Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mejdun, ja

Mejdun, ja

Nič ne razumem in najbolje je da greš tudi ti spančkat, zjutraj pa te bosta ljubica in žena spravili v dobro voljo pa bo! nočka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ajde klapa spat, da bo jutri spet sončka!!!
Ej Spreverženko, a verjameš, da niti nisem kaj opazoval smučarke od zadaj!! Nevem nevem, misliš, da sem kaj zbolel ali so se mi mogoče mav zamerile,..!?
SončeK, veš za kondicijo se pa pri meni ni za bati :))
Hely, hvala za pozdravčke, kajne klapa!!
Lp!

Se bom zadovoljil samo z ljubico,če že imam možnost izbire.
Nočka Sonček!
Sp

Nočka tudi tebi razbojnik, si spal do sedajle?
In že grem spat, brez skrbi, ampak pojdi tudi ti, ker te je res tako težko prebujati, da veš!

nočka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbo zdravo!In ti mi poveš,da na smučanju nisi opazoval naravnih lepot?
Ja sram te bodi!te bom dal na disciplinsko sodišče te kletke,če se to še enkrat ponovi.Ko greš smučat ali pa na plažo,si v skladu pravili tega brezveznega foruma opazovati vse naravne lepote in to poročati tu žalujočim.
Spat pa nimam namena iti še najmanj 4 ure.Če pa se bo še kaka sorodna duša našla tu,pa šiht lahko podaljšamo .
Ajd,fejst bodi
Sp

A kje, spal sem dopoldan 🙁 zamudil lepo jutro, a nadoknadil popoldan 🙂
Ja zdaj grem pa tudi jaz nočko, zjutraj pa me obvezno naj SončeK zbudi- mam zobarjaaaa!
nočko!!

Sram me bodi ja, a tko je! Se bom pa drugič potrudil samoo za ta forum, da bom lahko dal raport, kako je v svetu ;)))
No upam, da ti ne grejo vsi spat, da najdeš katerega klapona- ko ? :)))
Fejst bodi tudi ti!

Dobro jutro, evo zbujam te, ampak ne, ti sanjaš, smrčkaš, vse kaj drugega počneš samo vstati ne.
Pa vseeno lepo jutro, lep dan in upam, da si prišel do zobarja.

p.s. Pa le sporoci kaj smo plombirali, levo spodaj 4 ali je bila to zgoraj desno 3, ja tale karies ni od muh, vedno nam ponagaja.

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close