Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek MESSICO

MESSICO

Cauci, vasa frendica tuki, hihi ;)))))))))))))))))))
Sem v enmu hostlu v Mexico Cityu. Ful je zakon res, hihi ;))))))
Vceraj sva bila na Teotihuacanu – en plac 50 km od MC. Sej ste verjetnu ze slisali zanje – tu so znane piramide Lune in Sonca ipd. Amazing!!!!

Uzivava v glavnem z mojim pufkotom do 100 in se vec.
Tezko pisem, ker je cudna tipkovnica… ;(
Zato vas samo vse skupaj lepo pozdravljam.

Chauchi.

OOOOooooooooooooojjjjjjjjjjj primorka moooojaaaaaaaaaaaa, oštja, mi je kar srček poskočil… CMOKA tja čez… Uživajta še naprej 1000000/h
Veš, danes so tukaj zeloooo dolgočasni, je Sprevržko šel se potepat, potem pa zatišje je tukaj :((( Smo super prijatelji drugače, veš in te pogrešamo!!! Oštja!!! :* Fajnu bod!!!!

Lumpika, uživajjjjjjjjj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

….upam,da se imaš fino….to ziher…relaxiraj kolk se da,pa misli kaj na nas….ej,jaz sem ti tolko faušna,pa na lep način,da ne bo pomote…

UŽIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIVAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!
:-))))))))))))))

cmoka in pa pa

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

mene sam zanima,če si tisto v letalu naredila,al ne?Mexico mi je španska vas.
Sp
UŽIVAJ!
Sp
P.s.: popravni izpit imaš za nazaj:-)

Ja, Hely lepo se imej! Sploh nisem vedela, da si odšla kam :))))))
Uživaj, uživaj, uživaj…

Ojla.
Spet jaz pokorno javljam.

Ne, Sp. nic ni blo. So ful majhni sekretki, folka pa ful okoli in se ne bi dalu nic sploh ni mozno. Res, drgac sem res mela namen ;)))))

Zdej sva ze v Oaxaci. Jutre greva na Pacifisko obalo.

Chauchi vsem.

Cmoka draga moja…uživajta še namesto nas, “mučo-mučo”!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close