Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu med sexom ne sname modrca, ne razumem

med sexom ne sname modrca, ne razumem

Ležim v postelji in zraven mene na postelji sedi krasna oseba v modrčku in hlačkah. Gledam v strop in nenadoma se ona narahlo dotakne mojega desnega zapestja. Malo me poboža in s tem mi nekaj sporoči. Nežno primem njeno dlan, jo  prestavim na svoje stegno in narahlo zapeljem njeno dlan gor in dol po nogi. Seveda spustim njeno dlan in ona začne z božanjem. Boža me tako nežno, da se mi začne kar vrteti v glavi. Z dlanmi potuje narahlo po mojih bokih in telesu gor in dol. Tako neskončno nežno boža, da imam že cel ringlšpil v glavi…

    Če bi še fračo imela zadekano in s knofi pozapeto, pol bi bil šele hudič.

Odgovor na objavo uporabnika
Angelina145, 05.06.2021 ob 08:51

jaz tudi spim v modrcu, drugace me joske bolijo. Ne vem kaj je fora. Med seksom pa, v bistvu sele sedaj drugemu mozu pustim da ga da dol, ker ve kaj z njimi pocet. Vsi ostali niso imeli pojma, namesto da bi mi vzbujali ugodje me je samo bolelo. Ne glede na to, kako enim bedakom razlozis kaj naj pocnejo z njimi, se vedno ne vedo.

Res je. Večina jih nima pojma, kaj z njimi počet. Avtor bi gnetel.?????? Saj niso testo za kruh. Gnetenje kvečjemu boli, če je pregrobo. Vsekakor pa ne rajca (morda njega, ženske ne).

nova
Uredništvo priporoča

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3744, 05.06.2021 ob 16:03
    Če bi še fračo imela zadekano in s knofi pozapeto, pol bi bil šele hudič.

Lool, s knofi zapeto. Si predstavljam one big gumbe mavričnih odtenkov. 😁

Jaz imam različne izkušnje…z eno ko je dala dol modrček so se pokazali pirsingi v niplnih…me je kar minilo. Ena je uživala ko je imela na niplnih nekakšne ščipalke in potem je hotela da jih rahlo vlečem.

    Vprašaj njo za kaj? Po moje ima komplekse. Sigurno tudi njej ni o.k., da je to tko. Spodbujaj jo. Lepo ji razloži, da je lepa, da je vse vredu. Da bo 9bema bolje, če sname.

kok enih butastih odgovorov. ko nimate pojma o zenskah. tudi sama ne dam modrca dol. razlog je popolnoma ociten- niso mi vsec, ze celo zivljenje mislim da je nekaj narobe z njimi saj imam enodemetriozo in vsak mesec v ciklu se povecajo za eno stevilko. posledica tega je da so zmatrane, ko da bi podojila 2 otroka vsaj. (tako jaz dozivljam partner je obseden z njimi) ce dam modrc dol me mine vsa samozavest pocutim se ranljivo in golo v dno duse. to seveda ne velja za stalne partnerje. zakaj bi se spravljala v tak polozaj z neznancem? zakaj bi sla cez svojo intimo da bo on tistih 5 minut zadovoljen? jaz pa ponizana? ne hvala.

ce gre za mamici verjetno je imela prej popolno oprsje po otrocih pa pac ne vec in se ne pocuti dovolj samozavestno da bi ga pred tabo dala dol. simpl.

ve kr bluzite o tem kako moski ne znajo masirat..lepo vas prosim. kaksne lazi pac priznejte da visijo tam ko vam ni vsec kesa za popravil ni in eto. modrc obdrzat gor in je.

spim pa nikoli ne v njem to pa res ni zdravo.

 

Kok komplicirate, pac bed ji je da bi vidu njene joske, ker njej niso ok. Nehite komplicirat ker ni cis nc druzga na tapeti. Pac ma kompleks glede josk. Jebiga tko bo z usakim k bo sla

Jaz imam naprimer strašno občutljive prsi. Boli me ko skočim, boli me ko tečem, boli ko zapeljem čez ležeč policaj, bog ne daj vožnja po makedamu.

Včasih ga slečem. A se veliko bolje počutim če ga imam oblečenega. Bolj sem komot in manj boleče je.

Lahko pa da je vzrok tudi psihološkega izvora.

Pogovor pomaga. Vseeno pa začni nežno in počasi. Morda pri zadušeni svetlobi.

Za druge ne vem, a ženo vem da moti, ker potem “opletajo”. Potem jo bolijo in ni to to. Velikost je sicer C, za kakšne večje mora biti še huje.

New Report

Close