Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mavrica ….

Mavrica ….

Dragi prijatelji,
ko mine dan, včasih nanj ne pomislimo več, če nam ravno ni prinesel nekaj izjemno dobrega ali pa nekaj izjemno slabega. Le po teh dveh zvrsteh se spominjam naše preteklosti, pa četudi je to deset let nazaj, ali morda od včerajšnjega dne. Človeška narava je pač taka, da ob novem vstajanju iz tople postelje, ob novem začetku dneva pač ne pomislimo na včerajšnje jutro, temveč in zgolj le preštevamo dneve do naslednjega prostega dne, kot bi takrat dlje poležali ali spali. In četudi si ne naravnamo budilke, se naše oči odprejo ob uri, ki je bila cel teden spremljevalka našega vsakdana. Vendar nam je včasih prav pretekli dan prinesel nekaj čudovitega, nekaj izjemno lepega, nekaj nepozabnega, pa čeprav je bilo to le – več kot ogromno dobre volje, kateri je manjkala le:

Mavrica
“Mavrico spoznamo takrat, ko se v naše sončne dni vmešajo dežne kaplje. Pa se sprašujemo, zakaj je naše življenje zmočil dež. Včasih smo šele ob mavrici pripravljeni priznati da nam je bil prej zelo lepo; tako lepo, da nam je manjkala samo še mavrica.”/Z.Modrej/

Meni je bil včerajšnji dan tisti dan, ko mi je manjkala samo še mavrica; najbrž ste to tudi sami ugotovili, ko sem se potepala z vami po Tjavendanu. Pela bi, vriskala, bila sem zadovoljna in, res je – manjkala mi je samo še mavrica. Tista mavrica, ki je sestavljena iz vas, Tjavendanovcev, manjkala je rumena barva sončka (Jani), manjkala je oranžna barva lisičke, manjkala je rdeča barva energije (Sašk), manjkala je vijolična barva domišljije (Valter), manjkala je pikantno zelena barva (Mambica), manjkala je modra barva (ježek), manjkala je pikantna poprovo siva barva (Štumpi), pa tudi malo sive zajčkove barve je manjkalo, in manjkali so vsi odtenki barv, ki lahko sestavijo najpopolnejšo mavrico, vsi odtenki, brez katerih je težko najti pravo mavričnost na forumu. Pojavila pa se je grivasto rjava iz savane …

Lepo jutro in da bi danes v naših očeh vsem svetila ….. prečudovita mavrica !!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pozdrav vsem.Z notebooka gre mal teže.Le da se vam hitro javim.
Sej prvim, ko se vrnem se pogovorimo.
Muca, omenjene stvari malo poznam, gostilno in to, sam ne vem če sem taprav.
Marija, moja griva je na razpolago.

lp, Jaka

Zajček česa se bojiš?Lahko daš prosim mail?

Jaka

Uf, uf, uf, me še ni popustilo včerajšnje razpoloženje
tako, da se že zarivam vanjo. Ej, kaj dobro dene,
ti že povem na štiri oči!
Imej se lepo. Si še na poti? Upam, da ti je vse, česar
si se lotil in želel uspešno opraviti, tudi uspelo.
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Na poti bom do nedelje. Zdajle imam predavanje,kosilo,ter nato isto popoldan. Griva je na razpolago, res je črna. Se beremo.

lp, Jaka

hmmmmmm … pogresam svojo farbo …….

Nikar, čebelica, ne pogrešaj svoje barve,
nikar. Kajti tvoja progasta črno-rumena
barva in tvoj frfotajoči “emblemček” so reči,
ki bi lahko bile že logotip in zaščitni znak našega Tjavendana.
Nisem te posebej omenjala, pa sem to kasneje tudi opazila, sem pa vseskozi mislila nate. Ti si naša mavrica že v sami razporeditvi barv, si pa tudi malo sončka, in malo tiste črne teme, ko kdaj pa kdaj pa kdaj kar izgineš, a se vedno na novo pojaviš!
Ej, čebelica, čebelica …… In ko pomislim nate, pomslim na grive in šope tistih malih, drobcenih vijoličnih grmičkov po obrobjih vrtov, kjer se čebelice tak rade pasejo in kjer v najbogatejšem cvetenju teh vijoličnih grmičkov slišiš melodijo čebeljega zbora !!!! In spet me je, s tvojo pomočjo, čebelica draga, ponesla moja domišljija v tisti pomladni, ne le pomladni, tudi kasnejši čas, ker te rožice cvetejo pozneje. Ampak tisti sanjavi pomladni čas, tisti znameniti vonj, spet so ga mi poslali možgani, tisti znameniti vonj po cvetočih zvončkih…….. Ko bi ti le lahko pokazala nekaj naših krajev v času cvetenja zvončkov ………… travniki, ki so popolnoma beli od teh prelepih in prelestnih znanilcev pomladi ………….

Ej, hvala ti, čebelica, za ta lepi sprehod!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

je …. cist pafnjena …….. :):))))))))))) najbrz zaradi grmickov 😉

Za domovino …. knedlne za vse!

kwa pa si ti …. a mislis, da mas kksno protekcijo … ce si lev(cek) …. pihhhhhhhh ….. bos mogu pa svoje generalije malce bolj na plano dat …. pa kksno uniformo skrtacit …. preden … preden …. preden …. preden …. preden ….. preden …. preden …. preden ….. preden ….

, ki si lasti zajcjo sapico 😉

Oj, čebeli, mojo šapico imaš, že od nekdaj!!!

zajček od čebelice !!

Oh, čebeli, a veš kako imaš lepe frisek …..
tiste dve miceni učki, pa pol tisti rumeni nosek,
pol pa na gor obrnjena usteca …… pol pa še
mal naprej nagnjene tiplke, pa hudo vidno želno,
ja, prav zares eno hudo prikupno frfotajoče bitje si,
draga čebeli!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmmmmmmmm …. kaj pa ce noji svojo buco ftaknejo v pesek zato, ………. ker jim je nerodno?

Ja, noji lahko, noji so pravzaprav za to rojeni,
da neka nekam ftikajo, in ftikajo pač tisto tja,
za kar se jim zdi, in najbrž se jim zdi, da imajo glavo
za to, da jo nekam ftikajo!

Tebi, č’belica mila, pa ni treba glave nikamo vtikat, če je tvoj duh v tvoj glavi, tega ni potrebno, resnično ne. Ampak, da ne bo napačnega razumevanja, nikomur glave ni potrebno nikamo ftikati …… najmanj v pesek. V pesek bi kvečjemu, če bi že morali kaj kam zaradi česa vtikati, morali vtakniti svojega duha, takega ali drugačnega. Ampak ne ti, ne bilo kdo iz tega foruma nima potrebe po ftikanju …… v pesek !!! Vse se da “ftekniti” kar tu gori – na sam ta forum.

Eh, č’belica, kva s’m zakomplicirala, a? Zdaj se pa znajdi, ker imaš glavco na frateku!!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, danes praktično vsaki moji besedi manjka
kakšna črka, in to ravno na koncu, kjer je ponavadi
manjko še kar pomemben. Oprostite mi vsi, ki se
mučite z branjem tega pisanja. Bom bolj pazljiva, se
bom pravzaprav bolj potrudila … skušajte razumeti mojo ……… silo !!!! Hitim, a me misli še vedno prehitevajo in potem se v sredini rdeča nit pretrga, pa zadeva izpade malce čudno, kot “da nekaj manjka”. Hvala za vaše razumevanje.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmmmm tale levček..heheh kwa sem firbčna..hahaha ziher se poznava..jep..hihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čist zares,,wau se mi smeje..hehehe
Stvari se lepo odpletajo…
če bo vse po moji sreči..potem se ne pišemo več dolgo…yesssss bi rekla lisička..kajneda!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kuga, koko, na kakšen način, bemti, odpri
oči, sn’ čist zablojena! SE NE PIŠEMO VEČ
DOLGO, ma muca, bemti, mi toče srce kot
neumno, ne me spravit v infarkt! Kva to
pomen???????????????????????????????
Dejl, objasni!!!! Pa ja ne misliš, da …… ma ne, nee, neeeeeee, no!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jep…marija mislim..no ja..tkole..sej si kmalu privoščim tud pc..heehehe sam malo bo mogel se počakati.
Zdejle namreč kupujem auto..ma če kaksen za kasno kripo ve..hehehe kupim..sam da mi ne crkne koj..bi se rada se kam prpeljala..heheheNo sicer pa tisti škampki Marija..bodoooo bodo..muca ne pozablja kar obljubi..cmokijaa sej vas ne bom pozabila..res ne!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki, muca, a pol ti prodajaš PC, da boš notr dobila
za avto? Dobro, če je tako, potem ti najbrž vsi pri-
voščimo. Vendar skušaj potem čimprej priti tudi do
PC-ja, ker brez tebe ne bo več tako, kot je, res ne,
draga muca. Saj vem, da se ne moreš tu gori pripopat,
ampak, če te ni, je pač tisto, ko smo enkrat že pisali:
vedno ena manjka!!!! Javi se nam!!! Hitro!!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

nenen Marija ne prodajam pc…si pa urrejujem zivlenje..sicer se ne vem točno kDAJ VAS ZAPUŠČAM ampak se dogajajo stvari..lahko kmalu,,zelo kmalu..kej vec pa zaenkrat ne morem povedati.kakorkoli..ko zginem boste vedeli…ampa ne za dolgo…no ja nekajbo ze trajalo…no zdej veste vse..papa***

muca,ki vas ze zdej pogreša,ker ima zmeraj manj in manj časa….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nenen Marija ne prodajam pc…si pa urrejujem zivlenje..sicer se ne vem točno kDAJ VAS ZAPUŠČAM ampak se dogajajo stvari..lahko kmalu,,zelo kmalu..kej vec pa zaenkrat ne morem povedati.kakorkoli..ko zginem boste vedeli…ampa ne za dolgo…no ja nekajbo ze trajalo…no zdej veste vse..papa***

muca,ki vas ze zdej pogreša,ker ima zmeraj manj in manj časa….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nenen Marija ne prodajam pc…si pa urrejujem zivlenje..sicer se ne vem točno kDAJ VAS ZAPUŠČAM ampak se dogajajo stvari..lahko kmalu,,zelo kmalu..kej vec pa zaenkrat ne morem povedati.kakorkoli..ko zginem boste vedeli…ampa ne za dolgo…no ja nekajbo ze trajalo…no zdej veste vse..papa***

muca,ki vas ze zdej pogreša,ker ima zmeraj manj in manj časa….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

cmokaaaa..vsem..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, muca. Je, to to, od včeraj?

Zajček!

New Report

Close