Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Miklavž je bil….

Miklavž je bil….

aha! He tud men je nekej prnesu..jupie….

A povem kaj?!!! No priznam,da sem bila aja no..prinesel mi je knjigo.Ja knjigo….baje da je ena uspešnica,jaz pa v vsej tej noriji iz dneva v dan…služba dom otroci..niti malo nisem slišala kaj o tem…Knjige že dolgo nimam časa vzeti v roke….na žalost!:(((( Ampak zdej jo bom…he še najbolj me je fasciniral sam naslov knjige….hmm reci piši tkole:PAMETNE ŽENSKE NESPAMETNO IZBIRAJO..heheh avtorja sta dva DR.Connell Cowan& dr.Melvyn Kinder ..no tako..heheheh Bom še napisala recenzijo,da boste vedli o čem knjiga piše..napisala jo je Manca Košir

Če bi knjigo dobila v roke pravočasno,bi morda moje živlenje teklo drugače.Bila bi pripravljena na srečanje z moškim.Tako sem hrepenela po princu na belem konju,ki ga NI!!! In ga ni hotelo biti od nikoder.No kasneje sem mislila evo,pa sem ga našla.Ta koristni priročnik nam prek mnogih zgodb s psihoterapevtskega vidika govori o zmotah naših sanjarjen in o u pred srečanjem s stvarnim moškim….
Uči nas,da smo ljudje sami odgovorni za svojo izbiro.Potemtakem tudi ženske nespametno izbirajo.Ni pravo vprašanje,kakšni so moški,temveč kakšna sem jaz,ki sem jih izbrala…

PAMETNE ŽENSKE NESPAMETNO IZBIRAJO je knjiga,ki bi jo moralo prebrati sleherno dekle…je knjiga,ki bo pomagala tudi odraslim ženskam,da bodo zaživele srečnejša razmerja z moškimi.NUjno jo morate kupiti svoji hčerki in najboljšim prijateljicam.Vse to vam priporoča ena od bralk,ki je vzdihnila:Če bi to knjigo prebrala pravočasno bi………….

Ekola……
Zajček kolk sem takoj nate pomislila,ko sem knjigo vzela v roke,prebrala recenzijo,prebrala naslov..heheheheh Sem bla pa šokirana,da miklavž prinese kej takega…No..tako…
Muca je bla vesela tega darila,saj je vesela vsakega….sam da je ena pozornost,ki je lahko skromna in majhna…****

Lepo dobro jutro vsem..lep petek,čeprav bo deževen..a za vsakim dežjem posije sonce..tega ne pozabit!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Meni pa copate he he he. Se hecam. Čokolade, suho sadje, parkeljna itd, kar se za Miklavža spodobi. Samo moja ni nastavla…. he he he.

Čaki..mogoče ti jih božiček prinese..hehe..hmm dej če hočeš.bom mal ženki namignila kaj rabiš..hihihih sej veš kako je težko kupovati za božička in podobne praznike.
Če bo pa sprečanje prej,jih od mene ziher dobiš..ne bom pozabila..o ne…mam dober spomin..hihi hmm kdaj maš pa r.d.? Kaj si po horoskopu??!!!

Sej to kar opisuješ je zame pravi miklavž..par malih sladkih stvari….
Samo danes je itak že vse zmodernizirano,pa otroci že hočeš nočeš pričakujejo uuuuuhuhu..ampak jest osebno tega ne maram..vsa ta pretiravanja…včasih se spomnim,smo dobili fige,pa kakšno čokolado..pa suhe krhlje…viš…aja pa parkeljna tistega medenega al pa iz kruhka…
Muca se trudi,da tradicijo pelje naprej in svojim otročkom to polaga že v zibelko,bomo vidli kolk se jih bo prijelo…
Skromnost je lepa čednost!!!
Ampak kljub temu je tamali dobil..avto,ki žmiga,ki se mu vse lučke prižgejo in sirena zapoje…
Tamala je pa kar vriskala princeska..barbi princeska…heheheh ni kej prizori ob katerih ti srce zaigra…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Rojstni dan sem imel samo en, vse ostalo so obletnice he he he 16.04.1972. Oven

potem ga bova pila skupaj, ker sem jaz pa šestnajst dni prej ( hehe, mladina )
hm, oven ..

Mladina ja. Ti si pa že za v penzijlo he he. ! april. Joke ali kaj?

Kaj naj bi pomenil ta ” hm oven “.
Pridem čez pol ure.
Cmoka zajčku.

Jah, oven 🙂 kot oven , zanimivo..
cmoka tebi seba !

Ma kako joke, res je ! drugi april…hej, še dobro da ni prvi mi ne bi nobeden verjel…in ja, sem za v penzijo…

Najboljši ljudje, a ne?
Koš cmokov

Draga moja dama, boš pa še malo ( veliko ) počakala ha ha ha
Cmoka

Uh Seba dej…ne smeva tko. Tkole morava najboljši v družbi še boljših 🙂
cmoka

hehe, yap 🙂
a ni fino čakat….

Ojla zajček…zdaj sem malo pogledala na ovojček od mandulata…sicer pa res piše, da je tudi med vmes in po naše piše bela halva….ima to kaj veze s »Turčijo«, ker nekaj mi je poznano. A nimajo tam doli res halve? Ampak še vedno pravim, da ni problem poslat….Niso vsi enako dobri. Najboljši so tisti, ki se jih dobi na Andrejevem semnju. Njami, njami….

Čau zvezdica **

Oki, potem pa velja . Boš ti zajčku poslala, zajček bo popapu, pa povedu potem kako dobro je bilo :)))))) .
Si tko prijazna zvezdica, da bo zajček pojedu vse, še kuverto :))))))))
cmoka !
se zmeniva !!!
aja, halva , pravzaprav je vseeno od kod je, poslano bo od tebe in to od srca, zajček bo pa kot rečeno papu :))))

Penzijo? Sam da ne bo Matilda prej pršla ha ha ha

Jah, kar je res je res, a ne?

Seba bi tut papu :o)))))))

možno veš . Ker nevarno živim. Kadim.

A ti si bil kaj priden…kot zajček? Piši svetli zvezdici naslov….pa dobiš…

Verjetno ja :)) je pa tko, jaz v ljudeh iščem le dobro..če zaslutim , da ni kje pozitivne energije občutka, potem ponavadi kidam u ljevo :))
Razumem pa in spoštujem različnost , tudi čudaštvo, vse dokler ni to nikomur škodljivo. No, tkole nekako 🙂

Čauči….Ti mi sam še naslov napiši…pa dobiš…Ko boš papcala pa se name spomni…

hehe, se mi je zdelo :))

Kaj pa ha ha ha. Hec. Oooo Kakšna slaba razvada. Kaj, če bi tudi zate tisti datum veljal kot za gaio in Laro. 23.12.2002 konec kajenja.

to mu deli :))))))))

New Report

Close