Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Matic oproscen

Matic oproscen

Očitno bo kr en in isti. Zadrička nekaj odgovorov, potem mora pa še na drug forum oz. Twitter.
[/quote]

Ja je isti. Nabija ke u tri krasne, da smeti temo in preusmerja pozornost, kadar ni po njihovem.
Znamenite enovrsticnice, ker je verjetno placan po postu.

‘Zločin’ je protestirati tako, da s tem ogrožaš življenja drugih zaradi epidemije. Ampak ker je to protest proti Janši se je angažiral ves levičarski stroj – mediji, kulturniki, politiki, učitelji (sem bila na GIMB in so podpisniki peticije sami levičarski ekstremisti, kar jih je še iz mojih časov),

v sodstvu, kjer sodnice v pionirčke oblečene se razmetavajo ob zvokih jugonastalgičnega banda, pa ni pričakovati, da se bo upoštevalo realne okoliščine.

Imamo še vedno, 30 let po osamosvojitvi, dve kasti – leve, nedotakljive rdeče krave (recimo Zokiju odpis 20 milijonov dolga, prisluhi farmacevtke so se uničili, proti poštenima kriminalistoma, ki sta zadevo odkrila, gonja) in drugorazredne državljane, kamor spadamo običajni ljudje. Obsojeni, ker smo dobili na neznanem kraju, neznanem času, na neznan način, od neznanih oseb – obljubo.
[/quote]

Bili so na prostem, imeli so maske in drzali so razdaljo. Tako kot ostalih par tisoc ljudi, ki so se takrat nahajali v mestu, na ulicah. Edina razlika je bila ta, da so protestirali. Kar je za to vlado rdeca cunja. Zakaj ogrozas zdravje drugih SAMO , ce nosis transparent, drugace pa ne, se niste znali odgovoriti.

Ja je isti. Nabija ke u tri krasne, da smeti temo in preusmerja pozornost, kadar ni po njihovem.
Znamenite enovrsticnice, ker je verjetno placan po postu.
[/quote]

Po končanem odvajanju je skrajni čas, da obiščeš še tečaj slovenskega jezika.
Ne bo ti škodilo.

Po končanem odvajanju je skrajni čas, da obiščeš še tečaj slovenskega jezika.
Ne bo ti škodilo.
[/quote]

Sej bi sla, pa so vsi za tri leta naprej zasedeni in polni nepismenih sdsovcev.
Sej ves, ta domoljupnih.

Sej bi sla, pa so vsi za tri leta naprej zasedeni in polni nepismenih sdsovcev.
Sej ves, ta domoljupnih.
[/quote]

😂

Kar se razsodbe tiče, pa: aleluja.
Ampak sodnica pa najbrž že drugo službo išče…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

‘Zločin’ je protestirati tako, da s tem ogrožaš življenja drugih zaradi epidemije. Ampak ker je to protest proti Janši se je angažiral ves levičarski stroj – mediji, kulturniki, politiki, učitelji (sem bila na GIMB in so podpisniki peticije sami levičarski ekstremisti, kar jih je še iz mojih časov),

v sodstvu, kjer sodnice v pionirčke oblečene se razmetavajo ob zvokih jugonastalgičnega banda, pa ni pričakovati, da se bo upoštevalo realne okoliščine.

Imamo še vedno, 30 let po osamosvojitvi, dve kasti – leve, nedotakljive rdeče krave (recimo Zokiju odpis 20 milijonov dolga, prisluhi farmacevtke so se uničili, proti poštenima kriminalistoma, ki sta zadevo odkrila, gonja) in drugorazredne državljane, kamor spadamo običajni ljudje. Obsojeni, ker smo dobili na neznanem kraju, neznanem času, na neznan način, od neznanih oseb – obljubo.
[/quote]

Kopriva, si to ti?
Kakorkoli že, pa ja ne boš rekla, da so tudi v trenutni vladi na čelu naše države samo drugorazredni?

😂

Kar se razsodbe tiče, pa: aleluja.
Ampak sodnica pa najbrž že drugo službo išče…
[/quote]

Ravno zaradi tega sem jaz vedno zagovarjala trajni mandat sodnikov – vsaj ena varovalka, da niso sodniki samo politično nastavljeni.

‘Zločin’ je protestirati tako, da s tem ogrožaš življenja drugih zaradi epidemije. Ampak ker je to protest proti Janši se je angažiral ves levičarski stroj – mediji, kulturniki, politiki, učitelji (sem bila na GIMB in so podpisniki peticije sami levičarski ekstremisti, kar jih je še iz mojih časov),

v sodstvu, kjer sodnice v pionirčke oblečene se razmetavajo ob zvokih jugonastalgičnega banda, pa ni pričakovati, da se bo upoštevalo realne okoliščine.

Imamo še vedno, 30 let po osamosvojitvi, dve kasti – leve, nedotakljive rdeče krave (recimo Zokiju odpis 20 milijonov dolga, prisluhi farmacevtke so se uničili, proti poštenima kriminalistoma, ki sta zadevo odkrila, gonja) in drugorazredne državljane, kamor spadamo običajni ljudje. Obsojeni, ker smo dobili na neznanem kraju, neznanem času, na neznan način, od neznanih oseb – obljubo.
[/quote]

Kopriva, si to ti?
Kakorkoli že, pa ja ne boš rekla, da so tudi v trenutni vladi na čelu naše države samo drugorazredni?

Sem kaj zamudila ali ti spet tako malo, na splošno?

‘Zločin’ je protestirati tako, da s tem ogrožaš življenja drugih zaradi epidemije. Ampak ker je to protest proti Janši se je angažiral ves levičarski stroj – mediji, kulturniki, politiki, učitelji (sem bila na GIMB in so podpisniki peticije sami levičarski ekstremisti, kar jih je še iz mojih časov),

v sodstvu, kjer sodnice v pionirčke oblečene se razmetavajo ob zvokih jugonastalgičnega banda, pa ni pričakovati, da se bo upoštevalo realne okoliščine.

Imamo še vedno, 30 let po osamosvojitvi, dve kasti – leve, nedotakljive rdeče krave (recimo Zokiju odpis 20 milijonov dolga, prisluhi farmacevtke so se uničili, proti poštenima kriminalistoma, ki sta zadevo odkrila, gonja) in drugorazredne državljane, kamor spadamo običajni ljudje. Obsojeni, ker smo dobili na neznanem kraju, neznanem času, na neznan način, od neznanih oseb – obljubo.
[/quote]

Kako ogrožaš življenja drugih, če na prostem stojiš tri metre stran? Ajme, ajme. In kako so jih ogrožali samo tisti s transparenti, drugi pa ne, trol SDS-ovski?

Pa ne edini tule gor!!!

😂

Kar se razsodbe tiče, pa: aleluja.
Ampak sodnica pa najbrž že drugo službo išče…
[/quote]Ko je bilo potrebno s kakšnim pozitivnim komentarjem podpret dijake si bla tiho kot rit.
NIKOLI mladini ne daš podpore. Oglašaš se po bitki. Hinavka pač.

Ko je bilo potrebno s kakšnim pozitivnim komentarjem podpret dijake si bla tiho kot rit.
NIKOLI mladini ne daš podpore. Oglašaš se po bitki. Hinavka pač.
[/quote]
A tebi je pa prav v poseben užitek, da se pretvarjaš, da veš, kakšne so (bile) moje aktivnosti?
Ali pa si nemara predstavljaš, da je MON edino (pravo) mesto za izražanje mnenj, podpore, kritike itd.?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ni v redu. Mladina, nahujskana od levičarjev in skrajnih ultralevičarjev ni dobila vzgojnih kazni. To je razgradnja družbe. Po isti logiki bodo sedaj lahko prostili tudi onega sodnega zapisnikarja

Kako ogrožaš življenja drugih, če na prostem stojiš tri metre stran? Ajme, ajme. In kako so jih ogrožali samo tisti s transparenti, drugi pa ne, trol SDS-ovski?
[/quote]
adekvatno vprašanje bi lahko bilo, kako lahko ogrožam druge, predvsem otroke, če v nedeljo ob treh zjutraj v coni 30 pred šolo peljem 50 na uro?
point je v kršitvi, je bila kršitev ali ni bila kršitev. Če je kršitev bila, kazen mora biti, lahko pa se jo zaradi posebnih okoliščin zniža ali morebiti celo odpusti.
v primeru dijakov je bila kršitev očitna, kršilil so odlok, ki prepoveduje zbiranja. ne odlok, ki določa distanco…. da so bili na zbiranju, pa kaže oblika protesta, njihovi transparenti, usklajeno delovanje in podobno. noben dijak ne bi dobil kazni, če bi transparent nosil denimo ob deveti uri sam, medtem, ko bi se sprehajal po ulici upoštevajoč vse ukrepe. Prosim razumite to.
pa še enkrat….odločitev sodnice meče slabo luč na pravno državo in bo imela posledice. Marsikdo se bo skliceval na ta način, mogoče tudi tisti, ki bo peljal 50 na uro…..pred sodnikom s solzavim zagovorom, da je nosečo ženo peljal v porodnišnico, pa da je glavca že ven gledala.

Resnicen primer razgradnje druzbe:
Horda fanaticnih jansistov v tovarni propagande ustvarja na stotine laznih profilov, na forumih na stotine multinickov, ponareja, lansira lazne novice, na ukaz napada in diskreditira
“dnevno tarco”, ki jim jo pokazejo, slepo, sovrazno, brez premisleka, brez zavedanja, a je to, kar pocnejo nemoralno, laznivo, skodljivo, fanaticno.
Zadnji “dosezek” : lazni “Manifest levice” ki ga zdaj lansirajo naokrog – pazi, to ni par stavkov, to je ena ekipa fanatikov stepala stran za stranjo, kot pravi Goebelsovi ucenci, tocka za tocko kozlarij, lazi. To ni stvar ene urce, da mal ponagajas, to je ornk zastavljeno delo polno zlobe in zlonamernosti. Nikoli nisem volila Levice in je verjetno nikoli ne bom, na bruhanje mi gre pa ta zagrizeni, slepi fanatizem jansevikov, ki povhu mislijo….ne crtam to. Mislijo nic. Dovoljeno je vse, moralnih, zakonskih ali drugih zadrzkov ni, oni se imajo verjetno za junake jansevizma.
Bruh od bruha.
To vidis, je razgradnja drzave, ne pet dijakov, ki so stali na trgu s transparentom, da hocejo v solo.

Resnicen primer razgradnje druzbe:
Horda fanaticnih jansistov v tovarni propagande ustvarja na stotine laznih profilov, na forumih na stotine multinickov, ponareja, lansira lazne novice, na ukaz napada in diskreditira
“dnevno tarco”, ki jim jo pokazejo, slepo, sovrazno, brez premisleka, brez zavedanja, a je to, kar pocnejo nemoralno, laznivo, skodljivo, fanaticno.
Zadnji “dosezek” : lazni “Manifest levice” ki ga zdaj lansirajo naokrog – pazi, to ni par stavkov, to je ena ekipa fanatikov stepala stran za stranjo, kot pravi Goebelsovi ucenci, tocka za tocko kozlarij, lazi. To ni stvar ene urce, da mal ponagajas, to je ornk zastavljeno delo polno zlobe in zlonamernosti. Nikoli nisem volila Levice in je verjetno nikoli ne bom, na bruhanje mi gre pa ta zagrizeni, slepi fanatizem jansevikov, ki povhu mislijo….ne crtam to. Mislijo nic. Dovoljeno je vse, moralnih, zakonskih ali drugih zadrzkov ni, oni se imajo verjetno za junake jansevizma.
Bruh od bruha.
To vidis, je razgradnja drzave, ne pet dijakov, ki so stali na trgu s transparentom, da hocejo v solo.
[/quote]
a tisti mail od sukičke glede organizacije protestov je tudi fake? [hashtag=samfprašam]#samfprašam[/hashtag]

Resnicen primer razgradnje druzbe:
Horda fanaticnih jansistov v tovarni propagande ustvarja na stotine laznih profilov, na forumih na stotine multinickov, ponareja, lansira lazne novice, na ukaz napada in diskreditira
“dnevno tarco”, ki jim jo pokazejo, slepo, sovrazno, brez premisleka, brez zavedanja, a je to, kar pocnejo nemoralno, laznivo, skodljivo, fanaticno.
Zadnji “dosezek” : lazni “Manifest levice” ki ga zdaj lansirajo naokrog – pazi, to ni par stavkov, to je ena ekipa fanatikov stepala stran za stranjo, kot pravi Goebelsovi ucenci, tocka za tocko kozlarij, lazi. To ni stvar ene urce, da mal ponagajas, to je ornk zastavljeno delo polno zlobe in zlonamernosti. Nikoli nisem volila Levice in je verjetno nikoli ne bom, na bruhanje mi gre pa ta zagrizeni, slepi fanatizem jansevikov, ki povhu mislijo….ne crtam to. Mislijo nic. Dovoljeno je vse, moralnih, zakonskih ali drugih zadrzkov ni, oni se imajo verjetno za junake jansevizma.
Bruh od bruha.
To vidis, je razgradnja drzave, ne pet dijakov, ki so stali na trgu s transparentom, da hocejo v solo.
[/quote]

Ti si iste pameti kot tista 38 letnica, ki je po 30 letih ugotovila, da je bila spolno zlorabljena…
Imaš pač zelo dolgo “lajtngo”….he,he


a tisti mail od sukičke glede organizacije protestov je tudi fake? [hashtag=samfprašam]#samfprašam[/hashtag]
[/quote]

Za zacetek bi morala vedet, kdo je “sukicka” , pa se mi ne sanja. In me ne zanima.
Pa tud ,ej ni treba razlagat, tebe mam res dost, pod vsemi nicki.

Za zacetek bi morala vedet, kdo je “sukicka” , pa se mi ne sanja. In me ne zanima.
Pa tud ,ej ni treba razlagat, tebe mam res dost, pod vsemi nicki.
[/quote]

Če že prebivaš v Sloveniji, se vsaj nauči pravilne rabe šumnikov!
Tako te bomo lahko razumeli tudi avtohtoni prebivalci Slovenije.

Za zacetek bi morala vedet, kdo je “sukicka” , pa se mi ne sanja. In me ne zanima.
Pa tud ,ej ni treba razlagat, tebe mam res dost, pod vsemi nicki.
[/quote]
pri vsem tem kar veš, bi to morala vedeti, ker je ena izmed najbolj izpostavljenih poslank, v negativnem smislu. Nataša Sukić je poslanka Levice v državnem zboru v tem mandatu. vem, da ne gledaš tv, ampak poguglaš pa vseeno lahko. minus zate, za neumen post. za ostalo se pa potrudi, tak kot si se z googlanjem po nova 24 tv glede tvoje navedbe in seveda preverjanjem dejstev.

Kdor ve, kako zelo so čebinske strukture prepletene med seboj – sodstvo, policija, nevladniki, kulturniki, mediji, sindikati…se nikakor ne čudi taki odločitvi.

Saj se je veležupan pred časom za srbski medij arogantno javno pohvalil, kako je imun pred slovenskim sodstvom, ker je proti Janši…to pove vse, tudi oprostilko in baje celo opravililo tej dihjaški ‘goski’ ali kako se že piše, saj je vseeno, ni pomembno.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Če že prebivaš v Sloveniji, se vsaj nauči pravilne rabe šumnikov!
Tako te bomo lahko razumeli tudi avtohtoni prebivalci Slovenije.
[/quote]

Ah, ne sekiraj se, zopet je pijana in zopet precej.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Če prav razumem je sodnica sodila v skladu z epidemiološko stroko? Zakaj že je to problem?

A Kustečeva še ni dala odstopa?

New Report

Close