Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mene pa zanima, zakaj prevarani/ne ostajate v tem zakonu?

Mene pa zanima, zakaj prevarani/ne ostajate v tem zakonu?

¸Ne kolobajsajte, ker prevara ne sodi v nobeno vezo ali zakon. Bom opisal svoj primer.

Spoznal ženo, po komaj 10 mesecih sva kupila parcelo, začela graditi, imel sem nekaj denarja viška, ona ničesar, samo obljubljala kaj vse bo naredila in ima, na koncu sem vložil v vse sam s pomočjo kredita. Ok imamo hišo, v 11 mesecu zanosi, brez moje privolitve, vse je bilo prehitro, ostanem, ker sem si po eni strani otroka želel, bil ga radoveden pa tudi ženo sem imel rad, nisem je pa ljubil. Pri 35 letih torej ostanem, ker je v štartu omenjala, da bo najina veza šla počasneje. Seveda nič od govorjenja ni bilo temu tako.

Torej v 10 mesecu kupiva parcelo in gradiva, v 11 zanosi. Po dveh letih se poročiva, po 4 letih sem trdno odločen, da se ločim.

Zakaj prevare, laži, manipuliranje, ženska, ki nikoli sama ničesar ne naredi, ne zasluži skoraj nič, razvajena od doma, vse mora biti najboljše, zahteve ernormne, nikoli nič ni dovolj, od sebe ne daje nobene ljubezni, hladna figura, vse to in poniževanja o moji nesposobnosti prenašam samo zaradi otroka. Ona varanje opravičuje, jaz nebi smel, ona lahko.

Zato se vprašam čemu vse skupaj? Zakaj biti skupaj z nekom, če je njej vranje povsem sprejemljivo?

Nima me rada, želi samo nek status, precej lažen status poročene, v resnici je pa kurva višjega kova. V 4 letih sumim na vsaj 6 moških. Zakaj naj torej ostanem, zaradi hiše otroka? Hiša ostane, otrok tudi, ženo pa že najdem takšno, ki me ne bo varala. In zdaj sem v fazi ločitve.

Odgovor na objavo uporabnika
Torej 2, 06.06.2024 ob 15:33

Toliko govora o Feminizmu, gor dol in počez, ko te partner prevara pa ostajaš z njim kljub prevari.

Zakaj ste takšne revice, ki se ne spoštujete? Velja za M/Ž spol?

Zakaj toliko izgovorov, nimam kam, nimam sredstev, otroci ga imajo radi?.

Vse ok, vedno se najde rešitev, vedno in otroci niso izgovor.

Otroci nikoli ne rešijo zakona, veze, še manj so srečni, kjer so starši nesrečni.

Sprašujem torej zakaj ostajate po prevari s takšnim človekom?

To se tudi jaz sprašujem.

Moški lahko počnejo poleg vas karkoli, ker ste se nesposobne osamosvojit in odcepit. Zato delajo z vami kot svinje s….

patetično, da imam moža, da me vzdržuje.

Odgovor na objavo uporabnika
tiho bodite, 06.06.2024 ob 18:14

meni pa gredo na živce tisti, ki nonstop govorijo, zakaj ne greste od partnerja, če ste prevarani, če ste nezadovoljni…

Najbolj ste glasni tisti, ki si z partnerjem niste ustvarili nič skupnega. Zato lahko kar greste.  Ko si boste pa z nekom ustvarili nekaj skupnega, pa bi rad videl, če bi še tako razmišljali. Recimo si ustvarite skupno premoženje, vi bi kar šli in pustili vse skupaj. Živeli bi pa pod mostom. Pamet v roke in ne pametujte. Če pa je že kdo pameten, pa naj bodo takšni z izkušnjami. Vemo pa, da  današnji pari ne zdržijo niti eno leto skupnega življenja.

 

Za avtorico tiho bodite

Ljubica jaz sem ob prwvari moža vložila za ločitev in šla. Ampak z mano je sla enako polovica premoženja..mogoče več. Saj ne spakiramo in ne gremo dokler skupno premoženje ni rešeno. Tolk nore pa tudi nismo, kot tukaj kričiš.

Z ločitvino sem več pridobila, kot izgubila.

Jaz prevare ne odpustim. Če ima mož vsak dan skuhano, vse urejeno.sex ko si ga zaželi.+ moje želje….vedno razgibano skoz dan in skoz noč… so moški…doma imajo vse..a tuja travca očitno bolj zelena.

Tako, da sem ljubici ustregla, se na hitro ločila in šla. Zdajle pa jokcata oba..ona, ker nista skupaj. On ker sem ga dala na čevelj po 20letih zakona. Nižji standard, plačevanje preživnine.Očitno travca ni dovolj zelena, postrežba še manj in baje ni vsak dan potešen…revcek.

Moje življenje je trenutno res dobro, sem ločitev prebolela( nisem oprostila) enostavno ni več del mojega življenja. Če želi stik z otroki, ve tel.številke..ker si bo te zadeve sam urejal…

Varanje je vedno zame bilo podlo dejanje strahopetcev in vedno bo. Varajo tisti, ki nimajo jajc zapustiti zakonca. Raje 30let samska,..kot, da se ponižam in ostanem z nekom, ki ti zarije nož v hrbet.

Ljzdje smo sposobni vse predelat in se ponovno postavit na noge.

Odgovor na objavo uporabnika
Ločena, 24.06.2024 ob 23:33

Za avtorico tiho bodite

Ljubica jaz sem ob prwvari moža vložila za ločitev in šla. Ampak z mano je sla enako polovica premoženja..mogoče več. Saj ne spakiramo in ne gremo dokler skupno premoženje ni rešeno. Tolk nore pa tudi nismo, kot tukaj kričiš.

Z ločitvino sem več pridobila, kot izgubila.

Jaz prevare ne odpustim. Če ima mož vsak dan skuhano, vse urejeno.sex ko si ga zaželi.+ moje želje….vedno razgibano skoz dan in skoz noč… so moški…doma imajo vse..a tuja travca očitno bolj zelena.

Tako, da sem ljubici ustregla, se na hitro ločila in šla. Zdajle pa jokcata oba..ona, ker nista skupaj. On ker sem ga dala na čevelj po 20letih zakona. Nižji standard, plačevanje preživnine.Očitno travca ni dovolj zelena, postrežba še manj in baje ni vsak dan potešen…revcek.

Moje življenje je trenutno res dobro, sem ločitev prebolela( nisem oprostila) enostavno ni več del mojega življenja. Če želi stik z otroki, ve tel.številke..ker si bo te zadeve sam urejal…

Varanje je vedno zame bilo podlo dejanje strahopetcev in vedno bo. Varajo tisti, ki nimajo jajc zapustiti zakonca. Raje 30let samska,..kot, da se ponižam in ostanem z nekom, ki ti zarije nož v hrbet.

Ljzdje smo sposobni vse predelat in se ponovno postavit na noge.

Se čisto strinjam z napisanim. Podobno pri meni.

Odgovor na objavo uporabnika
Janko140, 07.06.2024 ob 08:40

¸Ne kolobajsajte, ker prevara ne sodi v nobeno vezo ali zakon. Bom opisal svoj primer.

Spoznal ženo, po komaj 10 mesecih sva kupila parcelo, začela graditi, imel sem nekaj denarja viška, ona ničesar, samo obljubljala kaj vse bo naredila in ima, na koncu sem vložil v vse sam s pomočjo kredita. Ok imamo hišo, v 11 mesecu zanosi, brez moje privolitve, vse je bilo prehitro, ostanem, ker sem si po eni strani otroka želel, bil ga radoveden pa tudi ženo sem imel rad, nisem je pa ljubil. Pri 35 letih torej ostanem, ker je v štartu omenjala, da bo najina veza šla počasneje. Seveda nič od govorjenja ni bilo temu tako.

Torej v 10 mesecu kupiva parcelo in gradiva, v 11 zanosi. Po dveh letih se poročiva, po 4 letih sem trdno odločen, da se ločim.

Zakaj prevare, laži, manipuliranje, ženska, ki nikoli sama ničesar ne naredi, ne zasluži skoraj nič, razvajena od doma, vse mora biti najboljše, zahteve ernormne, nikoli nič ni dovolj, od sebe ne daje nobene ljubezni, hladna figura, vse to in poniževanja o moji nesposobnosti prenašam samo zaradi otroka. Ona varanje opravičuje, jaz nebi smel, ona lahko.

Zato se vprašam čemu vse skupaj? Zakaj biti skupaj z nekom, če je njej vranje povsem sprejemljivo?

Nima me rada, želi samo nek status, precej lažen status poročene, v resnici je pa kurva višjega kova. V 4 letih sumim na vsaj 6 moških. Zakaj naj torej ostanem, zaradi hiše otroka? Hiša ostane, otrok tudi, ženo pa že najdem takšno, ki me ne bo varala. In zdaj sem v fazi ločitve.

Ze v startu vse narobe. Prevsre so logicne.

Ma koliko se lahko kdo kontrolira, odvisno. Ni pa prevara nic takega, kar ne bi bilo samoumevno, saj nismo zivali na striku…Zakoni so brezvezni. Ne mores biti zaprt v jasli. Problem so samo otroci, ce so, vse ostalo je brezpredmetno. To je definicija smisla v zakonu kjer smisla ni….zal ne.

daj zresni se. Ego do neba.  Si dokazala kaj? Kaj pa lahko  dokazes.  Da si to, ono, tisto…dosegla, ker si se locila in s tem do smrti zivela.

Strah jih je kaj vse bi z ločitvijo zgubili. Ne gre se za ljubezen, ampak za strah. V vsakem primeru je prevarani luzer, samo stvar odločitve je, boš samo čustveni ali pa hkrati materialni in čustveni poraženec. Veliko ljudi izbere prvo, če že ni ljubezni naj bo pa vsaj denar. Dejstvo je, da tisti ki te vara te sigurno ne ljubi, lahko te ima rad ampak kot prijatelja, pa še prijatelja človek ne vara, če smo iskreni. Kaj je varanje? Varanje ni samo seks, to je izdaja (laži, pretvarjanje, goljufanje itd.)

 

 

mani mani mani.. olvejs fani.. in the..

ekonomski odnosi, kjer so važni zidovi, keš in ne ljubezen, spoštovanje, zaupanje, zvestoba, poštenost itd..

škoda ker je svet in ljudje tako materialistnično obarvani da sploh ne vejo kaj so prave vrednote, ki jih noben denar ne more kupit.

Zaratrose en lep pozdrav zate.

Odgovor na objavo uporabnika
ime prebrano nazaj, 25.06.2024 ob 09:36

Zaratrose en lep pozdrav zate.

oooooo pozdravljena, lepo te vidt spet 😉

Zakaj bi se pa morali ločiti? Vsak počne tisto, kar misli da je zanj prav. Meni je v teh letih vseeno kaj počne mož, važno da imam mir in varnost. Kot družina normalno funkcijoniramo, kdo s kom na skrivaj seksa, pa me niti ne briga. Danes vsi varajo tako ali drugače in ne vidim smisla v samskem življenju. Če bi ga, se nikoli ne bi poročila in ustvarjala družine, investirala v nepremičnino. Zdaj da to vse uničim in zavržem, ker ga on kdaj namoči v drugo? Saj ni žajfa da se obrabi, bo tudi zame dovolj ostalo. Družina je zame najvišja vrednota in za to živim. Varnost je pa takoj za tem, torej da imam streho nad glavo, dovolj prohodka in sredstev, da nudiva družini vse kar je potrebno za udobno življenje. Šele potem pride vse ostalo, kar moti morda le mlajše ženske, ki so še vedno ljubosumne, prestrašene, nesigurne. Jaz vem, da možu nič ne manjka in ne bo šel nikamor od mene, ker tu dobi vse in še več. Če mu po tolikih letih zadiši še katera druga, pa mu jo privoščim. Sam da jaz ne vem.

New Report

Close