran in h knjigam…..gremo zdaj,premakni svoje truplo,mater sem lena…ajd,ajd gremo…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Bier Heineken lager!
Pa včasih sem rad Ale pil,mater,kako je usekal po možganih!
:-)))
Sp

New Report

Close