Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni je pa Borut Jamnik seksi

Meni je pa Borut Jamnik seksi

Ta tip mi je noro privlačen. Čeprav izzžareva eno tako pokvarjenost, hladnost in preračunljivost.
Pa tudi daleč od tega, da bi zgledal dobro. Ampak ima nekaj.

Seveda ima! Ponos, ker je Slovenec.

Se hecaš, a ne?

Avtorica, moč, denar in vpliv delajo moške seksi in privlačne.

A misliš da bi kešica pikirala na Trumpa, če bi bil Vegradov delavec?!

Zelo zanimiv primek nekoga, ki bi imel vpliv v Savi Re: Gljivo je. Upam, da mu nastavijo kakšno mušnico. Te so tudi užitne. Vsaj prvič :-))))).

Se sprašujem, kaj je na tem Borutu, ki mene zelo spominja na Putina (oba sta zelenoblede zunanjosti) videla koptinja Helena Jamnik iz Soče? On taka lepa, polnokrvna …ah, saj zdaj je tako in tako konec. Prevaral jo je ….

Borut izhaja iz družine Brede Pečan. Tja so se njeni predniki preselili iz Ribnice in so v neposrednem sorodstvu s pijanim škofom in njegovima bratoma z Ilove gore, sošolcem JJ z gimnazije Stična (dokler je že bila). Kaj vam to pove?

: da smo zdaj dodobra informirani o Borutu Jamniku, njegovi širši družini, bratih in varanju.Nič pa ne vemo o tvoji mami, ki te je vzgajala.Včasih bi ti morala dati kakšno po prstih.Pa večkrat bi te morala pocrkljati in stisniti v objem.
Aja, pa bolje bi bilo, ko bi te vpisala v glasbeno šolo.Namesto , da si hodil v politične krožke.

To je že res. A imajo tudi nekateri drugi denar in moč pa mi niso seksi.
Boruta Jamnika sem pred kratkim spoznala tudi v živo in ima tak prodoren pogled da kar zmrzneš.

To je že res. A imajo tudi nekateri drugi denar in moč pa mi niso seksi.
Boruta Jamnika sem pred kratkim spoznala tudi v živo in ima tak prodoren pogled da kar zmrzneš.[/quote]
Pogled psihota?

mene spominja na igralca Lojzeta Sveteta, ki je igral v nadaljevanki Lepo je biti sosed, tistega Ivota

Tudi meni je privlačen, čeprav lepotec ravno ni, ampak ja, ima nekaj …

New Report

Close