Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Matematika :)

Matematika :)

žurali smo že – žal ne skupaj, lupčkamo se pa lahko za nazaj…. bilo pa je to 2.2.. tukaj pa jaz ne morem obračati številk, tako kot ti pri starosti…:-)) Jaz jih pri starosti sedaj tudi ne bi rada obačala, ker….:-))) Potem že najbrž ne bi niti tipkovnice več videla…:-)

Ti si pa svoji mamici lepo “darilo” dala za dan žena…:-)))

No , pa približno vem , koliko si stara (če tisto , da ne bi vidla tipkovnice , pomeni , da zaradi slabovidnosti ;)) – sva potem kar blizu , a ne ?

Heh , darilo za osmi marec , ja , v prejšnjih časih sem bila glih zato prikrajšana za kako rožico .

Ben , pa se dajva polupčkat za nazaj , pa si zaželiva , da bova še pooooolno let taki fejst punci !

No,no,mi ta pokvarjeni od strani gledamo in se naslajamo ;-)))
Sp

:-))

No, saj nisi lih tako star….
aja, tudi tebe bi pocmokali, saj si ravno nekje na sredini med nama praznoval. ti voščim za nazaj, ko se sretnemo, prav?! A bo veljalo???
:-))
saj ti bom voščila za obrnjeno številko, no!

cmoka na lička – ti, a te je fejst zasulo danes (jaz danes nisem mobilna, morala sem mojega lepotca na štirih kolesih v garaži pustiti, ker je že obut v letne čeveljčke…žal)

Lepo jutro moja draga prijateljica!
Vse velja,za nazaj in naprej,sam da se ocmokamo ;-)))
Kakor se je včeraj popoldne lotilo snežit,sem mislil,da ga bo pol metra zjutraj,pa se je le v dež obrnilo,tako,da ni panike.
Se beremo!
Sp

New Report

Close