Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Meni so antivaxerji nižja rasa, treba bi jih bilo izločit iz družbe

Meni so antivaxerji nižja rasa, treba bi jih bilo izločit iz družbe

Sem necepljen, navijam za SLO.

Odgovor na objavo uporabnika
fackyou, 19.09.2021 ob 16:12

jao,

jao vsaki dan več na intenzivni, v Ljublajni jih je kar 30 od 300.000 prebivalcev, kar je ogromno kar 0.0001%, zaradi tako velikega procenta bi morali v LJUBLJANI že zdavnaj zapreti mesto, ga obkoliti z vojsko in strelajti na vsakogoar, ki bi želel iz Ljubljnae. Sicer je situacija malo boljša drugod saj je od preostalih 1.800.000. milijona Slovencev 60 na intenzivni, kar pomeni okrog 0.000033% …..jao groza kakšne številke, upam da naše zdravstvo to zmore!

Ja sej ‘hudih stranskih učinkov’ po cepljenju je tudi 0,0004% pa se budalite okoli kak je cepivo nevarno.

Hrvati imajo vsaj politične predstavnike, ki se postavijo za svoj narod, ne pa tele naše fakule…

https://www.facebook.com/watch/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C&v=599552444759085

Saj veste kako pravijo za vse je mastercard, žal pa za zdravo pamet tega ni.

More Than 100 Young People Hospitalised for Covid Vaccine-Related Heart Problems in Ontario
 

ti fakyou, ki rad prevajas…

citat:The report, which was released by Public Health Ontario, stated that there were 106 incidents of pericarditis and myocarditis in people in Ontario under the age of 25 as of August 7th, which is just over half of the total of all heart inflammation hospitalisations there. The report states that 31 of these cases were evident in people aged 12 to 17, while 75 of the cases were found in people aged 18 to 24. 80 percent of all of these incidents were seen in males, and nearly 70 percent of these cases occurred following the second Covid vaccine dose.

konec citata.

More Than 100 Young People Hospitalised for Covid Vaccine-Related Heart Problems in Ontario

Ajde, zdej pa vendarle pokaz kaj znas…

aha… neverjetno… fakyou… vidim, da s tabo ni nic. Sam gobectejekotmladegakosarit…

Prevod bi bil takole:

Javni Health Ontario pravijo, da 106 primerov miokarditisa v Ontariu in da so vsi POD 25 let starosti kar je malce vec kot polovica primerov v bolnisnicah. … in se na koncu, da je je skoraj 70 odstotkov bolnikov dvakrat cepljenih proti COVID.

Ja, previdnost bo treba. …pa ceprav imamo neverjetno faknjeno propagando za cepljenje.

New Report

Close