Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Midva več ne seksava

Midva več ne seksava

:((

s čim si si ga pa zapravila? mogoče z večnim najedanjem, sitnarjenjem in nezadovoljstvom?
[/quote]
a to o sebi govoriš. jaz se kulturno lepo pogovarjam v dialogih, ti pa očitno napadaš z namenom sodb.
poglej vase svoje sitnarjenje in napade iz nezadovoljstva in pikanje namensko da bi začenjal kreg.
jaz se umikam iz teme. raje se umaknem, ne boš dobil zadovoljstva.


a to o sebi govoriš. jaz se kulturno lepo pogovarjam v dialogih, ti pa očitno napadaš z namenom sodb.
poglej vase svoje sitnarjenje in napade iz nezadovoljstva in pikanje namensko da bi začenjal kreg.
jaz se umikam iz teme. raje se umaknem, ne boš dobil zadovoljstva.
[/quote]

Ti si res ena super zenska, ko prebira clovel tvoje odgovore, vidi da so res zreli in modri, res se lahko najdes v njih. Resnicno ti zelim vse najboljse v zivljenju, da bi nasla partnerja, ki bo te znal ljubiti in ceniti, kot si zasluzis in bi ti tudi zdravje sluzilo, nikoli se ne pokvari, ostani taksna, kakrsna si, ker si taksna precudovita.
Posiljam ti topel objem in poljub 🤗😙

če kolega seksa 1 x na leto, da ga njegova draga žena ne dobi vsak drugi dan. Enkrat z enim, drugič z drugim.

Pa saj prostata začne ravno zato štrajkat, ker moški ne pucao redno prehodov kanalov, no….. Ne nehajo seksat zato, ker bi prostat prva zašrtajkala, ampak prostata zaštrajka zato, ker nekahjo redno seksat!!!!!

Zamislit se morata oba, ne samo ženske, saj sta oba na suhem. Če kdo ne skače čez plot seveda.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

mene bi v takem primeru bolj zanimalo kaj je razlog, da ji ni do seksa (ker vedno je en). ženske so bolj čustvene, so zelo zamerljive in če karkoli v odnosu ne štima ali se ji samo zdi da ne štima, ne bo čutila pohote. porihtat odnos, potem pa bo sproščeno. se pa mora vsak najprej pri sebi vprašat, kaj dela narobe in kaj bi lahko popravil – če bi vsi gledali tako, bi bil svet velik boljši in z manj konflikti.
nemci recimo so tak narod ki majo radi porihtano vse – posledično tudi odnose in posledično so nori na seks in tudi odprti glede raznih fetišev. mal v razmislek 🙂

Podpišem, bolje ne bi mogel napisati 🙂


Tako. Neprostovoljno je na suhem, oz. sex ne vec kot 1x mesecno, VECINA dolgoletno porocenih moskih srednjih let ali starejsih. Uradno gre se vedno za “uspesne” zakone. Namrec ne uvrscajo se med locence, ki jih je spet priblizno polovica. To vam je zakonska milina. Izracunajte si koliko vas skozi zivljenje stane vsak seks. Casa! Denarja! Zivcev! Je bilo vredno? Hvala, ampak jaz ne bi. Se da tudi drugace… 😉

Niti najbogatejsi zemljam se ni uspel izogniti zakonskemu zivljenju brez seksa… lol

Vaš link


Ko se bo nov pojavil pa boš na njem kot kobilica na travi!

Pa imam tak problem, tako da velja tudi obratno. Občutek, da moraš prosjačiti za seks, ker mi roko na srce nebi bilo potrebno, v bistvu me odbije in mine. Tega, da eni ali drugi strani ni do sek*sa tudi jaz ne morem razumeti, ampak kaj, a bom do konca življenja to iskala pri drugih?! Sej v bistvu zato pa je toliko prevar in tudi jaz sem že skoraj na tem. Narobe svet.

Pa imam tak problem, tako da velja tudi obratno. Občutek, da moraš prosjačiti za seks, ker mi roko na srce nebi bilo potrebno, v bistvu me odbije in mine. Tega, da eni ali drugi strani ni do sek*sa tudi jaz ne morem razumeti, ampak kaj, a bom do konca življenja to iskala pri drugih?! Sej v bistvu zato pa je toliko prevar in tudi jaz sem že skoraj na tem. Narobe svet.
[/quote]

Prav zaradi tega so varanja tako pogosta, ker eden od partnerjev noče ustreči želja, potrebam drugega. Če bi tako moški kot ženske svojega partnerja (-ko) razumeli, da je to povsem naravna želja, ne bi bilo varanja, ločitev…..

Tudi jaz sem na tem, da jo ne bom več prosil, vedno poslušam samo izgovore, nobene želje po sexu nima…..

A te mika kaj “prepovedanega”?

Prav zaradi tega so varanja tako pogosta, ker eden od partnerjev noče ustreči želja, potrebam drugega. Če bi tako moški kot ženske svojega partnerja (-ko) razumeli, da je to povsem naravna želja, ne bi bilo varanja, ločitev…..

Tudi jaz sem na tem, da jo ne bom več prosil, vedno poslušam samo izgovore, nobene želje po sexu nima…..

A te mika kaj “prepovedanega”?
[/quote]

Tako kot si napisal, kar drži, na žalost.

Če me mika…zelo me mika, ker mi manjka…

Mene tudi….ker že dolgo manjka to, kar naj bi bilo v zvezi samoumevno….

Si tukaj registrirana?

Ajoj, ko sem se poročil nisem podpisal da bom seksal 1 X na leto. Niti nisem podpisal da je ne smem pobožati stisniti, kušnt. Babja pamet. Ne stekam tega. Rada me ima totalno pod kontrolo kot otroka. Seksa pa se ji ne. Zanimivo je to,da je bilo krivo okolje smo ga zamenjali. Utrujena od službe. Bodi doma. Nič seksa. V nobeni situaciji ni ok da bi se seksalo. Pa je treba piskre pospraviti… Vse ima prednost pred seksom. Tudi en Bleda v pisker.

Pri nama je isto… Sem se porocil zdaj pa seksava 1x mesecno… Ce bi vedel da bo tko, se nikoli nebi porocil saj mi sex veliko pomeni… Niti tega ne dovoli da jo lizem spodaj pa si tega najbolj zelim… No sj zato sem pa tukaj pa nisem slab dec ampak nemorem brez tega

Nisem registrirana…

Nisem registrirana…
[/quote]

Če zbereš pogum….tu je moj mail

[email protected]

Tako kot si napisal, kar drži, na žalost.

Če me mika…zelo me mika, ker mi manjka…
[/quote]

Upam, da te še vedno mika….mene tudi zelo mika. Zgoraj sem ti pustil mail.

Oj če te mika mi lahko pišeš na [email protected]

Tudi jaz że dolgo iščem sex drugje pa ni še uspeha .. moja je super ma tko kot pišete vi 1 x mesečno mi je res premalo…
če katero mika skok čez plot un mal popestritve naj se javi. Da użivava skupaj…

Moški rabimo seks vekrat tedensko. Lahko narediš experiment in se postiš cel teden, pozabi tudi na vodo. Sporoči kako ti bo!

Poroka?? NEEEE!! vsaj tako ,kot je dosedaj ne.Ah je bilo bolje,ko sem bil samski.

Tako kot si napisal, kar drži, na žalost.

Če me mika…zelo me mika, ker mi manjka…
[/quote]

Hej…te še mika?

New Report

Close