Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Me boste …..

Me boste …..

Sedaj pa resno obvestilo…

V naši hiši so izbruhnile norice…in epilog ter groza zgodbe je, da jih jaz še nisem imela…in vem,da je to zelo hudo, če odrasel človek dobi norice..Me boste kaj crkljali…če se me dotaknejo te noričke…saj jaz se zezam…ampak potencialni kandidat sem, da jih fašem….in potem bo SonceK…tak reveček…bubal bo in oh in sploh…kdo me bo crkljal…

No samo toliko, da veste, če slučajno v roku 10-14 dni mrknem…in neham svetiti…norice bodo krive…

In sedaj gremo naprej…v upanju, da sem le bolj nagajiva od noric in jih bom pretentala , naj gredo raje drugam, kot pa na moje telo…

Cmoka vsem in vem, da me boste crkljali, ker tudi jaz vas crkljam skoraj vsak dan!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Doooool z norciiiiiiiii !!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

EJjjjjjjjj, pazi na besede, jaz sem jih ravnokar prebolela.

Saj sem vedela, da si nor name;))! Lepo je to brati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sonči, jaz držim s tabo. zakaj pa misliš, da sem bila jaz več kot 14 dni na bolniški. Samo štos je v temu, da sem jih jaz dobila prva, potem pa mali od mene.

Živeli norci!!

Prostovoljno se javljam, da te pridem negovati, ker sem že imuna na to…
Kateri je zbolel – ta mali??

Saj bo, malo boste pikasti hodili okoli, lahko pa pričakuješ, da bi v primeru, da jih boš sama dobila, najbolj uboga – ti…:-(
Vem, moj mož jih je dve leti nazaj dobil….. grozen je bil. Še na ta malem jih je imel….:-))))

Še to: Sogurno jih boš dobila in to 15. dan, boš videla.

sami norci ,……hehehehehehehee
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hihiihih

si uživala kajne, ko si ga mazala tam doli………………njega pa je bolelo………….

leta letijo - iščem stevardeso.....

No ja eno železno ščet bi tudi jaz prispeval,da se boš laže praskala!
Sp

bravo , to sem pričakoval od tebe

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

k pr norcih!

čist prov…….to je pa kazaen ker sem te zastonj čakal na bledu……….

revčka a pridem popihat, pa s kremco bom mazal, pa ritko bom božal, pa ……no to bi pa pol ko bi ozdravela…hihiihihi

lep zrdav imunski dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

Žlehtnoba!!!

AAAAAAAAAAUuuuuuuuuuuuuuuuuu, norci Z B O R !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

e ko bi ti vedela odzadje , heheheheheehe
bi se tako režala kot jaz

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne sme se praskat, lahko ostanejo luknjice. meni jih je nekaj ostalo, ker sem se preveč praskala 😉

Shaki…vse mi je jasno kar se noric tiče in zato samo čakam…ampak je pa še vedno možnost da jih ne dobim…upam…no za vse tiste ta stare, ki jih pa še niste preboleli, pa hitro se cepit, ja obstaja cepivo za odrasle proti noricam in vam svetujem, da se takoj cepite, kajti z noricami se ni za hecat…seveda če napadejo odrasle… ampak jaz sem za to cepivo izvedela žal prepozno. Za otroke pa cepivo ne obstaja, ker norice ponavadi prebolijo z levo roko…seveda ne vsi…ampak pri večini je res tako…Ja norice so na pohodu v naši prelepi Sloveniji, juhuhuhu.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja bil je podoben poljski krivi kumarički

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Pa povej, da se bom še jaz smejala.

bolelo…. Le srbelo ga je…

Mene pa tudi……:-)))) Pa sem bila prikrajšana za olajšanje do nadaljnjega. :-)))

(ne sprašuj me takih stvari, potem boš pa jamral….)

prav,
jaz jo imam točno na konici nosu – pa sem jih prebolela enih 25 let nazaj…:-)))

midva z malim sva bila oba kar boga, mali jih je imel še skoraj več kot jaz, seveda tudi po lulčku, tako kot od Žverčike mož, tam ga je najbolj srbelo, celo noč je jokla, res je bil bogi.

ja tebe bi moral , še proti čem drugim cepit , hehehehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz še nimam noric……samo preverila sem, koliko me imate radi in odgovor je na dlani…hvala, da ste tako moji…hvala!

Cmoka vsem, še posebno pa Štumpiju, ki je očitno res nor name in če dobim res norice…boš ti taprvi, ki jih boš fasal do mene, obljubim, ker sem tudi jaz nora nate!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close