Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meni to ni nič čudnega

Meni to ni nič čudnega

Moja 14 letnica je bila navajena spati v moji postelji od kar naju je zapustil njen oče. Zdaj imam novega partnerja, ki se je pred kratkim preselil k nama. Bilo je na hitro in nenapovedano, ker je ostal brez podnajemniškega stanovanja. Zgodilo se je čez noč, zato se hčerka ni imela časa navajati in prilagajati na nove razmere. Hčerka zdaj spi v svoji sobi ampak jo daje nespečnost, zato pride spat k nama, ne ravno vsako noč, večino pa. Novega partnerja to nič ne gane, ker ponoči itak spi.

Vsi, ki vedo za to, so zgroženi ali pa zaskrbljeni. Ne zdi se jim normalno. Če bi bil to njen oče jim ne bi bilo tako zelo čudno. Zdaj pa mene zanima, sem jaz čudna ker to dovolim in se mi pač ne zdi to nič takega, ali so čudni vsi okrog mene.

 

Ves kaj, ne delaj se, da to ni nic cudnega, ker je cudasko in meni osebno neprimerno!

14 letnica spi v postelji z enim starim dedcem, ki ni njen oce!

 

Razumem, da se je priselil na vrat na nos, zakaj pa on ne spi v njeni sobi, ona pa s teboj? Zakaj ti ne spis skupaj z njo v njeni sobi?

Moja hci ne bi spala z ocimom v postelji!

Seveda je vsa situacija stres za hčerko ker je morala zaradi novega partnerja stran od mame. Bo že prišel čas ko bo šla sama stran. Včasih so vsi spali skupaj, ni bilo sob in postelj posebej za otroke. Če se vam zdi to v redu, nima smisla spraševat okolice kaj si o tem misli.

A tvoj nima nikoli erekcije v spanju? In pol s tistim tičem štoh sredi noči po hčerki?

Odgovor na objavo uporabnika
ne se delat, 14.07.2022 ob 16:01

Ves kaj, ne delaj se, da to ni nic cudnega, ker je cudasko in meni osebno neprimerno!

14 letnica spi v postelji z enim starim dedcem, ki ni njen oce!

 

Razumem, da se je priselil na vrat na nos, zakaj pa on ne spi v njeni sobi, ona pa s teboj? Zakaj ti ne spis skupaj z njo v njeni sobi?

Moja hci ne bi spala z ocimom v postelji!

Jaz pa ne razumem, kako da se je preselil na vrat na nos. Takoj ko si mu začela zaupati?

Pa hčerko TAKOJ ven iz postelje. En k…. on spi in nič ne ve.

Ti si za prijavit.

Odgovor na objavo uporabnika
Yýyyyy, 14.07.2022 ob 16:03

Jaz pa ne razumem, kako da se je preselil na vrat na nos. Takoj ko si mu začela zaupati?

Pa hčerko TAKOJ ven iz postelje. En k…. on spi in nič ne ve.

Ti si za prijavit.

Odgovor avtorici.

Glej da nau v postli tebe zamenjal s tamalo. Ne bo nič čudnega.

Poleti pa tako spite vsi nagi, ker je vroče. Ta tvoj novi pa tako spi. Ti in tvoja hčerka sta potrebni intenzivnega psihiatričnega zdravljenja. Ta tvoj novi pa kriminalistične obravnave ker je pedofil.

Odgovor na objavo uporabnika
Špetirji, 14.07.2022 ob 16:10

Glej da nau v postli tebe zamenjal s tamalo. Ne bo nič čudnega.

Igzekly!

..jah, če bi (vsaj) leta prava napisala, bi provokacija uspela, tako pa…daj no, 14letniki ne spančkajo z mamo no…

Odgovor na objavo uporabnika
Špela973, 14.07.2022 ob 15:55

Moja 14 letnica je bila navajena spati v moji postelji od kar naju je zapustil njen oče. Zdaj imam novega partnerja, ki se je pred kratkim preselil k nama. Bilo je na hitro in nenapovedano, ker je ostal brez podnajemniškega stanovanja. Zgodilo se je čez noč, zato se hčerka ni imela časa navajati in prilagajati na nove razmere. Hčerka zdaj spi v svoji sobi ampak jo daje nespečnost, zato pride spat k nama, ne ravno vsako noč, večino pa. Novega partnerja to nič ne gane, ker ponoči itak spi.

Vsi, ki vedo za to, so zgroženi ali pa zaskrbljeni. Ne zdi se jim normalno. Če bi bil to njen oče jim ne bi bilo tako zelo čudno. Zdaj pa mene zanima, sem jaz čudna ker to dovolim in se mi pač ne zdi to nič takega, ali so čudni vsi okrog mene.

 

Če bi bila zgodbica resnična, bi bili vsi zreli za psihiatra. Na srečo je samo provokacija.

Zakaj Ti hčerka ni na prvem mestu in si ji zdaj, ko itak ni imela očeta, odvzela še del sebe, ker se boš razdajala novemu partnerju. To ni prav! Zanjo je novi partner samo ovira in te hoče zase. Ne bo dolgo trajalo, zato se ji posveti. Odrasla bo tik tak in potem bo šla….

A je ta tvoj klošar, da pri svojih letih ne premore lastne nepremičnine ?   Hči pa čimprej nauči reda.

Če je zgodba slučajno resnična (še kaj bolj čudnega sem slišala v življenju), potem je skrajni čas, da se hči navadi na spanje v svoji postelji.

Halo? 14-letnica spi pti tebi???? Ja, je čudno že brez tvojega tipa. Res vsi za psihiatra.

Odgovor na objavo uporabnika
Ahmm, 14.07.2022 ob 17:33

..jah, če bi (vsaj) leta prava napisala, bi provokacija uspela, tako pa…daj no, 14letniki ne spančkajo z mamo no…

 

Najini trije so do srednje sole hodili k nama spat, ko je bil en od naju z mozem na sluzbeni poti.

Itak so do sole ponoci vsi trije pritacali en za drugim k nama v posteljo in sva k zakonski dodala se eno enojno zraven, da smo se sploh lahko vsi zguzvali v spalnici.

Pozneje pa, ko enega od naju ni bilo, so se ze zvecer nabasali v spalnico, pa film ali serija, ker to je bilo kulsko gledat v spalnici in so spali vsi trije na zakonski, midva pa na tisti tamali zraven.

No, ko je sel najstarejsi v srednjo solo, se je nehalo, so se pa se vedno kdaj naselili vsi trije v eno sobo, jogije na tla in so imeli filmske noci.

 

Ne vem, mene ni motilo, se fajn se mi je zdelo, da so tako povezani med seboj, se danes so radi skupaj in mislim, da je to dobra stvar.

Če je res hudo, bodi za začetek ti pri hčerki v sobi pred spanjem da ne bo prehudo zanjo, sicer tudi to za 14 letnico ni potrebno, pa naj bo. Drugače je pa to samo ena razvada in jo ne bo pobralo če bo spala sama v svoji sobi, le glej da je ne boš čustveno zanemarjala sedaj ko imaš partnerja. Vzemita si trenutek časa samo za vaju, vsak dan.

omfg kolk krete**v tukej. Ja vsak vecer jo ocim posili. Pa vi sploh kaj razmišljate? Niso vsi spolni izpirjenci kot pol komentatorjev tukej. Tama bo sla ze prekmalu stran. Ce to ni vsako noc je to cist ok. avtorice ne se sekirat, vsi so samo ljubosumni tukej

Ok ne rečem 4 letnica ne pa 14 let…in tvoja krivda je da je tako ker si to dopustila. Naredila več škode kot koristi..verjetno se tvojmu fajn zdi ampak res neodgovorna mama da to dopustiš. Idi spat ti v njeno sobo če je tako hudo..sicer papogovoriti se moraš z njo in to tako da ne hodi več k tebi spat.

Helooo. Eni imaste take bolane da jojjj.

To da 14 letnica spi zraven tebe al vajuuu da pride vjutro se pocartat se bi reko nekak. Da pa celo noc prespi pri vaju pa je res tu mac.

Nevem kaj delate z  otroci zenske vse ima svoje meje in ce bos delala tako naprej ziher sedanji patrtner nebo zadovoljen scasoma al bilokateri moski.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5600, 15.07.2022 ob 06:13

omfg kolk krete**v tukej. Ja vsak vecer jo ocim posili. Pa vi sploh kaj razmišljate? Niso vsi spolni izpirjenci kot pol komentatorjev tukej. Tama bo sla ze prekmalu stran. Ce to ni vsako noc je to cist ok. avtorice ne se sekirat, vsi so samo ljubosumni tukej

Ne bo šla ta nikamor stran, je preveč navajena na mamino zizo.

14 letnica al 14 mesecnica se ni imela za navadit??😂

Ne pisi bedarij, da ne dobis csd na vrata. Ker to se smatra da imate “nocnega trojcka”

Drugace je to bolno in obsojanja vredno.

Tudi nasi sosedje spijo na istem kavcu al postelji skupaj starsa in dva fanta.( oba nad 13 let, ne bom specificno). In pol slisis, “daj picka, umakni to picko…”

Ko obvestis center da mati “posiljuje sina s tem svojim mednozjem” in da bo imel posledice…. gredo v akcijo in dobis odg “imajo otroci cista oblacila, disijo po mehcalcu”

Ta csd je bolj retard, kot oni ki spijo na isti postelji

Ne vem al bosta fanta se zanimala za moske, za zenske v zivljenju. Al bosta raje spala s starsi dalje.

Ne pohabit otrok. Nezdravi odnosi.

 

Ti si normalno-debilno zfulena v betico. 14 let je stara, ko ti bo hči nafilav bo vse normalno? Ubij se sama

Pocakaj na njeno 15tko, pol pa bo okey se lahko vsi 3je cartate.

Omg no. Na kraj pameti mi ne bi padlo,  da bi kaj takega dopustila. To ni njen oče.

In da 14 letni otrok spi v isti postelji kot starš vsako noč,  tudi ni normalno no.

Ne se čudit čez dve leti, ko bo punca stara 16 let…

 

Nesprejemljivo!

New Report

Close