Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek miljardni pufi in destine mrtvih na dan – to je rezultat vlade Janeza Janše

miljardni pufi in destine mrtvih na dan – to je rezultat vlade Janeza Janše

citat
Po trditvah Hine je stopnja smrtnosti med obolelimi s covid-19 v BiH ena najvišjih v Evropi
Skupaj je umrlo 2.728 pacientov. V BiH so za namene zamejitve širjenja okužbe covid-19 uvedli policijsko uro. Tako v notranjih prostorih kot na prostem je obvezno nošenje zaščitnih mask.

To smo vedeli že leta 2012, a vas je spet prinesel okoli, da ste ga volili. Nobeni vladi ni uspelo narediti toliko škode, kot njemu. In še ni konec.
Tokrat je najhuje. Tokrat gre celo za življenja, ne samo za denar. Vsak dan za cel avtobus nepotrebnih smrti.

Bosanci res so med najslabšimi v Evropi, ampak Slovenija pod Janšo je pa najslabša – res se je Janša s svojo vlado dobro pripravil na drugi val.

Bosanci res so med najslabšimi v Evropi, ampak Slovenija pod Janšo je pa najslabša – res se je Janša s svojo vlado dobro pripravil na drugi val.
[/quote]

Zadnje tri tedne imamo najvišje število mrtvih na svetu (kljub enim najhujših ukrepov) in tudi število brezposelnih se zelo povečuje – in to navkjub največjim zadolžitvam vlade v Evropi.

Ukrepi ne prijemljejo, tako glede števila okužb, kot ohranitve gospodarstva.
In za vse to je kriva vlada.

Nič bat bo maršal Twitto to krivuljo smrti obrnil v drugo smer takoj, ko mu bo to ustrezalo in potem bomo nadaljnih 20+let poslušali o tem njegovem čudo čudodelstvu. Zna on z lastno hvalo…in prirejenimi podatki….

ja, eni imajo spomin zlate ribice….jaz se še spomnim kaj je obljubljal preden je bil prejšnjič premier, NIČ od tega ni naredil NIČ, imel pa je polna usta obljub in program tak da sem mu že jaz skoraj dal glas takrat. On zna samo tote ME, Myself and I…in tlači naš dnar v svoje strgane žepe.

N e vem , kot bi bral spise iz pomožne šole – rezultat vlade so mrtvi in dolgovi . Mrtvi in dolgovi so rezultat virusa , kakršnega ni bilo že 100 – sto – let !!! Imamo izjemno hude hude razmere zaradi covida . Kako je prejšnji PV reagiral pa vemo .

New Report

Close