Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Maxi,Saško in jaz

Maxi,Saško in jaz

Jest sem uradni zastopnik firme FILA v SLO!
Oba mi bosta za nedovoljeno uporabo tega imena nekaj plačala.Saš!Ti šnopc od fotra….Maxi…..ti pa že veš,šta ti je dužnost!
;-)))

…življenje ni vedno smešno …

je včasih kruto in žalostno…in bral sem že tudi vaše take poste…

…vsekakor pa se je lepše zabavati in smejati.. toda bolj sem za resnico kot pa za cinizem…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Resnica je tudi taka……………….da,ko ti je najhuje………………odpuliš…………..in se s takimi prijatelji,kot sta Maxi in Saš…………………”zadrogiraš” do konca.
samo zato,da pozabiš tisto,kar je resnica.
Glavo pokonci prjatu!

Se podpišem…

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ti rajš kako bejbo zrihti…in ne trati moči za podpisovanje!
;.-))))

…res je .. in vem da mnogokrat res pomaga …

tudi tale forum .. in kar nekaj takšnih ”kriz”… sem že preživel tu z vami kjer sem se dobesedno drogiral….;))))

.. in res je … pomaga… morda tudi skozi to postajam drugačen človek ..toda vseeno včasih so spomini in stvari ter splet dogodkov premočni.. da tidi šala ne zvabi veselja na obraz…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

Meni je “dužnost” šla po gobe…hehehe

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Potem pa samo želje uresniči!
;-))))

So mi želje edino za čemer sledim, zadnje leto!-;))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Pol pa še malček tvojo mega super rit zmakni……da se ti bodo uresničile!!!
;-)))

hehehe…
Ja, hvala za nasvet!-;))))))))))))))))))))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

saj ni bil nasvet!
Je bil sam ukaz za premik!(tvoje riti!)
😉

Bom ti jaz dala ukaz.
Pri ukazih šele dobim željo po jebi (v glavo).-;)))))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Katero?

Kaj misliš?
Daj idi spat, žena ti zihr pojšter greje!-;))))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

New Report

Close