Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menite, da so eni pari preprosto sorodne duše ali se eden le ni izoblikoval?

Menite, da so eni pari preprosto sorodne duše ali se eden le ni izoblikoval?

Moram reči, da se mi Francozi smilijo, ker v drugem krogu nimajo nobenega primernega kandidata oz. kandidatko za predsednika/predsednico. Podobno je bilo v Srbiji…eden slabši od drugega.


Zorana pač ne. Njemu že stroka dokazuje, da udarja mimo glede marsičesa, pa še kr goni svoje.[/quote]
A on pa ni stroka??

Nekateri ljudje so res sorodne duše v vezah, večina ljudi je v vezah zaradi koristi ( ženska je brezposelna vendar hoče kamot in udobno živeti in vseeno imeti otroka, mož pa dela ali da se ženska nalima na moškega, ker ima on že dobro službo-ona je pa pravkar diplomirala ali magistrirala in ji vplivni partner z vezami pomaga najti službo).

Preveč si okužena s to tvojo filozofijo obveznega ženskea limanja, veš. Malo razpucaj svoje vzorce, ki jih imaš iz primarne družine oz. se vprašaj, kaj je osnova takim tvojim izpeljavam. Zdaj nisi več otrok, zdaj si velika.

Ženske so neprimerno samostojnejše, kot si to domišljaš.

Očitno sem ena redkih, ki verjamem v sorodne duše.

Ne, mislim, da vsak zaljubljen meni, da je našel sorodno dušo. In vsako partnerstvo, ki se potem “obnese”, povezuje sorodni duši. Vendar sta sorodni zato, ker sta morda imela podobne okoliščine v otroštvu, imata podobne vrednote in zanimanja… Moj dragi me sploh ne bi zanimal, če me ne bi pritegnil prav s podobnim razmišljanjem kot je moje, pa še podobne okoliščine v otroštvu je imel. In če je potem še fizična privlačnost je super…
Kar se tiče pa same teme – partnerstvo v primeru velike razlike v letih… tudi sama vanj ne verjamem kaj dosti…en vzrok že mora biti, da te pritegne dvajset ali več let mlajši ali starejši…

Preveč si okužena s to tvojo filozofijo obveznega ženskea limanja, veš. Malo razpucaj svoje vzorce, ki jih imaš iz primarne družine oz. se vprašaj, kaj je osnova takim tvojim izpeljavam. Zdaj nisi več otrok, zdaj si velika.

Ženske so neprimerno samostojnejše, kot si to domišljaš.[/quote]

Ta dva primera sta resnična od mojih vrstnic, vse več je tistih brezposelnih z otroki in jih mož preživlja, drugi primer so pa preračunljive in ambiciozne posameznice., ki z vagino dobijo vse prek partnerja tudi službo. 😉

Preveč si okužena s to tvojo filozofijo obveznega ženskea limanja, veš. Malo razpucaj svoje vzorce, ki jih imaš iz primarne družine oz. se vprašaj, kaj je osnova takim tvojim izpeljavam. Zdaj nisi več otrok, zdaj si velika.

Ženske so neprimerno samostojnejše, kot si to domišljaš.[/quote]

Ta dva primera sta resnična od mojih vrstnic, vse več je tistih brezposelnih z otroki in jih mož preživlja, drugi primer so pa preračunljive in ambiciozne posameznice,ki z vagino dobijo vse prek partnerja tudi službo. 😉
Ti si očitno preveč gledala ameriške filme in serije, kjer so finančno neodvisne ženske na visokih položajih, kot je Samantha iz Seksa v mestu-takih žensk je malo v realnosti. 🙂

Preveč si okužena s to tvojo filozofijo obveznega ženskea limanja, veš. Malo razpucaj svoje vzorce, ki jih imaš iz primarne družine oz. se vprašaj, kaj je osnova takim tvojim izpeljavam. Zdaj nisi več otrok, zdaj si velika.

Ženske so neprimerno samostojnejše, kot si to domišljaš.[/quote]

Ta dva primera sta resnična od mojih vrstnic, vse več je tistih brezposelnih z otroki in jih mož preživlja, drugi primer so pa preračunljive in ambiciozne posameznice., ki z vagino dobijo vse prek partnerja tudi službo. ;)[/quote]

a da je pa obratna korist pa ni možno? A pa si ugotovila, da so ženske že zelo ekonomsko samostojne? O tem, čemer ti pišeš, je možno le v istem rangu – se pravi neizobražen moški, obratno, da bi izobraženi preživljal nezaposleno, je pa že zelo malo primerov….

Preveč si okužena s to tvojo filozofijo obveznega ženskea limanja, veš. Malo razpucaj svoje vzorce, ki jih imaš iz primarne družine oz. se vprašaj, kaj je osnova takim tvojim izpeljavam. Zdaj nisi več otrok, zdaj si velika.

Ženske so neprimerno samostojnejše, kot si to domišljaš.[/quote]

Btw: jaz se nikoli nisem na nikogar limala zaradi koristi, se pa v vezah v moji okolici ogromno punc. 😉

Ne, mislim, da vsak zaljubljen meni, da je našel sorodno dušo. In vsako partnerstvo, ki se potem “obnese”, povezuje sorodni duši. Vendar sta sorodni zato, ker sta morda imela podobne okoliščine v otroštvu, imata podobne vrednote in zanimanja… Moj dragi me sploh ne bi zanimal, če me ne bi pritegnil prav s podobnim razmišljanjem kot je moje, pa še podobne okoliščine v otroštvu je imel. In če je potem še fizična privlačnost je super…
Kar se tiče pa same teme – partnerstvo v primeru velike razlike v letih… tudi sama vanj ne verjamem kaj dosti…en vzrok že mora biti, da te pritegne dvajset ali več let mlajši ali starejši…[/quote]

hja no. Misli podobno kot jaz oz. velikokrat vem kaj misli (bi mu lahko zaključevala stavek), razmišlja podobno,.. po vseh teh letih še vedno kup tem za debatiranje, rada skupaj.. Ne vem no. Zame je sorodna duša.
In ne – ni imel enake vzgoje, otroštva. Kot oseba mi ni podoben, se pa zelo dobro dopolnjujeva.

Ta dva primera sta resnična od mojih vrstnic, vse več je tistih brezposelnih z otroki in jih mož preživlja, drugi primer so pa preračunljive in ambiciozne posameznice., ki z vagino dobijo vse prek partnerja tudi službo. ;)[/quote]

a da je pa obratna korist pa ni možno? A pa si ugotovila, da so ženske že zelo ekonomsko samostojne? O tem, čemer ti pišeš, je možno le v istem rangu – se pravi neizobražen moški, obratno, da bi izobraženi preživljal nezaposleno, je pa že zelo malo primerov….[/quote]

Tudi moški se limajo na bogatejše ženske zaradi koristi, isto ženske na uspešne in bogate moške.;)
Sedaj, ko je kriza je tega vse več- ljudje se tako vsaj znajdejo, drugi pač postanejo klošarji ali životarijo iz meseca v mesec. 😉 Zdaj se je potrebno vprašati, če se sploh splača biti pošten/na in moralen/na? 😉

Ta dva primera sta resnična od mojih vrstnic, vse več je tistih brezposelnih z otroki in jih mož preživlja, drugi primer so pa preračunljive in ambiciozne posameznice., ki z vagino dobijo vse prek partnerja tudi službo. ;)[/quote]

a da je pa obratna korist pa ni možno? A pa si ugotovila, da so ženske že zelo ekonomsko samostojne? O tem, čemer ti pišeš, je možno le v istem rangu – se pravi neizobražen moški, obratno, da bi izobraženi preživljal nezaposleno, je pa že zelo malo primerov….[/quote]

Tudi moški se limajo na bogatejše ženske zaradi koristi, isto ženske na uspešne in bogate moške.;)
Sedaj, ko je kriza je tega vse več- ljudje se tako vsaj znajdejo, drugi pač postanejo klošarji ali životarijo iz meseca v mesec. 😉 Zdaj se je potrebno vprašati, če se sploh splača biti pošten/na in moralen/na? 😉

Najbolj smešno je, ko kakšni ki so šli zaradi obojestranskih koristi v vezo razlagajo, kakšno sorodno dušo so našli. Larifari, pravljice. 🙂

Hahaha, ona je bila njegova sorodna duša za praznjenje jajc! To je realnost punce, ne neke pravljice! 😉

a da je pa obratna korist pa ni možno? A pa si ugotovila, da so ženske že zelo ekonomsko samostojne? O tem, čemer ti pišeš, je možno le v istem rangu – se pravi neizobražen moški, obratno, da bi izobraženi preživljal nezaposleno, je pa že zelo malo primerov….[/quote]

Tudi moški se limajo na bogatejše ženske zaradi koristi, isto ženske na uspešne in bogate moške.;)
Sedaj, ko je kriza je tega vse več- ljudje se tako vsaj znajdejo, drugi pač postanejo klošarji ali životarijo iz meseca v mesec. 😉 Zdaj se je potrebno vprašati, če se sploh splača biti pošten/na in moralen/na? 😉

Najbolj smešno je, ko kakšni ki so šli zaradi obojestranskih koristi v vezo razlagajo, kakšno sorodno dušo so našli. Larifari, pravljice. :)[/quote]

torej, ne vemo potem kaj še čakaš … Imaš pa logiko res, iz rumenih revij in mehiških limonad …

New Report

Close