Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mau me ni blo…..

Mau me ni blo…..

a me je kdo isku ? :))))))))))))))))) kkšn ?

Heheh tud mene mau ni blo….no pa smo dali skoz.Jep doma…a sem tam bila zelo žalostna….in sem to tudi povedala…Ja je blo treba lutke igrat,pa špilat zadovoljnega človečka,pa se predstavljat govorno in z gibi..ehhh no mal prej sem jim pa res ušla..ko so se mi tam not podpisali..a se je splačalo.Seminar sem oddala in s tem je že en predmet manj….Drugega pa tako z vajami klin zabila,zdej bom v službi še mal snemalca se šla s video kamero,pa bom tudi to fertik..Jep!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jah nobeden :)))))))
je to kr oki:))

boš mau poročala kako je blo u lublani ?

A kako..hmmm en kup drena..ma sem šla direkt tja in nazaj…..me je domov gnalo sej veš tamal…sem bla tko žalostna da tud igrat nisem mogla…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lubija moja moja…
samo nekaj si zapomni…
bo bolje bo…..
boš vidla….

Jest ja, bemu zajca, si me prestrašu, ku stu mater. Sam tolk, pogrešala pa, zato sem kar čakala in čakala. Tkole! Pol sem šla pa dojenčka pogledat. Tko.

Lepo jutro, gmajnica!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojej jennnčeeeekkk..jest bi tud enga fejst k sebi stisnla..jenčeka aham!!Tko so mehki,,pa to dišijo..pa tko so cortiš bemtu!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe bemu zajca…
hej a veš , ma je blo za popizdit..sej ti povem..
hehe ej dojenči je že oki?

New Report

Close