Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mene je pa strah neurja

mene je pa strah neurja

Vem kaj sem rekla, vem kok to stane, vem kaj je treba naredit vendar če se ljudje selijo in delajo “luknje v hrib” zato da lahko oni svojo idlično hišico tam postavijo (seveda za malo denarja) potem naj jim jo tudi odnese plaz če za to nič ne naredijo. Glede na to, kako delamo z naravo nas bo vedno bolj tepla in če ne bomo sami za to nič naredili (da naredimo primeren prostor za gradnjo hiše, lepši odnos do narave) potem naj nas vse veter odnese, hišo odplakne…dokler delamo kot svinja z mehom z naravno nam je prav, da sem nam take stvari dogajajo. Nikomur ne privoščim, ker se to lahko zgodi tudi meni vendar bom vedela, da sem za to kriva sama.

Za malo denarja? Se hecaš, ne?
Za varnostjo objektov mora biti kot prvo odgovorni tisti, ki izdaja gradbena dovoljenja. Če je hiša zgrajena na črno, se tudi jaz strinjam, da so si lastniki sami krivi, če pa imaš za hišo vse papirje in gre torej za ustrezno granjo in parcelo, potem pa proti naravi ne moreš nič več.

Hvalabogu se vsaj država tega zaveda in sanira škodo ter financira civilno zaščito in gasilce, ki prvi priskočijo na pomoč.

http://img.siol.net/08/196/633516526565899734_neurje_streha.jpg

Ta tazadja, ki je pripela sliko,je najbolj pametna. Ko to doživiš,te je za zmeraj strah,razen če si zazidaš bunker-pol mogoče lahko uživaš in se naslajaš ko čakaš na neurje!

Prav daleč od tam tudi nisem doma tako da vem kaj se je lani tam zgodilo.

Madonca, do danes nisem vedela, da sem varna, ker stanujem v mestu….. Samo, glej ga zlomka, kako da se je lani toča z močnim vetrom znesla nad naše… mesto?

New Report

Close