Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Men je pa grdo videt ženske, ki cuzajo pivo

Men je pa grdo videt ženske, ki cuzajo pivo

Jaz pa ga rada pijem poleti. Največkrat s slamico, tako pinky ;P Dostikrat naročim pol pivo/pol fanta in res uživam! Trebuh raste, res… ma joški tudi :)) Glede smradu…ne vem, kadar pijem, pijem skupaj z možem in smrdiva oba..tako da niti ne grem za tem..

Jaz sem se s kolesom danes popoldan zapeljala do prvega potoka.
Se udobno namestila na soncu, brala revije iz knjižnice in pila pivo!

JES!! Pivo je zakon!

Marička, no!

Še grš in na sploh neokusno pa je ženska s cigaretom! bljak

Joj, piva je pa res dobra, sploh poleti. Pa sem ženstvena ženskica, ampak kakšno pivo pa rada spijem “po moško”, četudi iz krigla.

Ravno obratno….vidiš, to je zato, ker si brezokusna nekadilka…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Sem ga ravnokar. Kako izgledam za druge, mi je zadnja briga. :)))

Tudi jaz obožujem pivo. O trebuščku pa ne duha ne sluha, ploh kot deska 🙂

No zdaj vsaj vemo, da so tukaj same pijanke. To razloži marsikaj, kar se dogaja na forumu (prepiri, žalitve, histerija).

glih me boli, kaj je tebi grdo! ne prenašam sladkih pijač, ne prenašam vina, le grenko pivo mi paše

Avtorica posta verjetno pije paradižnikov sok, pa mal zelene zraven pogricka.

Jaz pa zdaj gledam TV, po “moško” pijem pivo in po “žensko” grickam čips.
Ne boš verjela, prav fino se počutim.

Kmalu boš pa tukaj spraševala, kako shujšat, kako znižat holesterol in trigliceride in kako rešit jetra pred cirozo!

Po čem pa sklepaš kako pogosto to počnem in kakšen stil življenja imam drugače…..???

[/b]

APLAVZ!!!!

http://med.over.net/forum5/read.php?151,6909553,6909575#msg-6909575

meni je pa na grdo videti žensko v gostilni kako pije iz flaše (steklene!!) kakršno koli pijačo. sploh ker zraven takšnih pijač prinesejo ali 2dl kozarec ali pa slamico in bi komot tako pila. pa dobro slučajno vidim, si mislim svoje, obrnem stran in živimo normalno naprej 🙂 drugače pa pivo niti slučajno ni samo moška pijača. jaz pijem od piva le jelen in ga mešam z fanto ali spritom. in od kdaj si pijanec če spiješ eno pivo na teden?? pa še to ne. mogoče na mesec, razen na morju kakšnega več. nikoli nisem pijana od njega, ker ga pijem ko delam na vrtu ali njivi in tako švicam da sproti hlapi iz mene 😛

pivo je tipična pristaniška pijača, pijača pristaniških delavcev.

Če že govorimo o tipičnem, bi bila lahko le tipična pijača sužnjev, ki so gradili piramide, ker so ga imeli na voljo v neomejenih količinah. Rekli so mu tekoči kruh, ker je zelo hranljivo.

… ga ne cuzam, ga kr dol udarm, iz flaše, iz krigla ali visokega pivskega kozarca, vseen, še rajš temnega kot svetlega … in po tleh se mi vleče, kaj o tem misli nekdo, ki meni, da lahko nekomu odvzame možnost izbire …

Ženska

Pa ti si hujša kot moja pokojna stara mama, no!

Njej je blo grozno, če ženska kadi na cesti pa če kak šnops rukne, piva je pa celo ona kdaj kak kozarc spila.

Neestetsko za ženske pit pivo! Pa sej ne morš verjet, da kaj takega sploh komu na misel pride!

kako pa pijete pivo na slamico?? a ne prihaja na vrh sama pena ven? jest imam (slabe) izkušnje samo s kokoloko, tako da piva niti nisem probala tako pit.

ej, ti pa si zmagovalna ofca!

Se strinjam. Ženska, ki pije pivo, ni ženska, to so neke hlačarke-možače.

Opažam da se slovenski moški čutijo ogroženi od žensk. Večja mevža ko si, bolj te odbijajo ženske, ki počnejo nekaj kar je stereotipno proglašeno oz. bolje samoproglašeno kot moško. Zakaj jih to odbija? Ker se počutijo ogrožene. To je resnica. Najbolj so jim simpatične punčike ki srkajo punč na slamico v visokih petah, ker se od njih ne čutijo ogrožene. Še mušica se jih ne boji če bi se vtapljala v njihovem punču. Kaj češ, taki moški ki poimenujejo pivo kot moško pijačo so totalni bedaki copatarji. Moška pijača…kaj ima penis al kaj da je moška?cjsss Taki slovenceljni boljše da grejo živet med talibane, škoda slovenskega rpostora za take mevže.

New Report

Close