Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Milena Miklavčič in spolnost

Milena Miklavčič in spolnost

Od vedno so obstajale ženske, ki jim je pasalo, da jih je moški obdelal in od nekdaj so bile take, ki jim to ni pasalo.

In tako je še danes. Močan libido, slabši libido ali pa ga sploh ni.

Bistvo je v tem, ali je tudi moški ženski kolikor toliko všečen in kako zna z njo.

Sem ženska, živim v sedanjosti in se z napisanim ne strinjam.

Ob takih informacijah dvomim, da bom to knjigo prebrala – škoda časa.

Veš danes imamo ženske izbiro. Lahko samske in ne seksamo, lahko smo samske pa seksamo, lahko se poročimo s tistim, ki nam je ok, lahko se tudi ločimo.
Včasih pa se je ženska v bistvu morala poročiti, pogosto kar z nekom, ki ga niti ni dobro poznala, kaj šele ljubila. In seksat je morala ali je hotela ali ne oz. morala se je pustiti posiliti. Kar večina seksa je bi po današnjih merilih spadalo v posilstvo.
Da ne omenjam tega, da danes, če se tip pri seksu ne obnese, ga načevljaš.
Danes imamo ženske možnost, da se odločimo ali bomo ali ne bomo seksale in s kom bomo to počele in če ni ok, ga lahko zamenjamo.

Na take načine kot so jih obdelovali pred 100 leti, je malokateri dejansko pasalo. Še manj kot danes, heheh.

Na take načine kot so jih obdelovali pred 100 leti, je malokateri dejansko pasalo. Še manj kot danes, heheh.
[/quote]

V bistvu sploh ni 100 let nazaj, je še cel kup žensk živih, ki so tako doživljale.
Mi je kar jasno zakaj je marsikatera vesela, da je dedec umrl.
Je prav grozno brati kaj so ženske preživljale.
Grozno.

moja babica je imela že 13 otrok in se je skrivala pred možem … jo je našel, za kito povlekel in rekel: Prekleta baba, kaj se skrivaš, ti si moja, sem pridi!
… in je kmalu prišel štirinajsti

Da se strinjaš, praviš? KAKŠEN cilj so pa ženske želele doseči v tistih časih, ki jih opisuje Milena Miklavčič v svoji knjigi? Ti jaz povem, katerega. Da ne bi bile lačne. Da bi imele streho nad glavo, pa morda kaj za oblečt. Da jih dedec ne bi ravno vsak dan mlatil.
In zato, da so lahko dosegle ta “cilj”, so prenašale POSILJEVANJE prav vsak dan!!!

Če je Milena Miklavčič s svojimi knjigami kaj dokazala, je to, DA JE DEDEC ŽIVAL in nič drugega.

Da se strinjaš, praviš? KAKŠEN cilj so pa ženske želele doseči v tistih časih, ki jih opisuje Milena Miklavčič v svoji knjigi? Ti jaz povem, katerega. Da ne bi bile lačne. Da bi imele streho nad glavo, pa morda kaj za oblečt. Da jih dedec ne bi ravno vsak dan mlatil.
In zato, da so lahko dosegle ta “cilj”, so prenašale POSILJEVANJE prav vsak dan!!!

Če je Milena Miklavčič s svojimi knjigami kaj dokazala, je to, DA JE DEDEC ŽIVAL in nič drugega.
[/quote]

verjetno se dogaja še danes kaj podobnega, če ženska nima svoje službe.

V bistvu sploh ni 100 let nazaj, je še cel kup žensk živih, ki so tako doživljale.
Mi je kar jasno zakaj je marsikatera vesela, da je dedec umrl.
Je prav grozno brati kaj so ženske preživljale.
Grozno.
[/quote]

No, Milenina zadnja knjiga govori tudi o sedanjih časih. In ni toliko drugače, kot si mislimo. Že če tukaj bereš mon ti je marsikaj jasno.


Glede na to, da je napisala tudi, da je seks za ženske pomenil par minut muke s kiklo čez glavo, je odgovor na tvoje vprašanje nikjer. Ampak če ravno ne cepiš dlak lahko razbereš, kaj je mislil avtor povedati.
[/quote]

Ona ves čas poudarja, da moram gledati tiste zapise v kontekstu časa.

Da se strinjaš, praviš? KAKŠEN cilj so pa ženske želele doseči v tistih časih, ki jih opisuje Milena Miklavčič v svoji knjigi? Ti jaz povem, katerega. Da ne bi bile lačne. Da bi imele streho nad glavo, pa morda kaj za oblečt. Da jih dedec ne bi ravno vsak dan mlatil.
In zato, da so lahko dosegle ta “cilj”, so prenašale POSILJEVANJE prav vsak dan!!!

Če je Milena Miklavčič s svojimi knjigami kaj dokazala, je to, DA JE DEDEC ŽIVAL in nič drugega.
[/quote]

S svojo knjigo ni Milena Miklavčič nič absolutnega “dokazala”. Je zgolj pokazala na določene zgodbe, ki jih zgodovinsko, kot tudi sedaj, družba prikriva in skriva.

Američani imajo afero Weinberg.. in se “čudijo”.

Mi imamo pripovedi slehernikov. In se čudimo.

Pozabljate pa, da je v 1. knjigi govora tudi o dokaj pasjih ženskah (kako so ravnale s pastorkami in pastorji, možem..).. kot tudi srečnih in zadovoljnih parov, ki so tudi dejansko v manjšini.

Glede drugega dela, je pa že Marcel Štefančič Jr. postavil bistveno vprašanje: Kako do, da te zgodbe niso posredovane sodiščem?
Saj so akterji še živi in odgovorni. Epilog na sodišču pa bi naredil veliko več, kot zgolj “odpuščanje” žrtev.
http://www.mladina.si/182825/milena-miklavcic-ogenj-rit-in-kace-niso-za-igrace-2-del/

De omnibus disputandum..

S svojo knjigo ni Milena Miklavčič nič absolutnega “dokazala”. Je zgolj pokazala na določene zgodbe, ki jih zgodovinsko, kot tudi sedaj, družba prikriva in skriva.

Američani imajo afero Weinberg.. in se “čudijo”.

Mi imamo pripovedi slehernikov. In se čudimo.

Pozabljate pa, da je v 1. knjigi govora tudi o dokaj pasjih ženskah (kako so ravnale s pastorkami in pastorji, možem..).. kot tudi srečnih in zadovoljnih parov, ki so tudi dejansko v manjšini.

Glede drugega dela, je pa že Marcel Štefančič Jr. postavil bistveno vprašanje: Kako do, da te zgodbe niso posredovane sodiščem?
Saj so akterji še živi in odgovorni. Epilog na sodišču pa bi naredil veliko več, kot zgolj “odpuščanje” žrtev.
http://www.mladina.si/182825/milena-miklavcic-ogenj-rit-in-kace-niso-za-igrace-2-del/
[/quote]

koga naj zdaj tožim? staro mater ali pokojnega fotra? ko se je sranje dogajalo, nisi smel niti dihat, kaj šele se pritoževat!

koga naj zdaj tožim? staro mater ali pokojnega fotra? ko se je sranje dogajalo, nisi smel niti dihat, kaj šele se pritoževat!
[/quote]

Preberi še enkrat.
[img]http://www.bukla.si/upload/book_media/27573_22898.jpg[/img]
Knjiga Ogenj, rit in kače, 2.del Babice, hčere vnukinje so pripovedi žensk rojene tudi 1990h in prej.
Storilci so še kako živi.

De omnibus disputandum..

Preberi še enkrat.
[img]http://www.bukla.si/upload/book_media/27573_22898.jpg[/img]
Knjiga Ogenj, rit in kače, 2.del Babice, hčere vnukinje so pripovedi žensk rojene tudi 1990h in prej.
Storilci so še kako živi.
[/quote]

Izgleda kot feminističen bulšit, ne bom to brala. Kako je bilo pa v preteklosti je pa dovolj podatkov da si lahko predstavljam kako so stvari zgledale. Ne rabi mi to ena feminacistka razlagat.

En biser feministične inteligence hehehe

https://www.youtube.com/watch?v=4tPpF7FqFQs

Slovence zanima, kako seksa njihov sosed. Nekje sem prebrala, da je godpa za knjigo opravila razgovor z okrog 5000 osebami. Če ji je samo 100 ljudi povedalo kake sočne, ki jih je objavila, pa mogoče je stvari še malo obrnila, je to 2 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Govori pa se, kot da so se take stvari dogajale vse povprek. Gospa je želela napisati knjigo, ki se bo prodajala.
Če bi pisala o medsebojnem spoštovanju in lepih odnosih, to ne bi nikogar zanimalo. In se knjiga ne bi prodajala.
Takšno je moje prepričanje in zaradi zgoraj zapisanega me omenjena knjiga ali koliko jih je že, ne zanima.

Ti obeh knjig še od daleč nisi videla.Gospa je želela napisati knjigo, ki se bo prodajala? Se vidi ja, točno po tem stavku, da nimaš pojma o pojmu!
Saj a tebe na splošno knjige zanimajo? Očitno te ne.
Zato je tvoj komentar brezpredmeten in kr neki.

Svinjarije so se dogajale nekoč in se dogajajo tudi danes. Danes morda še bolj! So se pa tudi nekoč nekateri pari spoštovali in imeli radi. A danes pa ni nasilja in grdih stvari med zakoncema, med partnerjema? Očitno je veliko tega, ker drugače ne bi bilo toliko ločitev!
Je pa res, da ljudi pritegnejo sočne zgodbe, ljudje, ki jih pripovedujejo, pa ponavadi še kaj dodajo. Včasih so rekli, da je papir potrpežljiv in vse prenese, mislim, da tudi računalnik vse prenese.


O kakšnih svinjarijah je govora? Milena je samo zapisala pripovedi, ki jih je slišala. Realnost, ne svinjarije. Če pa ti seksaš miže s kiklo čez glavo pa boh pomagi.

Prebrala sem obe njeni knjigi.
Poznam tudi nekaj izpovedi – čist osebno! in verjemite, vse je res!

Globoko spoštovanje ga, Mileni!
Dedci so s tiči opletali vedno. Za svoj užitek. In poniževali dekleta. Uničevali prihodnost otrokom!

In nič ni drugaće!! Nekoč ženske so služile kmetom, danes pa tovarjanjem in raznim gostilničarjem!

FUL UŽIVAM, k so očitno uničili to zloglasno barabo, ki je imel nočne klube v Škofji Loki.
Žal 30 let prepozno.
Zdaj je star in prodaja premoženje, ki so mu ga prislužile prostituke.
Večina je šla čez njegove ‘roke’ – od mamilašic do top Ukrajink.

Upam, da crkne v mukah!

Da se strinjaš, praviš? KAKŠEN cilj so pa ženske želele doseči v tistih časih, ki jih opisuje Milena Miklavčič v svoji knjigi? Ti jaz povem, katerega. Da ne bi bile lačne. Da bi imele streho nad glavo, pa morda kaj za oblečt. Da jih dedec ne bi ravno vsak dan mlatil.
In zato, da so lahko dosegle ta “cilj”, so prenašale POSILJEVANJE prav vsak dan!!!

Če je Milena Miklavčič s svojimi knjigami kaj dokazala, je to, DA JE DEDEC ŽIVAL in nič drugega.
[/quote]

Tole je zelo nesramno napisano in to do živali! S tem hočeš povedat, da so živali slabe?? Pa ti povem, da so svetlobna leta pred ljudmi in milijonkrat boljša bitja od nas!

In ta grozljicev (grd k hudič) ima še vedno frende. !! Ki ga morajo poznat!
Grozljivo!
L.D. – plačaj vsaj malo še v tem življenju – prassec!!

Čudno, mene pa gospa ne prepriča. Sem jo poslušala po tv ,deluje mi prikrajšano za marsikaj.

https://www.youtube.com/watch?v=vVMnQ1ypjmY

New Report

Close