Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Mediji ( teletex) zavajajo glede bencinskih

Mediji ( teletex) zavajajo glede bencinskih

Da vas ni sram.

Tisti ki nimajo pct bodo od srede se vedno lahko tankali gorivo le placilo se bo izvajali prek okencka.

Saj mi ne gremo na bencinsko v soping ampak po gorivo.

Mislim na bruhanje mi greste in zato vam ljudje ne verjamejo.

Včeraj sem točil gorivo in če ne bi imel izpolnjenega PCT kriterija, potem ne bi smel plačati goriva. Na BS krej sem točil, nimajo zunanjih okenc.

Če odlok prebereš, pa boš lahko ugotovil, da ne smeš na bencinski servis, tako kot ne smeš na teraso gostinskega lokala, če nimaš izpolnjenega PCT kriterija.

V parih mesecih planirajo C in pogojno P, za dostop na vsa ta mesta in tudi v službo. Skratka, najkasneje junija drugo leto, ne boš mogel zapustiti prebivališča, če ne boš cepljen.

Zivi bili pa videli.

Kovid ni virus je projekt.

Zivi bili pa videli.

Odgovor na objavo uporabnika
maki512, 16.09.2021 ob 23:07

Včeraj sem točil gorivo in če ne bi imel izpolnjenega PCT kriterija, potem ne bi smel plačati goriva. Na BS krej sem točil, nimajo zunanjih okenc.

Če odlok prebereš, pa boš lahko ugotovil, da ne smeš na bencinski servis, tako kot ne smeš na teraso gostinskega lokala, če nimaš izpolnjenega PCT kriterija.

V parih mesecih planirajo C in pogojno P, za dostop na vsa ta mesta in tudi v službo. Skratka, najkasneje junija drugo leto, ne boš mogel zapustiti prebivališča, če ne boš cepljen.

Haha.

Kupi si 200 literski sod naroči dostavo pa še natankajo, pa še ceneje kot na petrolu. Imaš mir za par mesecov dokler prisila pade.

New Report

Close