Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Medsebojno ocenjevanje.

Medsebojno ocenjevanje.

no tuki že nisem dobro razložila tole gor, ampak zdejle ne bom, ker nimam časa!

huh.. sme se komaj prebil skoz vse te vaša paberkovanja.. o prepoznavnosti na forumu.. Mislim, da sem sam že velikokrat napisal… da smo ostali tukaj gor vsi.. kar nas pač je, predvsem zato, ker smo, kar smo.

In mislim, da to pove dovolj o nas samih. In zato se pri vseh, ki se na novo vključujejo sem obnašamo malo… včasih.. milo rečeno čudno. Pri Bgv je bilo drugače, ker jo poznamo s foruma mladi in je v bistvu stvar veliko lažja. Vemo kako piše 🙂

Sam moram reči, da sem v ocenah… skozi čas dobil tisti pravi občutek in da sem večino precenil… dobro. Kitajski zid je potrdil moja prepričanja. Sedaj.. kako vi jemljete mene… jaz poskušam bit tak kot sem in mislim, da ne pretiravam, če rečem, da včasih res mal stisnem rep med noge… ampak, tud to je potrebno :))

Naj na koncu dodam samo še tole: Moje življenje je s pomočjo tega foruma veliko bogatejše! Hvala vam!

Jani, k ma zdejle spet ene dve solzice.. v učkah 🙂

ohhhhhhhhhhhti solzica mičkena sončkova lubija na cmooookkkkk!!!

P.s. Bratec sej prau da včasih repek med nogice skriješ…vsaj eden ejj si predstavljaš kaj bi ratalo če se nam čist ampak čist utrga…???
Včasih …hihihi nebom več k me smeh popada..

Janček sonček naš ************************** the best dečko si!!
Ostani tak! Matr sam še v živo te morem vidit!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Miren, vljuden, prijazen, skromen in pošten. To je naš Jani, mucka. Pelji ga na kofe, pa boš videla !

cmoka obema Janiju in muci ! ***

Aha z jugičem..hehehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehehehehe muca… zdej mam pa spet… eno solzico :)))))

Jani je prov ganjen 🙂 Muca, vračam cmoka 🙂

…. siten, tečen, smotan, včasih žleht… uh kakšen je ta naš Jani 🙂 Zajček… dej nehiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii s takimi opisi 🙂 jest ne znam … vračat takih komplimentov :))))

Jani pošilja zajčku in muci… koš cmokov :)))

Zajček ne rabi komplimentov nazaj, bi bilo smešno. Je pa zajček povedal, kar misli, odkrito in pošteno !

Pa še živa resnica je! TKO!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja , sej !
Jaz se te kar malo bojim , ko tako stisneš :)))

Ej , Mariči , a ti tu , javno napišemo , kaj si mislimo o tebi :))))

Nikitka se boji , da bi se potem Mariči prevzela , he , he ….

a si že prišel k sebi zdej ???

Par besed tukaj posvečam tebi!
Že od začetka sem te občudovala na srednjih,ko si pisala svoje živlenje..Resnično občudujem te še danes…in sigurno te bom še naprej…Moje predstave so bile o tebi kot pojavi čisto druge,kar pa sem potem videla.Tisto drobceno krhko a sladko ženšče me je prijetno presenetilo.Ko pa sva skupaj spregovorili še par besed..sem si rekla.O ja zelo mi je blizu!In to tako prekleto blizu….Kaj naj rečem ,neznam napisat vsega tako dobro ,kot čutim a lahko ti rečem da si zame en velik vzor močne pokončne ženske,ki v najhujših živlenjskih situacijah gleda jasno naprej in to zelo trdno!In ki kar tako zlahka ne kloni!!!
Hvala med.over .netu da sem te spoznala…Čisto resnično!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In njena odlika: reče bobu, bob !! In ker veš, da ti bo povedala kar misli, ma pismo rosno bom kar po domače zlajnala, jaz jo imam rada, ker se ne spreneveda, ne igra in ker je iskrena. pa še življenjsko modrost ima v sebi!

Čaki zajček..za tebe še skup dajem..tud ti prideš na vrstu..heheh cmoka****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha, mi ne prideš do živega ti muca karirasta:))))))))))))

Kwa..mater sem čist blond…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Blond? Hm, pol sva pa mal zamenjali mucica!

oooo a si črna mačka po tanovem..uha..čaki da se te predstavljam…ufffffffffff hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čist črna že ne, sem pa temna in en mal rdeča. Zakaj si pa zamudila tisti miting – zdej pa ne veš (glede na moje kratke in marogaste lase je bila situacija en mal smešna – me mambica ni spoznala in se mi je predstavila)

hihihihi a res..uhu skoda to bi blo za posnet!!
Ja kaj češ ..bo drugič bolje…za gvišno..sam če bom živa..pridem!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

🙂

viš, to pa je tist crklanje.. k paše ovnom :)))))

ja, s pomočjo dobrih prijateljic in prijateljev…. SEM 🙂

Jani je gor delil cmoke.. evo še za Barbaro enga :)))

…. to je blo pa čist preveč za mojo skromnost !
He , he , sem naenkrat pet cm višja .
Ja , tole bom sprintala , pa ko bo doma gospodar spet kej sekljal čez mene , evo ti , tu , beri … to sem jaz !!!

No , mal resnosti . Sem že včeraj Bgv odgovorila vse , kar bi se dalo povedati o moji moči. Nisem si sama izbrala pogojev , ki me silijo , da sem kakršna sem . To ni moje bistvo. NE BI BLA RADA MOČNA !

Nikitka včasih čist ne more več

… no lepo … fino se posonči danes spet tam dol na morju …. pa … upam da pride do tebe … tale lubček … :* :)))))

B.

New Report

Close