Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Meta,čakam

Meta,čakam

Ne, nič globalnega razen tega da je dragi za valentinovo dežurni in ne moreva na koncert od Severine in Dragojeviča :(( … Samo gripa al neki taki vrag!

Ne ne da!Obljuba dela dolg!
Sp

Ampak zdaj, ko sem dobro pomislila bi se tudi kaj globalnega našlo… ampak zdaj ni cajt za govorit o tem. Mi boš ušel! Zato mi raje povej ce si že kaj boljše volje (hčerka pa to…)

Samo ne mi rečt, da sem bila tolko neumna, da sem ti kaki filmček al pa fotko obljubila… eeeh ziher nisem!

Koroška je zame kot nekaj rajskega na zemlji.Ne morem soditi,kaki so odnosi,da te ta ko pehajo proč od nje,vendar pa je pokrajina božanska.jaz bi se kar tja k vam preselil,pa sem bil samo en parkrat pri vas.Tko mi je všeč.Sl.Gradec je pa zame špica od kraja.Ko sem ženo čakal,ko je bila na službeni poti,sem tam(mislim,da je glavni trg) v nekem podzemskem bunkerju že zgodaj dopoldne lepo užival(mislim,da je tam blizu hotela Korotan).

Sp

SI!

Tako začinjena stvar hitro pride v napačne roke in ker nisem ekshibicionistka … naj ti spanec krati samo tvoja domišljija :)))

Ženi sem skuhal čaj z medom,ji prinesel obleko,ker se je čisto prepotila,zdaj spi.Hči …hja,to bogo bitje je pa zaradi silnih stresov šlo spat.
Jaz pa bom tukaj še dolgo(vsaj upam tako).
Sp

Ti, pa tamladi imajo kar nekaj pojma o računalnikih… a te ni nič strah da bi tvoja pubertetnica kaj izšnofala, ha?

Ne,ne.Sem že prestar za take pubertetniške štose.Al konkretno(brez izvijanja),al pa nič.(seveda bo nič,utvar si pa res ne delam več že dolgo).
Sp

Ne more! je vse pod geslom!
Sp

Ti falot ti! Pred svojo ženo pa tako pridno skrivaš rožičke! Izgleda, da si zelo dober mož, ampak na žalost (beri tvoje veselje) to ne pomeni, da si tudi zvest :)))

Kaj te tare? Danes se mi ne zdiš čisto “tapravi” Sprevrženc…

Te lahko s čim spravim v “tapravo” voljo?

Nič me ne tare!A se dava dol?Tu baje lahko.
sp

Seveda,obljubljeno fotko izpred tedna še vedno čakajo moje oči!
Lp
Sp

Daj, samo to mi povej, zakaj ti je toliko do te fotke? Pa kaj me zezaš ali kaj? Glede na to da imaš dostop do interneta bi lahko imel celi disk napolnjen s slikicami pi**ic (za vsaki slučaj, nikoli se ne ve) ne pa da… recimo hrepeniš? po moji…

Ljubica,ne maram industrijskih.Dvigne se mi samo ob tistih,ki tako kot ti,težko izstrelijo tisto fotko.Ljubim amaterke,take kot ti.Tko je.
Sp

No prav. Tvoj e-mail itak mam, slikice tudi, samo par klikov še, pa bodo slikice na tvojem geplu. Kdaj točno se bo to zgodilo, pa ti ne bom izdala… saj veš, sladko pričakovanje pa to…

Zakaj si tako poredna,no?A imaš kak poseben razlog?saj na tem forumu smo pa res podn(tko so rekli akademiki-beri zavedne gimnazijske punčare),in jaz sem takoooo ponosen na to(namreč,da smo podn,loj,@!#$).
A te že kaj matra?
Sp

No, če še ne veš, jaz sem rada poredna… Ja veš da me matra!

Če se temu, kar smo “mi” reče podn, potem sem očitno tudi jaz ponosna na podn haha!

Sem ti že prej predlagal,da se dava dol,pa ni bilo feedbacka(slike pa tudi ne :-(((()
Sp

A ti bi jo kr zdaj že imel? Ok. Najprej mi povej čemu ti bo?

Aha! Zdaj pa te imam! Mislim, da si pravkar malo višje izdal svoje ime… uuuu….

New Report

Close