Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Milan Brglez čaoooooo

Milan Brglez čaoooooo

A to je referendum tistih, ki nočejo plačevati davkov? Bravo, Brglez, tako se dela. Izsiljevanju se reče stop.

Toliko norih referendumov s kršenjem človekovih pravic smo že imeli, da se mi referendumi prav gnusijo. Pa vedno iz istih logov pridejo.
[/quote]ž
ti si trčena v glavo – pravila so pravila in zakoni zakoni… in v zakonih nikjer ne piše,da sme predsednik DZ sam odločati o kateri temi se njemu osebno zdi,da se lahko razpiše referendum…
to kar ti pišeš in zagovarjaš je diktatura…

ko bo tebi rekel šef – a to si ti tista, ki bi želela na dopust, ne boš šla, ker sem jaz tako rekel, ker jaz sem šef… ja piše v zakonu in na papirju,da imaš dopust in da imaš pravico do koriščenja, ampak jaz sem šef in kaj se reče,da bi me ti tukaj izsiljevala z dopustim lenuhinja, delat marš, če sem jaz šef in tako rečem…
kakšne brezveznarije pa izmišljevanja pa so to da bi ti zdaj poleti nekam rada šla na dopust…
po istem principu kar ti zagovarjaš – je tudi ta primer – prepogost v naši državi, ko se bo tebi zgodil…pa najbrž ne boš več te pesmice pela, da lahko ena oseba na položaju samovoljno odloča o pravicah drugih in s tem izrablja položaj in krši zakone.

Ce si zeliš več takih ljudi, pojdi v turcijo ali severno korejo. Ljudje, ki jim je najvecji ideal oblast, biti nad ljudmi, biti bog, namrec, ko dobijo oblast, peljejo zadeve v diktaturo….pa prosim, ne mi kontra janse omenjat. Ima vec integritete, kot ta dva dripca, ki ju omenjaš.
[/quote]

Kdo,bi si mislil, da o malem orbanu mislis, da je diktator?! Si spregledal? Vauuu

ž
ti si trčena v glavo – pravila so pravila in zakoni zakoni… in v zakonih nikjer ne piše,da sme predsednik DZ sam odločati o kateri temi se njemu osebno zdi,da se lahko razpiše referendum…
to kar ti pišeš in zagovarjaš je diktatura…

ko bo tebi rekel šef – a to si ti tista, ki bi želela na dopust, ne boš šla, ker sem jaz tako rekel, ker jaz sem šef… ja piše v zakonu in na papirju,da imaš dopust in da imaš pravico do koriščenja, ampak jaz sem šef in kaj se reče,da bi me ti tukaj izsiljevala z dopustim lenuhinja, delat marš, če sem jaz šef in tako rečem…
kakšne brezveznarije pa izmišljevanja pa so to da bi ti zdaj poleti nekam rada šla na dopust…
po istem principu kar ti zagovarjaš – je tudi ta primer – prepogost v naši državi, ko se bo tebi zgodil…pa najbrž ne boš več te pesmice pela, da lahko ena oseba na položaju samovoljno odloča o pravicah drugih in s tem izrablja položaj in krši zakone.
[/quote]

Brglez dela zakonito. Ti pa iščeš obvode in izgovore.

Brglez dela zakonito. Ti pa iščeš obvode in izgovore.
[/quote]
ni delal zakonito – ti pa mežiš in nočeš videti in priznati resnice.


ni delal zakonito – ti pa mežiš in nočeš videti in priznati resnice.
[/quote]

Delal je zakonito.

Delal je zakonito.
[/quote]

aja?

kako je pa potem to možno, da je pa kot prvi med enakimi v parlamentu dopustil, da so voditelja največje stranke, brez dokazov o kakšni lumpariji, pahnili v arest?

aja?

kako je pa potem to možno, da je pa kot prvi med enakimi v parlamentu dopustil, da so voditelja največje stranke, brez dokazov o kakšni lumpariji, pahnili v arest?
[/quote]

Čakaj čakaj, človek je bil obsojen. Nekateri tudi vemo, da je Janša orožje zares preprodajal. Smo zgroženi, ker uspe vedno zlorabiti svoje privržence na določenih sodiščih, da ga rešijo pravične sodbe.

Kaj ima Brglez z Janševo preprodajo orožja, pa ne vem. Verjetno nič, ker je Brglez precej poštena persona.

aja?

kako je pa potem to možno, da je pa kot prvi med enakimi v parlamentu dopustil, da so voditelja največje stranke, brez dokazov o kakšni lumpariji, pahnili v arest?
[/quote]

janša se je dal zapret junija 2014, par tednov pred volitvami, na katerih je bil brglez šele v parlament izvoljen.

tak, bajthemimo.

dal se je pa zapret zato, da bi politične točke nabiral. in je imel politični shod pred dobom, če se dobro spomnite.
pa mu niti slučajno v tistem trenutku še ne bi bilo treba iti v arest. ker je imel na voljo še cel kup pravnih sredstev.

ž
ti si trčena v glavo – pravila so pravila in zakoni zakoni… in v zakonih nikjer ne piše,da sme predsednik DZ sam odločati o kateri temi se njemu osebno zdi,da se lahko razpiše referendum…
to kar ti pišeš in zagovarjaš je diktatura…

ko bo tebi rekel šef – a to si ti tista, ki bi želela na dopust, ne boš šla, ker sem jaz tako rekel, ker jaz sem šef… ja piše v zakonu in na papirju,da imaš dopust in da imaš pravico do koriščenja, ampak jaz sem šef in kaj se reče,da bi me ti tukaj izsiljevala z dopustim lenuhinja, delat marš, če sem jaz šef in tako rečem…
kakšne brezveznarije pa izmišljevanja pa so to da bi ti zdaj poleti nekam rada šla na dopust…
po istem principu kar ti zagovarjaš – je tudi ta primer – prepogost v naši državi, ko se bo tebi zgodil…pa najbrž ne boš več te pesmice pela, da lahko ena oseba na položaju samovoljno odloča o pravicah drugih in s tem izrablja položaj in krši zakone.
[/quote]

v zakonu piše da lahko razpolagaš samo z enim dnem svojega dopusta. za preostanek pa lahko prav šef odloča kdaj ga koristiš.

ja, zna bit da pa niti dopusta več ne bo, če pridejo tvoji na ablast.

v zakonu piše da lahko razpolagaš samo z enim dnem svojega dopusta. za preostanek pa lahko prav šef odloča kdaj ga koristiš.

ja, zna bit da pa niti dopusta več ne bo, če pridejo tvoji na ablast.
[/quote]
to pa ni res tako pavšalno kot ti pišeš – glede določitve izrabe dopusta delavcu mora šef upoštevati zakonska določila in ne kar po svoje odrejati,da pač dopusta v tekočem letu delavcu ne bo omogočil, ker je on šef in se sme tako odločiti po tvoje ane, razen enega dneva, ki si ga lahko sam izbere… po tvoje ane…
pa pač to ne gre tako – šef ze določa kdaj sme, nekdo izrabiti dopust, vendar dopusta ne sme odreči delavcu, ampak mora zagotoviti njegovo koriščenje skladno s pravili zakona.

163. člen
(izraba letnega dopusta)
(neuradno prečiščeno besedilo)
(1) Letni dopust je mogoče izrabiti v več delih s tem, da mora en del trajati najmanj dva tedna.

(2) Delodajalec je dolžan delavcu zagotoviti izrabo letnega dopusta do konca tekočega koledarskega leta, delavec pa je dolžan do konca tekočega koledarskega leta izrabiti najmanj dva tedna, preostanek letnega dopusta pa v dogovoru z delodajalcem do 30. junija naslednjega leta.

(3) Delavec ima pravico izrabiti ves letni dopust, ki ni bil izrabljen v tekočem koledarskem letu zaradi odsotnosti zaradi bolezni ali poškodbe, porodniškega dopusta ali dopusta za nego in varstvo otroka, do 30. junija naslednjega koledarskega leta, če je v koledarskem letu, v katerem mu je bil odmerjen dopust, delal vsaj šest mesecev.

(4) Delavec, ki dela v tujini, lahko v celoti izrabi letni dopust do konca naslednjega koledarskega leta, če je tako določeno s kolektivno pogodbo delodajalca.

Čakaj čakaj, človek je bil obsojen. Nekateri tudi vemo, da je Janša orožje zares preprodajal. Smo zgroženi, ker uspe vedno zlorabiti svoje privržence na določenih sodiščih, da ga rešijo pravične sodbe.

Kaj ima Brglez z Janševo preprodajo orožja, pa ne vem. Verjetno nič, ker je Brglez precej poštena persona.
[/quote]

čakaj, čakaj, če bi Janša nezakonito preprodajal orožje in ste “nekateri” za to vedeli, ste najmanj sokrivi, saj sodišče morda prav zaradi vas ni našlo dokazov za kakšno “nezakonitost”.

o brglezu pa ne bi, vem samo to, da je sonce danes bolj prijetno posijalo kot zadnje čase…

Trdoglavci zjanšani si seveda ne dajo dopovedat , da njihovo sonce sploh ni bil oproščen, je se vedno,kriv, le da je njegovo sončno ustavno sodisce razveljavilo, ce veste kaj to pomeni , in vrnilo , kjer pa je zastarala zadeva, kenede,. In takimnimajo v parlamentu kaj poceti, razen , v sramoto celemu svetu, pri nas. Brglez je seveda zelel dobro slovenskemu ljudstvu, ki bi rado imelo v večini vsaj, postene predstavnike. Je pa prodajal orozje, ja, tudi, si lahko preberete v knjigi , kjer so vsi dokazi, a kaj ko je spet zadeva zastarala, le zakaj? In ker je tak, plus zasmehovanja in zmerjanja z opankarji, trenikrarjii, prostitutkami, izogibanje sodiscu, nepojasnjeno premozenenje etc etc. Zato ga nocemo, niti hb smc, lmš, bratusek, demos inostali,naj zivi izkljucevanje takih!!!!

Brglez si je od Juge in JNA zapomnil: Ako se drkčije ne naredi

itak je dežurni krivec za vse kar “smetani” ni všeč že od leta 1983.
le dokazov ni.

zakaj že???

itak je dežurni krivec za vse kar “smetani” ni všeč že od leta 1983.
le dokazov ni.

zakaj že???
[/quote]

Je tudi on “smetana, kisla sicer, ampak je….

🙂
Postene predstavnike… A to taksne, ki si izplacujejo nezakonite placne dodatke?

New Report

Close