Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek med, med, med, med ……..

med, med, med, med ……..

Kako se greši, otrok moj ?

Evo , to je ta resnica !
Medved je nevaren po oštji , lisička je neumna ker jo luna trka , zajčka ni , da bi skrbel za red v gozdu , polhi so tudi tiho , kačica je kaže v miru z rutko na gobčku , he , he…
Ma , lisička gre domov razvijat strategijo akcije lizanja medu , pa to tako , da bo volk ( lisička) sita in druge živalice tudi . Vsi pa zadovoljni , dobri prijatelji.
Hajd , živ , do nadaljnjega !

Lisička v odhajanju in muzanju ( strategija se že oblikuje , he , he )

No, to sem mislila tudi jaz.
Ne deluješ mi odštekano,
ne deluješ mi pokvarjeno,
ne deluješ mi zlobno,
ne deluješ mi prfuknjeno,
ne deluješ mi nepismeno,
ne deluješ mi nebralno,
ne deluješ mi TJAVENDANSKO!!!
Si pa hudo zaželjen tukaj,
verjemi! Meni je bilo vedno
všeč tam, kjer je bilo največ
drenja!!!!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A je gužva ?
A majo kofetne šalce znotraj ročaj ?

Ne, ni še gužve, moje kofetne
šalce pa nimajo ročaja!!!!!
Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Sam tud potancajo in povalajo cebelice pri tem praznjenju zalog…, hehehe
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Saj sem vedel… Z lisicko preprosto ni nikoli problemov… V dogovoru je moc in pametni se lahko vse dogovorijo in razdelijo… Taksne zivalce lahko res zivijo in uzivajo v gozdni simbiozi…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

a KOFE KR S PISKRA PIJEŠ ?

obračam , prevračam , ugotavljam , men …nič jasno -stepeno –
step , by step ……(ali ni to bil en refren nekega znanega komada, le kje je Jani on bi to sigurno pozbnal )
Glede smetane !
Čim je nekaj podobnega meni – sovražim , ker imam konkurenco , potem pa moram iskati now hoow , pa so spet izgubljeni dnevi itd…
lepo brenči ,
p.s.
če se boš kdaj popacala s smetano , me pokliči ,ker sem expert za ,……..odstranjevane madežev
heheehheehehe

Knofek , KAJ JE S TVOJIM DREVESOM ???
Se mi že fejst mudi , pa ne morem gledat , ti pa v ponedeljek še kaj potresi !
Čau , bau , mjau !

Ko bomo enkrat prisli pred nebeske duri, bomo svetnika postavili predse in Peter nas bo brez dodatnih vprasanj vse spustil v raj… Sam, kako se bomo pa noter znajdli, to je pa veliko vprasanje…. Mislim na zborno petje Hozane na visavah…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Drejči, ………..cmoooka!!

mhm 🙂 pa se pase :):)) …

bzz bzz
cebelica

ni ga cez eno dobro tacarijo 🙂

Štumpantel!

Step by step… New kids on the block. Moj brat je bil v njihovih letih vnet oboževalec.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Thank’s and kiss on the nouse , ker si me spomnila , hehehehe

Ampak Svetnik, ti si res en svetnik,
bemti! Jaz kofe “l i ž e m – pa še
enkrat: l i ž e m ” z žličko iz šalce
brez ročka – ej, in to delam ……
ne vem kolk cajta, ampak delam!!!
To delam, pa si zamisl, kokr češ!
Si pa res en svetnik! Zdej mi po
glav roji samo to, kuko bi te malce
“pokvarla”, de ne bi bil tolk svetinški!

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A ni on na seminarju do nedelje ?

Upam lisicka, da te bom se ujel…Pojma nimam, da je kaj narobe. Izgleda vse v redu, zajcek je nekaj uspesno obesal gor.. Saj ti poznas tud on cepljen oreh, s katerga so zadnjic orehi na debelo dezeval..
Lubija,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

ma , čisto sem se spozabil

Zdravo! In zapeli bomo Bob Dilana:Potrkaj na nebeška vrata. Sv Peter nam jih bo na pol odprl in nam rekel:”Vstopite, dragi moji! Vsi ste za tu gori!”
In bomo v nebesih.
Adijo!
Julija

New Report

Close