Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Metuljči…

Metuljči…

o madonca … pejt še enkrat brat o čem teče debata :)))))))))

ja valda on ma to vse pošlihtan … 5 let

o senzorjih za izsleditev

ahaaaaaa :)))

no nej tvoji senzorji zaznajo zdej mene … ko berem mulčku ker mu je fuuuuul dolgčas 😉

pridem še kej nazaj 🙂

čau pa cmokca 🙂

Lepo od tebe. Dej mu. zasluži si to. In ne glede kolk msi zmatran, vsaka stvar ko jo narediš za otroka je neponovljiva

Bo kar za kmojo punco dober. Seveda če bo ponudba padla

Kaj te muči…..sej ni prehudo?

Tut mene zanima. Nekaj sem zasledil

Ja sej tud jest……zato pa prašam….sej veš tisto več glav …..rata mal problem….
itak smo vsi podobno v zosku….če ne zdej..smo pa bili…..

ajd barbi a te lahko potolazimo?

ne vem kolk je hudo … ni pa fino … pa še kr neki časa ne bom vedla kolk hudo je … to je najhuj 🙂

na testu za toksoplazmozo je bil rezultat ful čuden … sicer pozitiven sam nč jasno od kdaj … če je v zadnjih treh mesecih … ni fino … to pa zvem šele v roku dveh mesecev … kar je še manj fino … to je vse … za pomagat ni nč … to da nej bom optimistična pa itak vem … sam je ful težko … no to je vse 🙂

hvala za skrb 🙂

B.

Sorry za mojo nevednost. Ta test je za….

.. eh .. nč zamudu če ne veš … 🙂

pa lahko zvem

Bom tako rekel oz. Arsen Dedič poje tako: “Ne daj se Ines”

Jaz bom rekel pa: “Ne daj se Barbara”

če se ti lub daš v iskalnik to besedo … pa ti vrže ven malo morje enga šita 🙂

drugač je to nek parazit al virus al kaj vem … ki je sam po seb čist neškodliv in je skor vsak tadrug z njim okužen (ker je zadeva pač v zemlji) … sam če se okužiš med nosečnostjo pa ni fino … tko nekak 🙂

bi rekla … da se v 30-tih letih okužim glih v teh treh mescih … je pa prov ena k*** smola 🙂

Upam da nisem preveč brsku po teb in mi je sedaj žal. Oprosti. Sem spodaj napisal bolj spodbudno

hej … dej nehi 🙂 … ti kr brski 🙂

vzpodbudno ja 🙂 … hej … mam 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} možnosti da je vse ok … to je pa tud neki ane 😉

in kdaj jest tole šele vidim :(((((((((((((((((((((((

živjo barbi 😉

Boš videla,da kaj hujšega ne bo….obstaja šansa za tisto mačjo bolezen,hudega ni le do konca nosečnosti bi morala dobivati inekcije…Tko da pomoje če je že,je to to….malenkost,hvalabogu da znajo pomagat…
kej drugega pa že težje..mogoče kandida..ampak mislim da je tisto prvo.Oboje je pa simpl za zdravit… glavno in zelo vazno je pa da jo najdejo…In če so našli nekaj kar ne štima pri tebi..ma bodo rešli ko se šika…..
Zato barbi..nč skrbet,ker bo vse oki…..!! Lupčka obema,tebi in tvoji princeski v bušiju………cmok!!

Vse bo oki!!! Boš videla…))+***

To je velik Barbi, zelo velik

Oki, pa bom ;o))))))

perla … hvala za tole … sej vem jest da ni vse tolk ful črno … sam zmer ostaja en dvom … pa tist … zakaj glih men 🙂

si pa prepričana da bo punčka :)) no tud jest mam tak filing … čeprov mi je koneckoncev res vseen … sam da bi bil 🙂

hvala pa cmoka nazaj 🙂

B.

🙂 to je tko kt tist kozarc napol poln al pa napol prazen … sam trenutno nimam energije ki bi me prepričala da je napol poln 🙂

mi je še najbolš če o tem na razmišlam 🙂

:)))))

New Report

Close