Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Meni se ne ljubi več

Meni se ne ljubi več

Dejte mal fajerja pokazat….drugač bom na pogrebe začel hodit.Je bolj živahno na tistih žurih.
Al pa nekam,kamor me že dva vabita………….

:))))))))))) evo, ti fajerja 😉

You’re riding in my car
I turn on the radio
I’m pulling you closer
But you keep tellin’ me no
You say you don’t like it
But I know you’re a liar
‘Cause when we kiss
Ooh…

Fire

Late at night
You’re taking me home
You say you wanna stay
But I want you to go
Say I don’t love you
But you know I’m a liar
‘Cause when we kiss
Ooh…

Fire

You had a hold on me right from the start
A grip so tight I couldn’t tear it apart
My nerves all jumpin’ actin’ like a fool
Well my kisses might burn
But my heart stays cool

Well Romeo and Juliet
Sampson and Delilah
Baby you can bet
They were burnin’ with desire
If I say split
Then I know that I’d be lying
‘Cause when we kiss
Ooh…

Fire

When we kiss
I’m on fire
Your tenderness
Gives me desire
I can’t resist
Your tender lips
When we kiss
Ooh…

Fire

When we kiss
I’m on fire
Your tenderness
Gives me desire
I can’t resist
Your tender lips
When we kiss
Ooh…

Fire

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Dej še zvok vklopi!!!!!Mega štiklc!!!!!!

PrimoŽ!!Takoj audio omogočit na forumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Si slišu!!????? Al pa ti spomladi vse češnje pokradem pr tašči!
😉

:))))))) Evo, tokrat se pa strinjam… To je tak “song”, da ti požene kri iz glave v… Ja ;). Čakaj, pa mislim, da ga še nimam v zbirki… Bo treba slej kot prej nadoknadit…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

nisem kapac te klinčeve Kaze uštimat,da bi kaj zloudal….ojej,kak knedl sem!

Pa sem ti obljubila, da ti pomagam, a ne… Čakaj, še enkrat…

Evo, tu poišči “download it now”, pol pa označi tisto free verzijo (6.8 Mb ali nekaj takega). Inštaliraj in to je to.

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A tisto šaro,kr jo pa imam že nasneto…moram pa najbrž prej zbrisat?

Deinštalirat – obvezno! Če še gre… Če že nisi kaj zbrisal…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Bom poskusu pol,ko boste vsi pridni otroc šli spat to narest.zaenkrat hvala…saj drgač te pa pokličem.
😉

:))))))))))) Ti kar kliči… samo bože ne daj, da me zbudiš… pol sem slabe volje, ker rabim tisti svoj “lepotni spanec” 😉 :)))))))))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Zakaj rabijo lepi ljudje “lepotni spanec”?A zato,da boste grdi ratal,al kaj?

Če ne spim, ratam grda 😉 :))))))))))))) In tečna. Pa sitna. Pa huuuudo zaspana…. Ne, ni nam lahko… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Še ena več,kr bo čez 20 let pogruntala,da je tretjino časa vrgla proč…in na koncu prav taka ratala,kot če bi ta cajt žurala!
😉

Eh…. Vrag pa “žuranje”… Če se lahko zlekneš v udobno, toplo posteljo, se pokriješ do nosa in uživaš, uživaš… Še prej pa kaj “pohopsaš” 😉 :))))))))).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Človekove potrebe z leti naraščajo……pred 20-imi leti je blo to,kar tebe zadovoljuje zdej…zame že luksuz!
😉

Hmmm… Nisem čisto kapiš, ampak naj bo… dolg dan je že za mano… Pa veliko mozganja… Se mi malo pozna ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ponovim: Tisto kar je zdaj zate vrhunec užitka(=posteljca,mačka pr tačkah,gorka soba) je bilo pred 20-imi leti zame že mnogo preveč.Dost je bla pojstla!

:)))))))))))))) Pa nekdo, da te je pogrel… No, saj to je še danes pomembno ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

takrat ni blo nobene…za mamo sem bil prevelk….za punco pa nemara premlad….:-(

Aja…. Pri mojih letih za že skoraj prvi naraščaj zaplodil, koliko vem ;)… No, razen če ni poštar imel prstov (pa še kaj drugega) vmes… 😉 :)))))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A vidiš,kako sem hitro dozoru?
Se še zdaj pozna,da je blo prehitro in da sem polno lekcij spustu!
;-))

Fajer bi ti rad..le kaj naj uspicm..da te zakurm;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti že veš!Pa ne glumi glive zdej pred celim svetom.
😉

ja glih pred svetom jo moram… jo moram bemo..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close