Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Medvedka ženske NI poškodovala, ni nobenega razloga za odstrel

Medvedka ženske NI poškodovala, ni nobenega razloga za odstrel

Prav je ena napisala, da smo slovenci večni hlapci. Vedno smo se vsem klanjali in se podrejali, čisto vsaka država, ki si je to sprdnila, nas je lahko okupirala. Vedno voljni odstopat svoje ozemlje drugim. Pa saj smo še dobro prišli skozi, glede na to, da je toliko ljudi prepričanih, da se bi še medvedom morali umikat, pa magari če pustimo hišo in gremo spat pod most sredi Ljubljane. Slovenski hlapci ste prepričani, da ima še žival več pravic kot slovenec.

Se popolnoma strinjam.
Upam, da jih nikoli ne najdejo!

Medvedka ni tej ženski storila nič, poškodovala se je, ko je sama padla. To streljanje je pa samo in edino izgovor za…?

Ja. Tudi jaz sem prepričana, da gre samo za denar. Lovci so navadni biriči, ki uživajo v pobijanju živih bitij. Najprej smo živalim vzeli prostor in hrano, sedaj jim pospešeno jemljemo življenja. Sobivanje bi moralo biti prioriteta, ker brez živali ni prihodnosti za nikogar. Koliko smrti bo še zahteval pohlep?

Živim v osrednjem območju rjavega medveda, kjer ga vsakodnevno slišimo, vidimo ali vohamo njegove iztrebke na naših vsakodnevnih poteh. Vedno več je tega, vsako leto več. Saj zarad mene ni treba teh 200 medvedkov odstrelit, je pa prav, da se potem vsem 1000 osebkom medvedka, ki se gužvajo na našem območju razseli še kam. A mislite, da je medvedom prijetno se drenjat na tako malem placu? Sploh pa sedaj, ko si morajo svoj življenjski prostor masovno delit še z volkci, risi in šakali. Ker vidim (berem), da niso vsi zverofili iz 5. nadstropja v bloku, predlagam, da si ostali pridete po svoj primerek rjavega kosmatinca, še bolje, mamice medvedke z ljubkimi mladički, in si jih naselite na svoje vrtove. Pa humeno je, da jim še bazenček postavite, da se bodo imeli kje hladit (in kopat, ker, ja ta mrcina (mrhovinar) ima prav poseben vonj).
No, sicer pa ne bo dolgo, ko bo medi sam prišel (nepovabljen) na vaš vrt. Pa da vas vidim potem, junake.

hitro vitamine vzet, saj ubogi veganec niti šteti ne znaš več!

Res grozno kar se dogaja. 200 medvedov bodo postrelili oz. umorili in vse to na pritisk kmetavzarjev, ki nas vse skupaj zastrupljajo s tem, ko uporabljajo tudi ilegalna sredstva za škropljenje.

New Report

Close