Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Meni so antivaxerji nižja rasa, treba bi jih bilo izločit iz družbe

Meni so antivaxerji nižja rasa, treba bi jih bilo izločit iz družbe

Meni so antivaxerji nenormalni in čudni, večinoma tisti z osnovno šolo, ki se skrivajo nekje v nekem selu in se grejo doomsdayprepperje, cele dneve čakajo, da se bo zgodila apokalipsa, to jih vzburja.

 

Ampak sedaj jih bomo vakserji lepo brutalno stisnili v kot, he he he. Ne bojo meli kaj več čivkat. Gatesu se že smeje.

Majmun, daj spelji se v posteljo.

Provokacija itak.

Nizja rasa ti je mama k je rodila razga dripca. Po donace luzerja. Okol hod k napihnjen pav in misli kaj je ko se je dal druhim počt v žilo.

    Ponizuje nizjekvalificirane, sam pa do tli ne zna šteti. Kaj ces pac  take mamo. Jim ni za zamert.

 

 

Tipičen predstavnik cepilcev amerikanofil, popolnoma nesamostojna oseba, za prečkati cesto potrebuje signal, ali spremstvo, duševno motena oseba prepolna tablet, ekstremen višek kilogramov, bolan potrošnik oziroma konzument, nesposoben lastnega razmišljanja, potrebuje vodiča, ali zvezdo vodiljo, uživa v podrejeni vlogi, in se celo življenje prepričuje , da je timski igralec, v kratkem luzer brez sedanjosti in prihodnosti.

Si pa kreten. Imaš otroke? Kdo pa jih uči? Učiteljica z oš? Premisli kaj laputas.

    Klasičen butelj, ki ima otroke na Walfdorfski šoli.

Šiiti, bolikuk, plavi komu vi to pisete? Se ne vidi. Ajmo momci?

…..https://m.youtube.com/watch?v=N0hqX0vIvWs

Neverjetno število proticepilcev z osnovno in triletno srednjo šolo je ogorčeni zaradi trditve, da so nasprotniki cepljenja manj izobraženi.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 13.09.2021 ob 22:16

Tipičen predstavnik cepilcev amerikanofil, popolnoma nesamostojna oseba, za prečkati cesto potrebuje signal, ali spremstvo, duševno motena oseba prepolna tablet, ekstremen višek kilogramov, bolan potrošnik oziroma konzument, nesposoben lastnega razmišljanja, potrebuje vodiča, ali zvezdo vodiljo, uživa v podrejeni vlogi, in se celo življenje prepričuje , da je timski igralec, v kratkem luzer brez sedanjosti in prihodnosti.

Moj odgovor je bil namenjen avtorju teme!Amerikanofili so debili!

Več kot VII. st. izobrazbe. Letos že zaslužila 6 figures *neto*, konec leta ne bo 1 spredaj. S svojim znanjem, izdanimi računi in plačanimi davki. Nimam se antivaxerko, imam se pa za osebo, ki razmišlja s svojo glavo in ne sledi čredi. In zato sem, kjer sem danes  Za razliko od avtorja, ki mu dlje od lastnega gneva ne nese. Aja, pa FB tudi nimam, lol!

    Seveda, take je treba dat na off in je mir. Mulck je panckan pa grez bi papu, ane?

Odgovor na objavo uporabnika
cepljen sem, 13.09.2021 ob 21:44

Meni so antivaxerji nenormalni in čudni, večinoma tisti z osnovno šolo, ki se skrivajo nekje v nekem selu in se grejo doomsdayprepperje, cele dneve čakajo, da se bo zgodila apokalipsa, to jih vzburja.

 

Ampak sedaj jih bomo vakserji lepo brutalno stisnili v kot, he he he. Ne bojo meli kaj več čivkat. Gatesu se že smeje.

največ majmuni zarukani ste moderatorji. enkrat pišeš da s cepljen drugič necepljen. antivakserje se šteka. sm vi ste pa gnoji od gnoja. na sreč ste tolk nesposobni d še enga foruma ne zante skup spravt. crkuje. crkuje vse skup. sm sj to že dobr veste. he he

jaz sem tudi cepljen. Ampak ob takemu pacientu kot si ti, me je pa to kar malo sram priznati. Če je kdo predstavnik nižje rase, potem si to ti.

So že druga liga. vsak, ki ima 2 možganski celici , je cepljen. če ni prebolevnik. Sedaj se cepijo tisti malo počasnejše pameti, ki so skapirali, kako gre,

Hojladrijamesarija!

Ma na smeh mi greste. Cepit se za nekej, kar je, pod 65 let, 99.98% ozdravljivo.

Jep, svicarska firma skup mece podatke od samga zacetka… mau pofirbcajte

Zdej pa vsi cepljeni skup … le vkup le vkup uboga gmajna… punt naj resi nas necepilskih muk.

Jest grem pa en dzintonik zmesat.

ma se nmau…

Odgovor na objavo uporabnika
fakmi…, 17.09.2021 ob 11:47

ma se nmau…

zakaj pa ne smem youtube American Idiot Uncensored nalimat?

Huh! Kaj bi me res rad z metinim cajem posilil?

Odgovor na objavo uporabnika
vatikanske ječe, 17.09.2021 ob 11:23

So že druga liga. vsak, ki ima 2 možganski celici , je cepljen. če ni prebolevnik. Sedaj se cepijo tisti malo počasnejše pameti, ki so skapirali, kako gre,

Taki kot si ti, bi najraje cepili že dojenčke.

Če si bil ti izpostavljen tveganju, morajo biti še drugi. To je pač mnenje egoistov.

 

Če se že razmišlja o obveznem cepljenju, potem bi morali začeti s starimi 70+, kroničnimi bolniki, ki so visoko ogroženi zaradi Covida in nato z vsemi zdravstvenimi delavci in zaposlenimi v DSO-jih ter drugih ustanovah kjer imajo stalni stik z najbolj ogroženimi skupinami. Nato pa narediti temeljito analizo ukrepov (nekaj kar tej vladi ni uspelo v 1,5 leta korona krize) in se nato odločiti ali ima smisel nadaljevati s tistimi nad 50 let ter drugimi bolj ogroženimi skupinami.

 

Cepljenje mladoletnikov služi v prvi vrsti za preventivo starejših in je tako lahko obravnavano kot potencialno žrtvovanje mladih in se zato lahko kasneje obrne proti vsem starejšim, še posebej, če se bodo kasneje pojavili stranski učinki.

Odgovor na objavo uporabnika
Rbko, 13.09.2021 ob 21:53

Provokacija itak.

Nizja rasa ti je mama k je rodila razga dripca. Po donace luzerja. Okol hod k napihnjen pav in misli kaj je ko se je dal druhim počt v žilo.

    Ponizuje nizjekvalificirane, sam pa do tli ne zna šteti. Kaj ces pac  take mamo. Jim ni za zamert.

 

 

točno to, kar poglej si HOJSA čisti bedak, ki ga še danes mamica komandira, polega tega pa še fašistek! Ta bi bil odličen za oberšturmfirerja pri hitlerjugend!

Odgovor na objavo uporabnika
hujs, 17.09.2021 ob 12:20

točno to, kar poglej si HOJSA čisti bedak, ki ga še danes mamica komandira, polega tega pa še fašistek! Ta bi bil odličen za oberšturmfirerja pri hitlerjugend!

A je mogoče svojega pribljubljenega biserčka Urbo kaj pohvalil, ko je grozil policistom na Twitterju?

V nekaterih državah take, kot je Urba imenujejo neo-nacisti oz fašisti, pri nas pa je to po Olajevo in Hojsovo biserna sub-kultura. Hojs jih imenuje biseri, Olaj pa pravi da so ta in podobna gibanja sub-kultura.

 

vakserji se boste sami izločili iz družbe.

Vakser ti bo čez čas pokazal kako si bil pameten.

No saj ti si pa itak izobražen,ravno take je najlažje nategnt.

Se ve koliko imate  pojma.

 

vsem tm takofrdamano izobrazenim.

Na Stefanu so, a nede? Pa zatrristognilihzeljnatihglav… zakva niso tiste taboljse mikroskope przgal in pogledal kva je tam not… v cepivu?

Se coham za usesom… lezakajlezakaj…

jao,

jao vsaki dan več na intenzivni, v Ljublajni jih je kar 30 od 300.000 prebivalcev, kar je ogromno kar 0.0001%, zaradi tako velikega procenta bi morali v LJUBLJANI že zdavnaj zapreti mesto, ga obkoliti z vojsko in strelajti na vsakogoar, ki bi želel iz Ljubljnae. Sicer je situacija malo boljša drugod saj je od preostalih 1.800.000. milijona Slovencev 60 na intenzivni, kar pomeni okrog 0.000033% …..jao groza kakšne številke, upam da naše zdravstvo to zmore!

New Report

Close