Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek McDonalds Rudnik drive-in nesposobneži

McDonalds Rudnik drive-in nesposobneži

Saj bi rekel, da ne hodi sploh v McDonalds, ampak če že, ga zamenjaj. Spremenil ne boš nič. Na Rudniku je vedno štala.

Kaj tebi ni jasno? Očitno dovolj dobro sfolgajo, če so sposobni napačne hamburgerje spečt in jih v vrečko zložiti!!!

Stranke goljufajo ker vejo, da se nihče ne bo obrnil in nazaj prišel!

Ti si zadovoljna z napačno robo, že plačano? Jaz nisem!
[/quote]

Ne kupujem nobene hrane v Meku že 4.leto sicer , odkar so mi v drajvu gojufivo nafilali pol škatle krompirja z navadnimi frajzi, pol pa s swirliji – swirl bi moral bit pa ves. mcCafe pa od korona lockdowna tudi ne več. Priporočam, da prenehaš hodit in kupovat, pa se ne boš tako sekirala xD

Ni to problem Rudnika, je pogosto kar v vseh Mcdonaldsih vsaj v Sloveniji. Sam sumim da je problem hitrost. To mora v 1-2minutkah biti pripravljeno. Itak da potem osebje hiti na polno in se delajo napake.
Do sedaj, ko sem rekel za napako, še nikoli niso rekli, NEEE to pa ne, mi napak ne delamo. Vedno napako odpravijo pa je.

Jaz imam račun pri sebi, vedno pogledam če so vse dali že pri okencu, preko drive ina je težje spremljat… pač pogledaš na hitro če je vse notri na parkingu predno odpelješ, pa je.

New Report

Close