Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Meni je pa televizija Nova24 všeč

Meni je pa televizija Nova24 všeč

če je to smešno, nas je lahko upravičeno strah prihodnosti:-(
[/quote]

Seveda je smešno, ker Noratv ne ve več, kaj bi natvezila, da bi obdržala Gargamelove ofce (ki jim uhajajo). In potem takšni članki o človeških golažih in oddaje o ljubiteljicah golobov.

In zakaj domnevaš, da me tvoje sranje zanima??
[/quote]

Nisem rekla, da te moje sranje zanima, ampak kakor ti uporabljaš NoroTV zato, da te nasmeje, jo jaz uporabljam za lažje odvajanje.

Za dobro obveščenost je treba pogledati vse vire novic. Sicer pa Novo TV vodijo levaki, samo zato, da škodijo desnakom.

Ko imam težave s prebavo in sem zaprta, malo preklopim na NORO24TV in grem takoj lahko srat.
[/quote]

Zaprtje te matra zato, ker spremljaš leve medije. Enostavno ti prebavo blokirajo.

A ti bi pa še vedno titeja častil?
In kaj imaš od tega, da med delom visiš tu gor?
Pa si eno fizično delo zrihtaj, da ne boš imel časa na ostajanje!

Tudi meni všeč.

1.) Voditelji novic niso pijani
2.) Ne pobirajo prisilnega RTV prispevka
3.) Imajo uravnotežene novice
4.) Odlične tematske pogovorne oddaje z gosti, ki so tako levo kot desno politično usmerjeni

Uravnotežene, hahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahahahhahahhahahh

hahahahhahahh

ha ha

hahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahhahahahahha

Strankarska TV s strankarskimi lastniki, uredniki, “novinarji”, popolnoma vsemi zaposlenimi člani ENE POLITIČNE STRANKE, bo delala URAVNOTEŽENE novice? Hahahahhahahahahahhahahaha.

Iz katere jame si ti prilezlo?

No, oprosti, saj so uravnotežene. Uranotežene med SDS in SDS.

Hehehehehehhahhahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahahaahahahhahahahahahahaha

Tudi jaz sem se režati začela, ko sem prebrala to o uravnoteženosti. Ampak preveč pametnjakati pa ne smem, ker jih nikoli ne gledam. Edino, kar mi je vsiljeno, so kakšni linki tukaj na SŠ. In tam ni nobene uravnoteženosti.

A ti bi pa še vedno titeja častil?
In kaj imaš od tega, da med delom visiš tu gor?
Pa si eno fizično delo zrihtaj, da ne boš imel časa na ostajanje!
[/quote]

nč, ne bom titeja častil, častim sm sebe, visim pa kjer jst hočem, pa kadar mi paše, tak ti je to v življenju, heeh…

O ‘uravnoteženosti’ bi se dal met debato… Nedolg nazaj je 24ur 2 tedna vsak dan poročal o Jankovicu zarad farmacevtke, pa npr o pranju denarja prek NLB pod levo vlado, pa pred tem o Janši in partiji… Medtem pa na nova24 izključno in samo k*rcanje levice, ‘kristjanofobiji’, z lgbt so dobesedno že obsedeni, da ne rečem da najdeš naslove ala Violeta Tomič jo lufta na trajektu… Morm sicer pohvalt Urško Vrečar in Jureta Ferjana ki novinarstvo kot poklic opravljata profesionalno, čeprav se redko strinjam z njima… Medtem ko Aleksander Rant, Franci Donko in Marjanca Scheicher, njih pa se splača gledat izključno zarad komedije ker so poden od podna… Te trije so dobesedno na nivoju kot da bi se trije odločil da bojo na vrat na nos posnel oddajo v živo iz svoje garaže… Definitivno priporočam, pa ne pozabite popcorna 😀 je res komedija

New Report

Close