Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Meta,čakam

Meta,čakam

Tvoja trofeja,pa kaj,saj na koncu se itak v temi(?),al pa kje drugje dol damo.
res,briga me,glavno,da se imam zdaj lepo.
Sp

Zdaj trenutno ne najdem slikic. Jaz to nasnamem in moj pol operira s tem. Zdi se mi, da ima skrite pod nekim drugim imenom (za vsaki slučaj) ali pa so že na CDju. Bom mogla na njega počakat… ti pa tudi… :))

Da se pa tko izvijaš Meta?!Ej,bi pričakoval bolj lukave fore!A greva spat?
Sp

GOVORIM RESNICO! Jutri zjutraj boš ti videl vraga… oz. p***o. Če bom pri volji pa celo p***e. Greva spat ja! Semi že malo blede pa sem mislila da je to od vročine, ampak si me zdaj spomnil da je ura že cajt tako da… Lahko noč :)) pa zgodaj vstati! Zdaj že veš zakaj! :))))

Ne ne vem(mislim zakaj zgodaj vstati).Zdaj greš pa še ti,prijateljica.O fak,a moram res tko zgodaj spat?
Sp

Ja no saj ne rabiš zgodaj vstati, ampak glede na to, da ti bom takrat namenila kakšno slikico… sem mislila da si bolj neučakan, pa vidim da ni tako… Kar se pa spanja tiče, si ga ti predlagal in ker že dvojno vidim (pa nič pila) bom tvoj predlog upoštevala :)) Pa lepo spančkaj…

Pa če mojega stanovskega kolega veterinarja malce prevarava.jaz bi ti na primer rad dihal za ovratnik,ti delal neke grde stvari…
A si še tu?
Sp

Ja, ja “poslušam”

Kaj bi mi še delal???

A poslušaš,al si že tko malo v komi?recimo,da te božam nekje.A je feedback?
Sp

Božaš me po tisti… tisti neeežniii in… in meeehkiii koži… A veš kje je to?

Tisto,kar je skrito v tvoji zaklenjeni skrinji v možganih.Saj veš,li***,f****,itd.
Pa si spet ti na vrsti.
Sp

Kako zdaj? Čutim nekaj negativnega ali kaj??? Reci, da se motim. Da sem narobe razumela…

Nič negativnega!Kako ti je pa to prišlo na misel?Samo,centralno sem šel podkurit,pa že take depresivne misli.A povem jasno:lepo bi bilo tvojo pičko lizat,potem pa še kaj več!
Ps:imam moralnega mačka,veterinarji smo bili zelo dobri kolegi in tako nismo nikoli hodili v zelje,ma,cajti so drugačni,bo kar bo!
Sp

Naj, te potolažim. Dandanes si veterinarji zelo hodijo v zelje! BTW… Bush-man… moja p***a ni ravno “v šumi” samo ti povem, da zaradi tega ni nič manj slastna!

Meta,že drugič(al pa tretjič) te vprašam:a si za to ,da se v tej noči dava dol.Se da tudi po internetu,ti garantiram!
Sp

Si že razmišljal o nakupu webcam-a in morda še mikofona? Uf! Tu si šele lahko daš duška! Nočem te razočarati, vendar moji možgančjki niso sposobni več funkcionirat tako kot bi bilo treba. In še tipkat ne morem v miru ko mi od zehanja solzice tečejo 🙁 Se ti pa jutri oddolžim s fotko. OK? Plis reci da velja…

A velja?

Webcama nimam.imam pa mikrofon,tak kot v letalu.Se pa res izvijaš.Najbrž si res zaspana.
Zakaj si še pokonci tako pozno(zgodaj).Četrtič(?) in zadnjič:se internetno pofukava ali ne?
Sp

Kaj?
Zdaj sem take volje ,da bi se dal dol s krokodilko.Noč ima pa res svojo moč!
Sp

New Report

Close