Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek mesto BAUTZEN —Nemčija, pazite!

mesto BAUTZEN —Nemčija, pazite!


A misliš, da bi tisti prejšnji prebivalci (Lužiški Srbi in Poljaki) pa bili zadovoljni s temi prišleki? Malo morgen :-)[/quote]
Ravno to sem prišla napisat. Budyšin – po vaše kar Bautzen – je slovansko mesto. So se ti isti Nemci kaj sekirali, ko so iz njega izrinili Lužiške Srbe? A sploh kdo od vas pametnih ve, kako so ti isti Nemci ravnali z Lužiškimi Srbi, kako so jim kratili nekatere osnovne pravice toliko časa, da so tastari pomrli in tamladi se ponemčili? Pa še ni dolgo od tega, mogoče dve generaciji.

Ne zagovarjam muslimanov in mi niso všeč, mislim pa, da so Nemci zadnji, ki se imajo pravico jokat, ker so jih dobili malo po buči na tujem ozemlju.


A misliš, da bi tisti prejšnji prebivalci (Lužiški Srbi in Poljaki) pa bili zadovoljni s temi prišleki? Malo morgen :-)[/quote][/quote]
Ravno to sem prišla napisat. Budyšin – po vaše kar Bautzen – je slovansko mesto. So se ti isti Nemci kaj sekirali, ko so iz njega izrinili Lužiške Srbe? A sploh kdo od vas pametnih ve, kako so ti isti Nemci ravnali z Lužiškimi Srbi, kako so jim kratili nekatere osnovne pravice toliko časa, da so tastari pomrli in tamladi se ponemčili? Pa še ni dolgo od tega, mogoče dve generaciji.

tole je v letih kdaj…41-45 mogoče kakšno leto več? bivši sistemi? Danes je demokracija in tisto kar so Nemci leta nazaj delali ni sprejemljivo. Tko kot ni obnašanje migrantov sprejemljivo. Ne moreš primerjat zadev x let nazaj v nekih drugih sistemih , družbah, napram današnji družbi, sistemu, zakonom…kot če bi primerjal anoč in dan

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

No, zaradi podobnega, toda mnogo hujšega komunističnega divjanja (pobijanje celih družin) so se pri nas začele ustanavljati vaške straže. Šentjošt, 27. julija 1942.
Zdaj kaj bolje razumete dogajanja tiste dobe pri nas?

spoštovani migrant..
če ti ni všeč naš odnos do tebe..
pojdi dalje, kaj si se tu ustavil..??
ali pa pojdi nazaj, če je tam pač bolje..

če pa bi rad le to izsili z nasiljem..
povej, ne ti bit nerodno..
samo da vem pri čem sem[/quote]
Le kakšen migrant! Preveč lepa slovenščina za migranta. To je napisal pristen in dobro šolan Slovenec.

spoštovani migrant..
če ti ni všeč naš odnos do tebe..
pojdi dalje, kaj si se tu ustavil..??
ali pa pojdi nazaj, če je tam pač bolje..

če pa bi rad le to izsili z nasiljem..
povej, ne ti bit nerodno..
samo da vem pri čem sem[/quote]
Le kakšen migrant! Preveč lepa slovenščina za migranta. To je napisal pristen in dobro šolan Slovenec.[/quote]

Da pa pristen in dobro šolan Slovenec postane migrant v npr.Nemčiji, pa ni možno?

Torej, bo tvoja modrost veljala tudi, ko se bo horda nekoliko živčnih invazivcev utaborila na tvojem vrtu? Ker veš, tudi tvoji predniki so nekoga izrinili, pa tudi kot pripadnica izkoriščevalske bele rase si prav tako zaslužiš ustrezen korektivni tretma. Ker veš, vse se vrača, vse se plača. Če bo v plamenih Nemčija, misliš, da ti tega ne boš čutila? Nekam švoh je tvoje zgodovinarstvo.

No, zaradi podobnega, toda mnogo hujšega komunističnega divjanja (pobijanje celih družin) so se pri nas začele ustanavljati vaške straže. Šentjošt, 27. julija 1942.
Zdaj kaj bolje razumete dogajanja tiste dobe pri nas?[/quote]

Belogardisti – domači izdajalci, so pobijali in izdajali svoj narod. Borili so se proti Slovencem, skupaj z okupatorjem. Jasno??!! Torej, shut the f… up!

No, zaradi podobnega, toda mnogo hujšega komunističnega divjanja (pobijanje celih družin) so se pri nas začele ustanavljati vaške straže. Šentjošt, 27. julija 1942.
Zdaj kaj bolje razumete dogajanja tiste dobe pri nas?[/quote]

Belogardisti – domači izdajalci, so pobijali in izdajali svoj narod. Borili so se proti Slovencem, skupaj z okupatorjem. Jasno??!! Torej, shut the f… up![/quote]
vsa domobransko belogardistična sodrga sodi v zapor.

New Report

Close