Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mi lahko kdo pogleda v karte

Mi lahko kdo pogleda v karte

Sedanjost – karta “opuščanja”. “Opuščanje” nedosegljivega ljubimca bo npr. prineslo možnost, da bo nekdo, s katerim bi lahko bili, bil tam za vas. Karta pa lahko pomeni tudi to, da morate opustiti vizijo odnosa, za katero ste si zamislili, da je edini način, ki vas lahko osreči.

Prihodnost – karta pravi, da ste pripravljeni na nov začetek. Če boste takrat v resni vezi, karta nakazuje, da je v vezi nekaj, čemur boste rekli “stop”. Ne oklevajte spregovoriti. Če bo v vezi nekaj bolečega ali slabega za vas in boste zaradi tega, izgubili partnerja – v resnici ne boste izgubili ničesar, saj boste vodeni k vezi, ki bo boljša za vas. Govorite resnico.

Ljubezen v prihodnosti – odprla se vam je karta ljubimca, kar pomeni, da bo ljubezen prišla v središče vašega življenja. Lahko bo to povsem nova veza, ali močna obnovitev stare. Kakor koli že – srečni boste.

Pozdravljena Nala*, tudi jaz bi prosila, za manjši pogled v prihodnost.

Zanima me predvsem karierno področje, se mi kmalu obeta služba?

Hvala že v naprej.

Karta ti sporoča, da če iščeš službo, se ne obotavljaj govoriti z ljudmi, katere poznaš ali s katerimi si delala v preteklosti.

Lepo prosim za namig, kako bo z mojo kronično boleznijo v prihodnje. Hvala!

To naj bi bil odličen čas, da poskusite nov pristop zdravstvene oskrbe, zlasti preventivne nege.
Vaje oz. gibanje, dobra oz. pravilna prehrana, dovolj spanja – vse skupaj naj bi pripomoglo k večjemu uspehu. Morda boste pogledali za dodatnimi zdravstvenimi informacijami, ki bi vam zelo koristile. Ne oklevajte, da poskusite z (novim) zdravilcem ali da poiščete drugo mnenje, če imate občutek, da ga potrebujete. Skratka, zdravje zgleda obetavno.

Ker, se mi mudi, vam na hitro pogledam za ljubezen.
V vaše življenje kmalu pride nov človek, ki vam bo všeč, seveda 🙂

Nala kaj pa jaz?
Zdravje, bom srečala kmalu Gospoda Tapravega, se imam šanso še poročiti pred 30, koliko otrok bom imela?
Kaj pravijo karte za mojo kariero?

Nala bi lahko prosim še zame pogledala? Kako mi kaže z študijem? Ljubezen+otroci? Kariera?

New Report

Close