Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Migrant napadel taksista, policija uporabila strelno orožje

Migrant napadel taksista, policija uporabila strelno orožje

Itak. Pa še to pojasni, zakaj in komu sem jaz grožnja.
[/quote]

Eden takšen poln sovraštva, strahu in osebnega razočaranja je zakuhal 2. svetovno vojno.

Svobodi ljudi.
[/quote]

Aaaahh, zdaj pa si vse povedala.
Svoboda določenih ljudi je tudi to, da zakoljejo dve turistki, ker pač.
Ali da posiljujejo deklice (glej malo statistike v UK), ker pač.
Ali da se sprehajajo po Evropi brez dokumentov, ker pač.
Ta svoboda? Ker neka druga svoboda, v kateri sem jaz odraščala, se je pred kratkim začela klanjati tej svobodi.

ampak najbrž je že prepozno, drek v gflavi imaš že spran do konca al si pa genetsko deformirano

Eden takšen poln sovraštva, strahu in osebnega razočaranja je zakuhal 2. svetovno vojno.
[/quote]je še en k.r.e.t.e.n

Aaaahh, zdaj pa si vse povedala.
Svoboda določenih ljudi je tudi to, da zakoljejo dve turistki, ker pač.
Ali da posiljujejo deklice (glej malo statistike v UK), ker pač.
Ali da se sprehajajo po Evropi brez dokumentov, ker pač.
Ta svoboda? Ker neka druga svoboda, v kateri sem jaz odraščala, se je pred kratkim začela klanjati tej svobodi.
[/quote]

Glej, če ne smem gledati in videti s svojimi očmi in možgani, ker me boš žalilo zaradi tega na vsakem koraku, je to grožnja moji svobodi. Pika!


Vem.
[/quote]
Zanimivo. Jaz se pa sprašujem, zakaj pa ti sam/a nisi toliko in vzamemš kakega ubogega migranta k sebi domov? Ne mislit, da sem pozabila v zadnje, ko smo se dotaknili teme od žensk in kopanje v burkinijih, ampak take vrle zagovornice, ki ste bile glasne sama vem, da če se tisti moment znajdete skupaj z njima v jacuzziju in da so one v burkinijih oblečene bi same odšle ven na ležalnik in potem bi bile pozorne, da, ko so one noter vi ne bi šle.
Za razliko od nekaterih si upam na glas in pod svojim registriranim imenom tudi povedat, da pač meni to ne odgovarja in sem proti temu. Če bi ti ljudje bili sposobni se prilagodit našim razmeram in kulturi, marsikdo ne bi imel nič proti, ampak ker so že v svoji miselnosti izjemno agresivni in potem še zahtevajo svoje pravice, sorči duša, sem res proti takemu načinu. Imamo svojo kulturo in zakone in če jim ne odgovarja lahko gredo nazaj v Arabijo. Gredo s trebuhom za kruhom in če se nekje ne najdejo naj gredo dalje, kjer jim te pravice ŽE PRIZNAVAJO!
Sicer pa se mi zdi čudno, da mene pojmuješ za slabovidno, medtem, ko se sama vprašam, da se TI pri sebi ne vprašaš zakaj ti migranti ne bežijo v UAE, Katar,…..saj to so neizmerno bogate države in celo zahodnjaki hodijo dol si iskat službe, ki so zelo dobro plačane? Mal po googlaj in ti bo hitro jasno zakaj je tako!

Glej, če ne smem gledati in videti s svojimi očmi in možgani, ker me boš žalilo zaradi tega na vsakem koraku, je to grožnja moji svobodi. Pika!
[/quote]
če se ne motim, si ti prva označila nekoga zgoraj z izrazom ‘nagnusen’.

Odločno protestiram proti širjenju sovraštva in nestrpnosti. Rasistični in ksenofobni policist je povsem neupravičeno napadel ubogega begunca, doktorja in inženirja, bodočega volilca levice, ki je izvajal nujno operacijo nad taksistom, pri čemer je ogrozil življenje obeh. Predlagam takojšnje strogo ukrepanje proti fašističnemu policistu ter ustrezno odškodnino beguncu. Ter seveda še primerno nakazilo ŠKUC Legebitra in Amnesty international za njihovo prizadevanje na področju človekovih pravic.

Še dobro, da imamo tukaj levićarke kot sta Tara S in Replika (v bistvu ena in ista oseba, ampak nima veze, po teoriji spola lahko uvedemo še teorijo števila, če kdo hoče, da ni samo eden, ampak pet oseb naenkrat). Tara S in Replika sta edini tukaj, ki razumeta, da ste vi problem, ki ga je potrebno odstranit, medtem ko so novoprispeli doktorji in inženirji naša rešitev!

Glej, če ne smem gledati in videti s svojimi očmi in možgani, ker me boš žalilo zaradi tega na vsakem koraku, je to grožnja moji svobodi. Pika!
[/quote]

Ce se pogovarjaš s temi luzerji ne smeš razmišljati s svojo glavo ampak moraš trobiti isto kot vsak dan trobi njihov firrer preko svojih medijev. Tukaj ni prostora za drugacno mnenje in argumente saj že vidiš iz načina njihovega izražanja da neke intelegence ni ravno zaznati.


Zanimivo. Jaz se pa sprašujem, zakaj pa ti sam/a nisi toliko in vzamemš kakega ubogega migranta k sebi domov? Ne mislit, da sem pozabila v zadnje, ko smo se dotaknili teme od žensk in kopanje v burkinijih, ampak take vrle zagovornice, ki ste bile glasne sama vem, da če se tisti moment znajdete skupaj z njima v jacuzziju in da so one v burkinijih oblečene bi same odšle ven na ležalnik in potem bi bile pozorne, da, ko so one noter vi ne bi šle.
Za razliko od nekaterih si upam na glas in pod svojim registriranim imenom tudi povedat, da pač meni to ne odgovarja in sem proti temu. Če bi ti ljudje bili sposobni se prilagodit našim razmeram in kulturi, marsikdo ne bi imel nič proti, ampak ker so že v svoji miselnosti izjemno agresivni in potem še zahtevajo svoje pravice, sorči duša, sem res proti takemu načinu. Imamo svojo kulturo in zakone in če jim ne odgovarja lahko gredo nazaj v Arabijo. Gredo s trebuhom za kruhom in če se nekje ne najdejo naj gredo dalje, kjer jim te pravice ŽE PRIZNAVAJO!
Sicer pa se mi zdi čudno, da mene pojmuješ za slabovidno, medtem, ko se sama vprašam, da se TI pri sebi ne vprašaš zakaj ti migranti ne bežijo v UAE, Katar,…..saj to so neizmerno bogate države in celo zahodnjaki hodijo dol si iskat službe, ki so zelo dobro plačane? Mal po googlaj in ti bo hitro jasno zakaj je tako!
[/quote]

Hm…..a si nova na tem portalu? Ker jaz se od začetka težav z mihranti in begunci protivim objavljanju sovražnih protimigfrantskih tem na tem portalu. Česa drugega v zvezi z migranti v glavnem ne komentiram (razen to občasno napišem, da ljudje pač imajo pravico, da si iščejo boljše življenje), sem pa vseeno deležna vsesorte pripisovanja, kaj vse jaz zagovarjam. Če si tako iskrena, kot imaš nick (mimogrede, tudi jaz sem iskrena, pa tega ne obešam na veliki zvon), potem se iskreno poglobi v to, kaj ljudje govorimo in česa ne.

Ce se pogovarjaš s temi luzerji ne smeš razmišljati s svojo glavo ampak moraš trobiti isto kot vsak dan trobi njihov firrer preko svojih medijev. Tukaj ni prostora za drugacno mnenje in argumente saj že vidiš iz načina njihovega izražanja da neke intelegence ni ravno zaznati.
[/quote]

Agresivnost in vsiljevanje mnenja je pač nekaj, kar me vedno je in me vedno bo motilo. Mi je pa jasno, da sem zaradi tega še posebej deležna agresivnosti in vsiljevanja mnenja. Kaj češ, tako se vrtijo možgani (????) nekaterih.

Ljudje pač iščejo boljše življenje. Kaj je s tem narobe? Tihotapci pa delajo kriminalne posle in jih je treba zapreti.

Ti si, vsaj meni, eno tako nagnusno provokatorsko bitje.
[/quote]

Bedak en.
Tudi mi, Slovenci z 400, 500, 600 evri iščemo boljše življenje, večji kos kruha.
Pa ga ne dobimo in ga tudi ne bomo.

TUDI po zaslugi tebi ljubih migrantov.

Po oceni bi približno 3 MILJARDE ljudi (v Afriki in Aziji) rado šlo na boljše.
Kam? 30.00 v Slovenijo? Ali mogoče 300.000?

Sem jim jaz kriv, da so v dreku? Jih bodo živeli moji, tvoji, vaši otroci? Izgleda.

Ce se pogovarjaš s temi luzerji ne smeš razmišljati s svojo glavo ampak moraš trobiti isto kot vsak dan trobi njihov firrer preko svojih medijev. Tukaj ni prostora za drugacno mnenje in argumente saj že vidiš iz načina njihovega izražanja da neke intelegence ni ravno zaznati.
[/quote]
LOL, intelegence

Bedak en.
Tudi mi, Slovenci z 400, 500, 600 evri iščemo boljše življenje, večji kos kruha.
Pa ga ne dobimo in ga tudi ne bomo.

TUDI po zaslugi tebi ljubih migrantov.

Po oceni bi približno 3 MILJARDE ljudi (v Afriki in Aziji) rado šlo na boljše.
Kam? 30.00 v Slovenijo? Ali mogoče 300.000?

Sem jim jaz kriv, da so v dreku? Jih bodo živeli moji, tvoji, vaši otroci? Izgleda.
[/quote]

Pa sem se res olajšala na WC-ju danes. Vsa včerajšnja cetača je šla v kanalizacijo.

Včeraj ste SDS-sovci gortovo imeli nek sestanek in ste se zmenili za povečano stopnjo dejavnosti na portalih oziroma medijih. Ker že kar nekaj časa ni bilo toliko ciljno odprtih tem z določeno vsebino…. Pridni!

Pa sem se res olajšala na WC-ju danes. Vsa včerajšnja cetača je šla v kanalizacijo.
[/quote]

Jebali te migranti. In to tako, da ne boš mogla niti srat, da ti bodo na urgenci šivali rit.

Sram naj te bo. Za veleizdajo (kar počneš ti) so veleizdajalca ne toliko nazaj praviloma ustrelili!

Jebali te migranti. In to tako, da ne boš mogla niti srat, da ti bodo na urgenci šivali rit.

Sram naj te bo. Za veleizdajo (kar počneš ti) so veleizdajalca ne toliko nazaj praviloma ustrelili!
[/quote]

Mah, posiljujete mne provokatorji tukaj.

Jebali te migranti. In to tako, da ne boš mogla niti srat, da ti bodo na urgenci šivali rit.

Sram naj te bo. Za veleizdajo (kar počneš ti) so veleizdajalca ne toliko nazaj praviloma ustrelili!
[/quote]

V tej objavi lahko vidiš kakšen človek boš postala ko spremeniš svoje mnenje in se prepustiš da te vodita sovraštvo in strah.


Aha, spet ti, pristašica ali pristaš migrantov. Ono seveda!
Koliko od svojega denarja boš namenilo v ta namen? Nič, ker nič nimaš in nič ne zaslužiš.
Tile kao migranti imajo 100 x boljše telefone od nas, oblečeni so po najnovejši modi, obenem pa na veliko dilajo.
V parku na Taboru sedi vsak večer tip s kitkami na glavi,oblečen v pisane afriške cunje, pa dila. Policija pa kot običajno nič ! Kao ta prva policajka bo ustanovila komisijo. Kako že to gre, najprej ena komisija potem druga, vmes pa nič.
Nevladne organizacije in ti pa doživljate …… ker spet prihaja nov denar za vaše nič delo. Dajmo tara, enkrat povej, kje in kako boste zaposlili tele s kitkami in čopki? Bo Slovenija postala osrednja evropska trgovina z mamili?


Aha, spet ti, pristašica ali pristaš migrantov. Ono seveda!
Koliko od svojega denarja boš namenilo v ta namen? Nič, ker nič nimaš in nič ne zaslužiš.
Tile kao migranti imajo 100 x boljše telefone od nas, oblečeni so po najnovejši modi, obenem pa na veliko dilajo.
V parku na Taboru sedi vsak večer tip s kitkami na glavi,oblečen v pisane afriške cunje, pa dila. Policija pa kot običajno nič ! Kao ta prva policajka bo ustanovila komisijo. Kako že to gre, najprej ena komisija potem druga, vmes pa nič.
Nevladne organizacije in ti pa doživljate …… ker spet prihaja nov denar za vaše nič delo. Dajmo tara, enkrat povej, kje in kako boste zaposlili tele s kitkami in čopki? Bo Slovenija postala osrednja evropska trgovina z mamili?
[/quote]

Sendivič zaslužen! Pridni!

, da ljudje pač imajo pravico, da si iščejo boljše življenje

Te pravice jim nihče ne krati. Ampak mi nimamo dolžnosti, da jim zagotavljamo boljše življenje. Ne nazadnje to ‘boljše življenje’ po njihovi logiki pomeni lepo življenje na naš račun.

Zamislite si situacijo, tale iračan vdre v stanovanje Tare S, ji vse pokrade, zaštiha njeno izvenzakonsko partnerico, povsod vse krvavo, z nožem še policaja napade, pride (rahlo zadeta) Tara S z Mirovnega inštituta in mirno pravi ljudje pač imajo pravico, da si iščejo boljše življenje. Dajte nam denar in se podvrzite islamu!.

Kakšen dokaz še hočete, da je levičarstvo oblika duševne bolezni? Z njimi se ne da razpravljat, njih je treba zdravit.

Ti si en Grimm. 🙂 (Ali pa morda zgolj Grims????)

Točno to je Hitler govoril za žide, ljudje pa so ga podprli. Naprej pa veste kaj je bilo.

V katerikoli državi na svetu ta migrant ne bi več videl bolnice. V Sloveniji mu plačamo še zdravljenje, Butalci!

Hahahaha, kar premikaj gol. Tebi in podobnim ne bo dovolj dokler en tebe ne zakolje. Ostali se ti bomo pa smejali potem 🙂

New Report

Close