Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu mene taaakooo meče

mene taaakooo meče

A je to normalno, da malo delam, pa na seks pomislim, pa spet delam, pa na seks pomislim, pa sodelavca srečam, pa na seks pomislim…. Meni se zdi, da se to samo meni dogaja. Še nikoli nisem v pisarni, tako od zadaj čez pisalno mizo… Za naslednji teden planiram z loverjem trojčka, mi je obljubil, da bo zraven pripeljal še enega kolega. Dve ženski in on smo že probali, pa meni ni bilo tako všeč, njemu pa zelo. Komaj čakam sredo. :)))

Še to… a mogoče kdo ve, kje na netu bi se dalo dobit hot hot hot seksi zgodbice. Ne slikc, in filmov, ampak stories please.

Hm, bojim se, da ti bo ravnokar prišlo 😉

Mačkica greš na kavo

Mačka še mene ma da bi te, kurjacica si popolna..bravo!

Pa čeprav me zenske ne ganejo..da ne bo pomote kake…in tudi mene meče..grem rajs delat..bo bolje..cao

To, da greš delat, si že prej obljubila 😉

tako se dela bejba, mislim pa da nam ti mal nalagaš…..

Ej, kaj si res pri 40 mačka?

Ala ti vera. Kako pa zgledaš?

Živjo mačka!
Erotične zgodbe najdeš na http://www.free6.com pod novels.
Tu so tudi slike pa filmi gor ampak tam imaš kategorijo novels ali nekaj takega.
Mačka kaj pa mlajši moški so ti všeč?

ti si pa tud mal naiven
dans ženske pri teh letih lahko zgledajo veliko boljše kot 20-letnice in jim sploh ne moreš določit kolk so stare

Brez zamere, ampak povprečna 20 letnica zgleda veliko boljše, kot povprečna 40 letnica.

Gotovo pa obstaja kakšna 40 letnica, ki se po zunanjosti lahko kosa z večinoa 20 letnic. To so pač izjeme.

ne vem, zakaj sem zdaj jaz naiven. Samo vprašal sem jo, kako zgleda.

Mmm, upam da bom še mačka pri 40 …

ja sam 20-letnice še nimajo tiste prave ženske lepote, oz. še niso popolnoma odprle svojega cveta ženskosti… jebote kako sem poetična
jaz ko sebe zdej gledam- sem stara 28-let zgledam velik bolje kot pri 20-ih, in vem tud da lahko dam moškemu neprimerno več kot takrat

Da starejše ženske bolje seksajo od 20-letnic, pa brez dvoma drži.

lp- svojo postavo in izgled nebi menjala z nobeno 20 letnico….

In koliko si stara?

Tko se govori venusss in pravi moski to vedo,)

mačka..tebe bo do srede že pobral;)

Res je! Pa po posteljnih znanjih jih močno prekašajo 😉

o ..a ne spis…še ne;)

Bo ful dobro! Se mi ne ljubi še enkrat pisarit, pa preberi moj pogled pred kratkim na podobno temo: http://med.over.net/phorum/read.php?f=144&i=3404&t=1678

Anya

hm, tale vreme dons je pa glih za crkljanje – kakšno podaljšano malico – nekje… z nekom…

Bi kar z veseljem potolažil 40 letno mačko in ji priskočil na pomoč.Ljudem še posebej ženskam v stiski je treba pomagati kolikor se le da.Treba je biti človek odprtega srca.

končno eden, ki nas razume. Sem pa že močno lačna, tko, da bo treba pohitet

Pa ne menda seksa?!? Kar paklič me

New Report

Close