Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Meni neki manjka!

Meni neki manjka!

Sam nisem ziher,al je to:
1.Pršut
2.Pršut
3.Pršut
* vsak od nekoga druzga 🙂
4.Družba
5.Ljubica
6.Žena
7.Kar tko neki…..

Zatežil,a!?

Če vas pa nikjer ni,kljub obljubam,da boste tu!

Sp

Živjo Sprevrži!!!
Jaz nisem pa nič obljubil, da bom tuki… evo, pa sem tuki… ;)))
Keku si!? A Hely si vceraj v dobro voljo spravil… To te sprašujem potihoma ;)) prišepni mi, taktiko ;)))) hihi hi ;)))

jaz sem tukaj,vsaj za malo časa,ker pol grem na slastno večerjo….k babici in dedku…A ti si že vse jajčke zmazal,al kaj?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Oooo Trili, nobenga jajčka še nisem zmazal… zdajle bom enega moji čebelci nesel… pirhka, se razume!! ;)))
Pa ti, si jih ze kaj… več kot enega??

Ne še nič zaenkrat,ker sem zjutraj imela predavanja,pol pa sem celi dan spala (je treba kar nekaj neprespanih dni noter spravit)….saj grem zdaj na večerjo,pa bomo videli kako bo…

In si jajčka sam barval???Al ti je mami pomagala…:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pri barvanju mene ni bilooo… sta jih mlajši brat in njegova punca… 40 x sta mogla namočit ;))))) hihi

P.S: a si ti videla, ko sem te enkrat vabil, da prideš/te plezat v moj konec… je neka naravna skala, k jo majo za plezat, al kako bi se izrazu :)))

ja,nekaj se spomnim (trenutno se učim za tri izpite-spominski volumen malo manjši),a mi moraš povedat točno kje…daj malo opiši!!!!

Si pa lump,da nisi pomagal namakat :-))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja, zdaj si me pa najdla, za opisat… bom razložu na kakem srečanju, čeeeee se bomo najdli ;)))) Če te pa prej zanima mi pa v ladlc pošlji kako vprašanje. Samo jaz se ne zastopim… al na opis stene, al skale, al na ta sport…, seveda pa lahko povem- opisem kraj kje to plezajo :))

Pa pridna si, da se učiš… jaz sem čist ven iz tega padu 🙁

Haha, a si mogoče mislila, da ti opišem… kje sem te vabil… naslov teme al kaj… hihi… klik ma, tudi tako te lahko razumem pod napisanim…

Cmoka na smrčka tudi tebi :*

New Report

Close