Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Matematika pri cepivih in zaščiti

Matematika pri cepivih in zaščiti

Čak mal.

Če naj bi bila cepiva vsaj 90 odstotna pri zaščiti, kako potem se najde 20 odstotokov tu?:

https://www.24ur.com/novice/korona/pristojni-o-aktualni-epidemioloski-sliki-razmere-v-sloveniji-skrajno-resne.html

Novo normalno ni več novo normalno ampak novo blesavo

samo zanima me, koliko si ti imel matematiko v srednji šoli?

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 10.11.2021 ob 15:02

Čak mal.

Če naj bi bila cepiva vsaj 90 odstotna pri zaščiti, kako potem se najde 20 odstotokov tu?:

https://www.24ur.com/novice/korona/pristojni-o-aktualni-epidemioloski-sliki-razmere-v-sloveniji-skrajno-resne.html

Novo normalno ni več novo normalno ampak novo blesavo

Saj vemo čemu je namenjena tale lažniva fašistična propaganda. Debilno čredo kliče k tretjemu šusu. Pobijanje ljudi je za njih hec.

 

Covid sledilnik – št hospitaliziranih in na intezivni

 

Pod kaj se vodi prebolevnik, če je cepljen?

Pod kaj se vodi prebolevnik, če ni cepljen?

Pod kaj se vodijo cepljeni, če je preteklo od cepljenja že več kot 9 mesecev?

 

 

Sigurno boš to na MON zvedel….

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 10.11.2021 ob 15:29

Saj vemo čemu je namenjena tale lažniva fašistična propaganda. Debilno čredo kliče k tretjemu šusu. Pobijanje ljudi je za njih hec.

 

Sem že tretjič cepljena, pa še čisto normalno diham. Mi čisto nič ne manjka!

Odgovor na objavo uporabnika
sisisi, 10.11.2021 ob 15:54

Sem že tretjič cepljena, pa še čisto normalno diham. Mi čisto nič ne manjka!

Imam kronično avtoimuno bolezen in stroka mi je zagotavljala, da se lahko cepim.

Ja in sem se.

Moja kronična avtoimuna bolezen, ki je z mano že več kot 15 let, se je prebudila in je že od pomladi ne obvladujem več. Prej me je rahlo opomnila 2x na mesec, da je tu, zdaj me pošteno opominja vsak dan.

Zdaj moj zelo zelo dober dan je precej slabši kot pa je bil pred letom dni moj zelo zelo slab dan.

Sem zaupala stroki in se cepila.

 

 

Povej čez par mesecev ali let.

Odgovor na objavo uporabnika
meni tudi ne, 10.11.2021 ob 15:59

Imam kronično avtoimuno bolezen in stroka mi je zagotavljala, da se lahko cepim.

Ja in sem se.

Moja kronična avtoimuna bolezen, ki je z mano že več kot 15 let, se je prebudila in je že od pomladi ne obvladujem več. Prej me je rahlo opomnila 2x na mesec, da je tu, zdaj me pošteno opominja vsak dan.

Zdaj moj zelo zelo dober dan je precej slabši kot pa je bil pred letom dni moj zelo zelo slab dan.

Sem zaupala stroki in se cepila.

 

Nisi edina. Podobno se je zgodilo moji sodelavki. Želim ti, da se pobereš.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nisi edina, 10.11.2021 ob 16:02

Nisi edina. Podobno se je zgodilo moji sodelavki. Želim ti, da se pobereš.

 

Hvala.

Saj ne vem, kaj sem razmišljala, da sem se šla cepit.

Nikoli se npr.nisem cepila proti gripi in za njo nisem zbolela že več kot 20 let.

Mož, ker je videl, kake težave imam, se zdaj ni šel cepiti in prav tako ni zbolel. Se pač pazi. In tudi jaz se, enako, kot če ne bi bila cepljena. Le da brez cepljenja ne bi imela težav, ki jih zdaj imam.

New Report

Close