Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu meni se sprehaja…

meni se sprehaja…

hahahahahaha……………ja………in ime:
štajerfulkulpeskaki……………

ali pa: ” MB no. 5″ 😀

od kot pa ti veš, da je moj pes iz Mb?
ha………….ha….ha???????

tajne informacije 😀

ahtaj se!………………po nagi riti te bom!

ti bom skrila kuhalnice, da me boš morala z roko 😀

skrila?

lapsus.

upam…………
:))

sicer pa…………..kaj sva sama tukaj ostala nocoj?

si lahko brez skrbi.

očitno. vsi so nekam pobegnili 😀 kar tudi ni slabo 😉

Te je potica pregnala 😀 fajn bodi
cmoka

:))
………………cmok na tvoj nagajiv nosek!

nadaljuj, sline imaš dovolj si rekla 😉

a ne srček sladki!………………tako te pustim z nabreklim korenjakom…………in se odstranim……………od daleč te gledam kako moleduješ za mojimi dotiki ustnic na tvojem telesu…………….A …ne…………prosil boš; prosil boš za moje ustnice!

počasi odpenjam gumbe srajce… z roko potujem po telesu…. jezik zdrsi po ustnicah…..z roko sežem v hlače…. gledaš me…. videti si nemirna…… kdo bo prvi prosil……

…………….božam se………..in , ko te opazujem, vedno globje diham..želim si te…..toda vseeno ne popustim…………raztgrala bi te………….podivjala na tebi……………
……………………………………………………………………………

…………………………………………..mmmmmmmmm………….prosi me………
:))

……………………………..bejži spat!………………pa pa…………….prevroče postaja………

ne popiuščam, hlače zdrsijo navzdol… vskozi spodnjice vidiš nekaj trdega.. nežno zdrsim z roko preko korenjaka…..opazujem te…..nato zaprem očke… glavo nagnem nazaj, z roko drsim po telesu…… popusti in zagrizi v sadež….

ne!…………..ne bom….čeprav si želim!

spodnjice zdrsijo do gležnjev…. vidiš nabreklega korenjaka, ki mamljivo čaka da ga objamejo ustnice….. nežno potujem s prtskom od glavice do jajčk……. gledam te… vidim da si ga želiš…. ga boš vzela?…..

Se vrnem…
Poljub

vprašanje časa je kdaj se vrneš;)

poljubček….

mogoče res ne sam tut če mi gre kej narobe js to sprejmem z nasmeškom na obrazu…
seveda pa obstajajo izjeme, sam to so pa že hujši primeri…

*

imam občutek da si bila nekoč zelo razočarana in da je to zelo vplivalo nate.

hm… tako nekak…
nasmejana sem že od nekdaj…
sem bla pa včasih zelo naivna, kar se mi pozna še danes…;) hehe

ja res sem mela slabo izkušnjo s prvim in edinim resnim fantom, ki sem ga imela iskreno rada, vendar se je vseen končalo tako kot se je moglo…

ja me je izučilo…
zato sem pa še zdej sama…
takih kot je on sem srečala za tem še veliko, sam takih ne rabim več!!!!!!!!!! 😉

*

vsaka šola nekaj stane pravijo (ali drugače na napakah se učimo).

ni nič narobe če si previdna, če le ne pretiravaš s tem, lahko ti kaj dobrega uide. ne mislim sebe da si ne bi slučajno tako razlagala.

New Report

Close