Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MEN SE SEXA..KAJ PA VAM??HIHIHI

MEN SE SEXA..KAJ PA VAM??HIHIHI

..zaželjeno bi bilo, da napišete, kaj vas najbolj sexualno vznemirja…seveda če si upate…hihihi..kdaj ste občutili, da ste nenormalno vznemirjeni..seveda, če vam spomin seže tak daleč nazaj?!hihih…Kaj je bilo to? ..neka kretnja, skrivnostnost,nevarna siuacija…povejte….

in še nekaj za moškiče…da jih slišimo “pokvarjence”:
..če bi imeli kdaj srečo in dobili ljubico, kakšno si želite???hihihihi

saj vem, da to ni pravi forum, ampak tuki se vedno hvalite, kak da ste izkušeni..otročički…..

pa-pa in lep razburljiv dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

No, pa napiši ti…..če si upaš…LUMPEK!!! Vsi drugi naj pišemo… ti se bi pa lepo smejal….ne, ne….zlato….Najprej ti….ČE SI UPAŠ!!! :)))))))))))

meni se tudi sexa…trenutno bi se na jezo pofukala

Hm, me ves čas nekdo vznemiraj….

pupike nedolžne in nezadovoljene…..samo je nisem kriv zato…
JAZ NISEM ZATO TUKI, DA BI DAJAL NASVETE, AMPAK DA BI DRAŽIL (BERI =ZAJ*BAVAL).. NAROD……………..HIHIIHIHIHI…

SPLOH PA MLADENKE, KO BOSTE MALČEK ODRASLE IN POSTALE VERZIRANE TUDI V “TISTI STVARI” IN NE SAMO NA JEZIKU, SE PA ŠLIŠIMO, PA ČEPRAV V NASLEDNJEM DESETLETJU…HIHIHII

pa brez zamere, tudi jaz sem bil v začetku nebogljen in obvladal samo eno pozico……za naredit otroke…..hihihihihi…

AMPAK SEDAJ……..GROZNO……..

PA PA… pa iskrive ostanite še naprej….

ps. ste videle naše dece, so se poskrili, ko mokre miške……hehhe

leta letijo - iščem stevardeso.....

… razburi ?

1. pogled na izpisek z mojega TR
2. pogled na pano v Perli , kjer je izpisan maksimalni zadetek v eurih ( kadar si glih pivoščim kafe v njihovi slaščičarni)
3. nenazadnje pogled na eno stegno od prasca (mrtvega , po možnosti , že prekajenega :)))

A najbolj vznemirljivo in hkrati nevarno početje ?
Hja , po moje bi bilo , če bi probala it oropat Kraško pršutarno in jim odnest kakih 1000 pršutov , kot so eni dečki uspešno tudi naredili . In jih še do danes niso dobili .
Oni so se pa potem lahko po mili volji zadovoljevali s tistimi nogicami , pa še kak euro jim je kapnil zraven .

… po moje me bo žverca spet iz neznanih razlogov v duhu videla debelo ;)))

… s temi pršuti … Oh joj … Že vidim da po po šihtu pela trgovinca … pa bom spet pustila celo premoženje tam … za malo prekajenega mesa … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… da če grem danes po Bevkovem , da me odzadaj ena naskoči :)))

Uf !
Potem pa vidim , da jo daje iste sorte vznemirjenost , hvalabogu , ne bom samo jaz gledala , če mi že kaj ritka raste 😉

Gelati ?

kaj seksa :::))

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Gleato cioccolato … uh uh uh … Ja .. .že vidim, da ko bom šla mimo ume sladoledarne na Bevkovem … ne bom šla šla samo mimo …

Ma neeeeeeeeeeeee noooooo … se bliža poletje … Je treba mal ritko dol vršt … pa špehc, ki se je nabral čez zimo ponucat … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Malo bom diskretna in sem ti vse to in še kaj več napisala in imaš v ladlčku…hitro beri…cmoka dragec…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No, prjatu, mene je izzval že sam naslov
in če bo le kaj malega možnosti, malega,
čisto malega, če bo le….. se bom za ostalo
potrudila in bom danes, oja, še danes bom
seksala. Tako vidiš!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

oooo To pa ne velja..mi bi vsi radi slišali oz brali..al se ti al se ti ne? In ker domnevam,da drzi tisto prvo..nas seveda zanimakako,s čim in na kakšne načine..vse in še več..zato mail tukaj ne pride v poštev..Sprevrženc,hiter skopiraj mail..da vidimo vse¨! EKO!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucica, nikjer ne vidim, da bi ti kaj napisala…si pa lumpka, mene bi brala, sama pa nič pisala…pa ne vem od kje bo Sprevržko kaj skopiral, saj nisem njemu nič pošiljala…Razočarko ima poln ladlc…napisanega;))!

Cmoka lumpika…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hmmm, ku glih berem… najdli so une tiče ku so krali pršute!!! Celu s Horice so…. eni so pej z mojga konca in jih vedle poznam…. So jih pa prodali, ne sami papcali…

Kakorkoli že, en dan pridem anke jst u Pinjolo na dželati.

Čauči.

No pol pa un drugi mail…ma jest sme napisala no..kej bi jest pa kolk bi jest..malo skup dej moje poste,pa boš mela celo sliko….

P.s. men se itak skoz sexa..a še ne veš tega?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Se smejim, pa komu se pa ne seksa…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

MEN SKOZ::Mater ej da ni to že za zdravt!???AA??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uživaj in seksaj…zdravla se boš polej, ko ne boš več hotla seksat…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

KULLLLL:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… ma ti si pej z mojha konca :))))

Ma vieni , cara , hremo na gelati u MC – tam je tanartabuljši – če ne hremo meglio u Italijo , sej veš , giardini publici , tam je ena gelaterija :)))

Te pozdravlja ena Sukenka :)))

New Report

Close