Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Meso iz Mercatorja smrdi

Meso iz Mercatorja smrdi

Ne kupujem pakiranega mesa; tudi če ga kupim v Mercatorju, ga vedno kupim v mesnici in takoj vidim, kako je.

Piscancje, goveje meso v trgovinah merkator, hofer, lidel, spar  je povsod isto, smrdi ko ga odpres ali ko ga speces. 90% ko sem bil v e-leclerku sem dobil dobro meso. Turska trgovina v Lj-moste ima tudi dobro piscancje meso. V merakotrju meso znamke Natur je tudi dobro. Probal sem domace piscancje meso pa mi ni ok. Osebno imam ful probleme z vonjom oz okusom mesa, upam da komu pomaga tole. Ce gdo pozna se kaksno dobro mesarijo, kmetijo, trgovino naj napise svoje iskusnje..

Vsaka crkovina smrdi. Tudi clovek po smrti hitro zacne zaudarjat. Jaz mesa ne jem ze 40 let in jem samo to, kar disi po svezini. Pa dohtarjev ne rabim, kar je super ob propadu zdravstva, ki tudi ze smrdi kot crknjen piscanec.

Odgovor na objavo uporabnika
Kmetavzar, 22.02.2018 ob 05:41

Meso ne smrdi zato, ker bi bilo staro.
Meso smrdi zaradi hrane, ki jo je žival žrla.
Jaz NIKOLI ne kupim mesa v trgovini, bilokateri, ker to je vse meso iz farm. Nihče ne more na farmi kjer je na stotine oziroma na tisoče živali in žrejo skisano oziroma silažno svinjarijo, pridelat dobro in kvalitetno meso. Dobro meso lahko dobiš samo na kmetiji kjer ima kmet po par glav živine, ki jo je fotral z domačo krmo ( pesa, koleraba krompir, koruza, solata, detelja, repa…).
Vi kot potrošnik ste hoteli to, da je meso poceni in poceni meso se dobi lahko le iz farme, kjer žival praktično ne požre nič dobrega in nič naravnega.
Kar požre žival, to požrete potem tudi vi.
Ko boste vi kot potrošnik pripravljeni za meso odšteti bistveno več, potem boste jedli dobro meso. Prej ne. Vi mislite, da je meso dobro, če je štampiljka gor.

Brez zamere, tudi meso marsikaterega “kmeta” smrdi. Da ni iz trgovine, ni nobena garancija kakovosti mesa.

 

Najbolj kritična od pakiranega mesa je mleto mešano in pišćančja prsa…nikoli več ne kupujemo slednji se pakirano. No se je zgodilo,da je moja kupila v Jagru pakirano v vreči sv.hrbet brez kosti in ko sem odprl je smrdel samo oni del,ki se je namakal v vodi. Voda od mesa s krvjo vred,ki odteče od mesa začne naprej smrdet in ta namaka pol meso…čeprav še je rok uporabnosti veljaven. Premalo pijavk dajo noter v embalažo,da vpije vodo…

Ja ni važno v kateri trgovini smo kupili,vedno je kdaj pa kdaj smrdelo. Pazite se akcij določenega mesa,tudi nepakiranega,ker pred tem je sveže meso bilo po dražji ceni in valda nobeden ni kupil,ker pa že njim to stoji en čas v hladilnikih,pa dajo ven v akcijo…tudi kos svinjskega stegna smo kupili v akciji v Šparu,je smrdelo…kateri je pač blizu dotične trgovine,naj nazaj nese in jim dajte pod nos…tako sem tudi jaz naredil,ali pa jim zagrozil z inšpekcijo.

New Report

Close