Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Meni se..

Meni se..

…obupno seksa danes.Punce drage,prosim kar v vrsto,sajj je za vse dovolj…
Lepe ste vse!
Sp
P.s.: repliciral pa ne bom,bom kot Razo naredil,mrknil za nekaj časa.
Mogoče bo pa spet soseda nardila show pred oknom,ura je že taprava.

Meni pa ne ha , ha, ha….

ne bo zanimivo…..nič ne bom naredila za tvoje dobro. Prav nič.

:)))))))))))))))))))))))))))))))…you wish,ha?

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Dragi, Sp.,saj nas poznaš, da samo pisemo, izzivamo in nič drugega, žal boš moral drugam po tisto kar se ti toži tale trenutek, ja mogoče je pa tale tvoja sosedka za postaviti se v vrsto, probaj, naredi kaj, kajti samo od sebe se ne naredi nič!

srečno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja,ja spodbujaj ga…revček je hiper-spolno aktiven…;))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, samo pomagat hočem, če že me nismo za stvar!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a je res katera danes napisala, da ni za stvar?! No, samo vprašam lahko, ne?! :-))))

Saj vem in to je lepo od tebe,verjetno pa ima kakšen videorekorder in kakšno kaseto za odrasle,vsaj eno zdravo roko (predvidevam sicer dve) in tako si lahko pomaga sam…ročna dela so vedno najbolj cenjena…;))))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Seveda nisi za seks s Sprevržkom, ali si??? Kar pa se tiče seksa s kom… to je pa drugo vprasanje o tem se ne odloča na tej razpravi!
če pa se motim, pa kar začni, porota caka.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

1. če bi hotela, ne bi tega tukaj napisala
2. tudi, če ne bi hotela, tega tukaj ne bi napisala
3. če bi hotela in bi tukaj napisala, bi me obsojali
4. če ne bi hotela in bi tukaj napisala, bi me obsojali še bolj.

Dovolj jasno?!
:-)))))))

JASNO!!!!Ja če ne veš ne boli, prav imaš in manj veš manj boli in to je to, pa ne pozabi da se hecam!
In da me teras v nagajivost. cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz pa sem resna?!
Uha, žverčka, zdaj se pa že začni resniti končno…..:-)))

ne, bodiva taksni kot sva, kaj se bova pretvarjali, lumpe gor ali dol tu sva in pika! Čakaj, kako že rečejo aja, da si popularen…evo se že smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaaaa, publika moja!
Žverca je že popularna, veste to?! :-))))))

New Report

Close