Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Milena Miklavčič: Moški so včasih potrebovali trikrat na dan

Milena Miklavčič: Moški so včasih potrebovali trikrat na dan

😉


Mileni je za verjeti, malček manj kot pol tistega, kar je zapisala, ker je pisala samo o ekstremih.
Se pa dobro prodaja v fetišističnih krogih!
Denar pač ne smrdi!
[/quote]

pa še kako ji je za verjeti! sem marsikaj doživela, kar ona oz. zgodbe v njeni knjigi opisujejo
denar ji pa privoščim, hvala ji, da je zbrala zgodbe

čakam 3. del!

Jaz pa priznam, da njene knjige nisem in ne bom brala. Ne prve, ne druge. Prebrala sem nekaj odlomkov, ki so bili objavljeni v neki reviji in mi je bilo dovolj. Ogaba.

Ni potrebe, da vse to vemo in da je vse to obelodanila. Bomo zaradi tega lepše živeli, se bomo imeli raje, bomo bolj ponosni na naše prednike, bomo bolj spoštovali narod?! Ne, ne, ne in ne. tOREJ ni potrebe, da to beremo.

saj te nihče ne sili!

Ja kdo ti pa kaj hoče? Pa spoštuj še naprej narod spolnih izprijencev in uživaj v ignoranci, če ti bo tako bolje.

Je potreba.Zate pač ne.Ti boš brala knjigo o avtomobilih in motornih saneh, ker te odnosi med ljudmi kratkomalo ne zanimajo.
Odnosi med ljudmi, zlasti pa med tistimi, s katerimi živimo, pa so najbolj pomembni.In ko prebereš obe njeni knjigi, spoznaš , kako različni smo si.Kako zelo zelo različni! In kako vzgled staršev, njihova vzgoja in delovanje močno vplivajo na njihovega otroka za vse življenje in še naprej v naslednje rodove!

Tole mi ni jasno. Res uživa, ko je tisti srečni tvoj dan in ji je kul, ja zakaj pa se potem samemu seksu tako zelo upira sploh? Čudno da se nista že po enem letu pogovorila, ko je začelo to cincati. Pogovorita se sproti rajši, če do česar koli pride med vama. Trenutno gre tukaj za seks, kot pišeš. Ker 8 let je res dolga doba. In kako se odzove, ko rečeš da boš najdel eno za seks? Česa jo je strah zdaj. Ji kaj ni pasalo ali zakaj se je kar po letu dni to spremenilo? Mislim da jo je sram o tem odkrito govoriti kaj ji ni všeč. Imata pa se res rada. Potem pa naj bo iskrena in pove direktno, če te ima res rada, kot praviš. Vztrajaj, da pove kaj jo res teži.

Ha, ha, ha, paličnjak :))))) Ma, danes me pa res nasmejite s temi vašimi komentarji, le od kje jih pobirate 😀
Je pa ena stvar, ki je zelo resnična in sicer to, da se moški neprestano pritožujejo zaradi pomanjkanja seksa in o tem, kako njihova partnerka noče večkrat seksat. Da bi pa pomislili o tem, da so mogoče postali preveč površni pri seksu in o tem, da je mogoče krivo tudi to, da je njihova higiena postala pomanjkljiva, to pa ne, je enostavneje reči, da je ženska frigidna. Pa kot zanimivost, opažam tudi, da za ljubice so se pa ti moški ponovno pripravljeni urejat in skrbeti za osebno higieno 😀
Skratka, ni pomembno, če je dedec paličnjak, zavaljen, kosmat medved s predolgimi nohti na rokah in nogah, gnilimi zobmi in smrdeč, bistvo je, da je ženska kriva, da ne da;)

😉
[/quote]

Hahahaha……..!
Pa saj ni nihče tok neumen, da verjame tem pravljicam, kak se majo fajn.

Samo če ji je tako fajn, zakaj potem tako zavrača spolnost s tabo? Nekaj tukaj ne štima. Si ji sploh privlačen?

Jaz bi tudi rada prebrala knjigo. Pa se v nasi knjiznici ne da dobiti – sem 17. v cakalni vrsti. Kupit si je pa ne morem, mi je predraga. Ima kdo za prodat knjigo po nizji ceni?

Torej, ko ženski ni do sexa je moški egoist, ji najeda in sili v stvari, do katerih ji ni. Seks mu ne pripada!
Ko pa moškemu ni do sexa je pa prikrit gej, ga je strah čutiti, je nima rad, misli samo nase… Dvoličnost?

Je to res ja. Kot npr. ko ima samska poročenega je ona k.urba, ko pa je samski s poročeno je pa frajer in spet je kriva ženska edina in ni zvesta, medtem ko se poročenih moških ne obsoja sploh. Dvojna merila so vedno žal.

Obstaja tudi izraz kurbir, ne samo kurba.


Egoist. Kaj je s tabo..? Egoist kaj je ona. Kakšna veza je to brez seksa? Totalno brezveze. (drugo je če je kdo bolan in ni seksa)
Ma ta dva seksata manj ko pa mi ki smo že dolgo poročeni. S to njegovo ni vse ok. Al jo ne rajca Al pa je kej drugega.
[/quote]

Ja tole res ni nekaj ok. Samo kako na morju se ji bolj da. Če ji je v prvem letu bilo do tega zdaj pa ji ni več mi ni jasno, če se imata rada, kot pravi on, zakaj mu ne pove iskreno kaj jo ni všeč. Ker to je potem vseeno, če skupaj živiš s frendom in ne seksata. Ker s fantom to počneš in ti je privlačen. S frendom pa ne. Tako da to je kot bi živela skupaj frend in frendica, če mu niti navaden poljub ne da, če ji ga sam prvi ne nameni, kot je napisal. Grozno no 🙁

Res je vse tole čudno v današnjih časih, ko tudi punce povejo ko so v zvezi že 10 let in niso že 6 let seksale. Potem je vseeno ali imaš moškega ali ne, ker z njim namreč to doživljaš. Ni mi jasno kako to sploh zdržijo take čudne zveze in brez tega, če že imajo ob sebi nekoga. Ok ne rečem, da ga nimaš, ampak da ga imaš in tega ni se je pa za vprašati.

Sama sem imela moškega 3 mesece in mu je edino prvič vstal, nato nikoli več in še prvič mu je takoj vse dol padlo, ko naj bi prodrl vame. Sva se glede tega pogovorila oz sem se sama hotela. Ok najprej sem rekal ok je stres, ampak to se je kar naprej pojavljalo in vprašala sem ga kako je bilo s prejšnjimi puncami in o tem ni želel govoriti in imel zadržke. Krivil je celo mene da meni kao ni do njega in glede tega njegovega odziva sem prišla do zaključka, da njemu ni do mene, zato je izhajal iz sebe, ko je mene obtoževal. Ker če meni ne bi bilo do njega, ga ne bi zadovoljevala in si želela seksa z njim, halo. Je tudi mene kar malo sram bilo takrat in tudi ko se spomnim za nazaj je tole zelo čudno no. Ker so ljudje tudi pod stresom in normalno seksajo kljub temu. Nisem mu bila privlačna očitno, pa se je bilo s tem zelo težko sprijazniti, samo kaj pa naj če mu kar dol pade vse no. S prejšnimi fanti nisem imela teh težav. In tudi ko sem po njegovi zvezi spoznala fanta, si je želel seksa z mano. Tako da edino pri temu sem doživela, da je skos imel neke izgovore in predvsem na stres se je vedno zgovarjal. Tako da jaz ne bi dolgo mogla biti skupaj z nekom, ki si ne želi seksa z mano, ker to namreč pomeni, da mu ni do mene kot do osebe, pa mi lahko govori da me ima rad in ne vem še kaj vse. Ne lažem si in pogledam takoj resnici v oči. Prišla sem do zaključka, da greva vsak svojo pot, ker spolnost je tudi zelo pomembna in velik del dveh oseb, ki sta v vezi skupaj. Če tukaj ni pošlihtano, tudi sama komunikacija ne štima. Ker če bi bila komunikacija kul, bi se tudi tukaj dalo rešiti, pa se pri meni ni izšlo.

Loterija ja. Samo danes je tudi loterija to pri moških opažam hehe dobiti takega ki mu je dosti do seksa 🙂

…težko dobiš moškega, ki bi vsak dan…
Zato pa se je povečala prodaja raznoraznih igračk za nas, potrebne ženske….

Potrebne = packe.

Ja polne besed. Sem v študentskih časih takšno potrebnico zakočil. Ona bi vsak dan, večkrat…
jaz tudi pa sva ene 3 tedene med poletjem ko ni bilo skoraj nobenega. Pa je popustila da več ne more da tako ne gre.
Tako da babnce paste kaj si želite da neboste kot Katra končale ;/

Ja res ni primerjava če je potrebna ženska in je potreben moški.hehehe 🙂 ni več zmogla ane hehehe 🙂

Ja res ni primerjava če je potrebna ženska in je potreben moški.hehehe 🙂 ni več zmogla ane hehehe 🙂
[/quote]

Ne vedno je govorla da so ji bivši fakeri govorl da je nimfa, da ji ni nikdar dovolj.
No potem se je spremenilo.

Ne vedno je govorla da so ji bivši fakeri govorl da je nimfa, da ji ni nikdar dovolj.
No potem se je spremenilo.
[/quote]

Lej, marsikaj se spremeni 🙂 tudi to 🙂

Hočem dopovedati da v enih očeh je nimfa v drugih pa normalna 😉

Tako da če seks že na začetku škripa bo samo slabš.

New Report

Close