Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Mimo stroke je vlada odločila, zapiranja ne bo

Mimo stroke je vlada odločila, zapiranja ne bo

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 20:38

Odgovor na objavo uporabnika
ahar, 17.10.2021 ob 20:30

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 20:19

Odgovor na objavo uporabnika
Hej skerica, 17.10.2021 ob 19:50

In kaj ima to veze z dejstvom, da so poleg Izraelcev, Angležev, Američanov sedaj tudi Francozi ugotovili, da cepivo pomaga. Tudi tako starim, kot si ti. Ne, ti verjameš eni tetici, ki ni imela prej pojma in ga nima niti sedaj? Razočarala si, meri. Padla si na nivo gospodinjskega umskega potenciala. Škoda, si mi prej delovala malo bolj razgledana in izobražena.

Moja teta ima stranske ucinke in ravno zato ne gre na cetrto, bila je 4 dni v bolnici zaradi tega, hb se je dobro koncalo. Cepivo je ista loterija, nikoli ne ves kako jo bos odnesel ce zbolis za korono, plus stranski ucinki so in ne samo korona. Njena soseda je umrla zaradi korone in to cepljena, pa ni edina, vec jih je. Lahko se tolazis, resnica je da nikoli ne ves kaj se bo zgodilo ce zbolis ali ce se cepis. Nima to nic z inteligenco, oni so tolk naprej z vsem tem, da lahko vemo priblizno kako stvari stojijo oz se kazejo.

Glej, tvoja statistika proti tisti z 22 milijoni ljudi. Case closed.

Vsak po svoje. Me ne zanima statistika iz casopisa, jaz se zanasam na zaupanja vredne ljudi. Nasa druzina je koncala s cepljenji, kdor se je cepil se je in to je to. Imam bratranca, ki dela v bolnic in ni vse tako roznato. Cepiva ne scitijo kot je treba, imajo stranske ucinke.  Meni se ni treba cepit, sem doma in ne ogrozam nikogar.

Gospodinjska preprostost prve klase… Že prav, že prav… Si vse povedala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7248, 17.10.2021 ob 20:36

Odgovor na objavo uporabnika
testiranje cepljenih, 17.10.2021 ob 20:20

Odgovor na objavo uporabnika
Hej skerica, 17.10.2021 ob 19:59

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 19:22

Pct zgleda ne deluje kot so zeleli, zdaj bojo ustrahovali ljudi s pomankanjem postelj in nasplosno oskrbe, ce se ne bojo cepili- zagotova smrt  :))

kje sem ze to slisala, za to taktiko.? Aja sorodniki iz izraela so mi povedali, tako nekako so govorili tudi njim…next please

Me pogreje, ko antivakserji na imate, da PCT ne deluje. Seveda ne deluje, če pa se nikjer ne spoštuje!?!  Če pa tulite, da je diskrinmacija, napadate folk -trgovce, varnostnike, če od vas zahtevajo PCT?!? Potem pa še goljufate s potrdioi, da kar smrdi. In potem si še drznete pisati, da ne deluje?!!

Za debilne, goljufive balkanjerose je samo prisila in hude sankcije če hočeš, da kaj res deluje. Tega si pa niti najbolj skrajna vlada ne upa. Ker je debilna mentaliteta pri nas preveč razširjena.

 

Ko se bodo tudi cepljeni redno testirali, se bodo zmanjsale okuzbe.

 

Pred kratkim smo imeli eno zadevo, vec dni je trajalo, dobrih 10 dni vse skupaj, pct pogoj, itak vecina cepljenih.

In je zbolela ena cepljena. Nekaj dni za njo se nekaj cepljenih. Cez nekaj dni se par. No, proti koncu so zbolevali tudi necepljeni.

Ko smo se ze razsli, je zbolelo se nekaj udelezencev, na koncu od enih stotih, je zbolela polovica.

Potek pri cepljenih in necepljenih zelo podoben, visoka vrocina, kaselj, slabo pocutje, tipicen gripozni potek. V bolnici ni koncal nihce.

Necepljeni so bili testirani vsako jutro, cepljeni pa samo, ce so bili prehlajeni. Napaka!

Pa s čim naj se testiramo, glupača? Prej ste jokal, da testi niso zanesljivi, zdaj hočete, da se vsi testiramo?

NIKOLI. 👏 VAM. 👏 NI. 👏 NIČ. 👏 PRAV. 👏

👏 👏 👏 👏 👏

Tako nekako zgleda zdaj. Prej so tulili, da so testi fejk, zdaj so pa nekaj najboljšega. Nekaj edino merodajnega. Čakaj še malo, bodo še kaj obrnili…

 

Odgovor na objavo uporabnika
ahar, 17.10.2021 ob 20:43

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin483, 17.10.2021 ob 20:37

Odgovor na objavo uporabnika
Gluponje, 17.10.2021 ob 20:26

Odgovor na objavo uporabnika
Darwin483, 17.10.2021 ob 20:07

Kako ne deluje če varnostnik meče človeka po tleh zaradi ne maskiranosti. ? Š s PCT ne moreš očitno v večjo trgovino kaj šele, da PCT ne bi kaj omejeval.

 

In tega pacienta je moral zdaj kopirat fužinski fanatik. Zmešan folk svoje mentalne izpade še celo snema.

Malokje res preverjajo tista potrdila, večina samo od daleč pogleda ali pa samo vpraša in to je to. To ni nobeno resno preverjanje, kaj šele, da bi se kdo res držal. Tako da ne 💩.  Vse, kar pa še nekako zahtevajo, je samo maska. Niti ne, da bi res strogo težili, da jo moraš imeti pravilno nameščeno.

Super druščina ste, ni kaj.

Lej, ljudje tisoče let so zdržali brez vsakodnevne nošnje mask, zdaj pa bi jih nekateri psihopati radi v parih mesecih prepričali v to, da bodo kar umrli, če jih ne bodo nosili. Očitno so tebe že ali pa si med tistimi psihopati. ZBUD SE

Še enkrat za indoktrinirance. Lab je laboratorij. Lab nazaj je Bal, kar so počeli na dvorih (ples v maskah). Ta Bal so razširili na ulice, domove, sleherniku ( no vsaj tako hočejo). Njim je življenje igra, vsaj tako ga doživljajo (niso ravno totalno v zmoti). Kdo je začel in zakaj ustvarjati Lab-laboratorij se pozanimajte, kar piše o zgodovinskih dejstvih.

Igra, maske, namišljeni karakterji, uniforme, simbolika pripadnosti, fikcije, iluzije, magija, itd,. vse to je v njihovih željah in da bi ljudje postali njihove lutke in zanje plesali, kot bi oni ploskali, svet pa bi postal oder in njihov dvor.

Bolno 😂

Pardon, onlon – on lon (na izposojo). Možgani verjetno😂

Nesi jih nazaj pa povej, da sm jst reku, da so te nategnl in so ti posodili krš. Če si jih ven vzameš boš mogoč vsaj taprav odmev-eho imel, tako pa še to nimaš.

Seveda je odvisn tud od tvoje čpine al bo sam skoz pihal pa žvižgal al bo tud kej odmeval.

Odgovor na objavo uporabnika
ahar, 17.10.2021 ob 20:45

Gospodinjska preprostost prve klase… Že prav, že prav… Si vse povedala.

Tolazi se kolikor ti drago, jaz sem imela doma izkusnjo s korono. Ni vse v cepivu, v bistvu je v cepivu zelo malo. Mene z nobeno zaljivko ne bos preprical.  Jaz vem kaj, kako in na koga se obrniti, ce bo kdo zbolel za korono, tebi pa tega ni treba vedeti in tudi nikoli ne bos izvedel.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 20:54

Tolazi se kolikor ti drago, jaz sem imela doma izkusnjo s korono. Ni vse v cepivu, v bistvu je v cepivu zelo malo. Mene z nobeno zaljivko ne bos preprical.  Jaz vem kaj, kako in na koga se obrniti, ce bo kdo zbolel za korono, tebi pa tega ni treba vedeti in tudi nikoli ne bos izvedel.

A ti si tista?

Smo meli izkušnje s korono. Tudi smrt v družini. Se da preživeti brez cepljenja.

Bravo. En aplavz.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10189, 17.10.2021 ob 20:56

A ti si tista?

Smo meli izkušnje s korono. Tudi smrt v družini. Se da preživeti brez cepljenja.

Bravo. En aplavz.

Dobra 😂

Skeri ma podkuplene pou Lublanske dohtarije.🤣

Nihce ni umrl.

A da kdo link do te izjave? Na eni TV je bila objavljena.

Samo to pomeni, da ni res, da meri ne hodi naokoli?

Odgovor na objavo uporabnika
priznej že skeri, 17.10.2021 ob 21:00

Skeri ma podkuplene pou Lublanske dohtarije.🤣

Ne samo ljubljansko, se zagrebsko :)) bedak

 

 

Skozi nezanesljivo testiranje pade koliko? 10% mogoce?

Ostane 90%, torej vsaj teh 90 ne bo trosilo virusa okoli!

 

Sem cim manj v stiku z ljudmi, ker mene cepljeni ogrozajo!

Sem tudi vec ali manj doma, necepljena.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 21:11

Ne samo ljubljansko, se zagrebsko :)) bedak

 

👍🤣

Vem skeri meri, v šali je resnica 😘

=”22402646″][/quote]

Rešitev zate je torej cepljenje. Potem te ne bodo več tako ogrožali. Pa covid tudi ne. Vsaj tako pravijo študije.

Bolje, da grem se nohte na rokah nalakirat, tukaj same neumnosti blebetate.

Avtor kaj lažeš!!!! Vlada ni nič odločala. Samo Krek grozi z zapiranjem, minister pa s cepljenjem.

Torej nič novega. Manjka samo še malo Hojsanja pa bo cel paket.

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 21:19

Bolje, da grem se nohte na rokah nalakirat, tukaj same neumnosti blebetate.

cepet te je treba meri, od cepiva so nokti lepši 🤣

Le daj. Prva pametna izjava danes. 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 17.10.2021 ob 19:37

Odgovor na objavo uporabnika
Hej skerica, 17.10.2021 ob 19:29

Hej, skerimeri, tvoji sorodniki so zgleda še živi. Ti pa si presrana zakaj že? Si videla rezultate te študije?

Si videla tole:

https://www.france24.com/en/europe/20211011-french-study-finds-vaccines-highly-effective-at-cutting-severe-covid-19-risk

 

Lej moja teta pravi meni takrat, idem uzeti trecu, a bogami ide i tetak, moram, stara sem, miljoni  bomo zboleli, kaos, ne bo bolnica zmogla, ce ne vzamem.

Danes pravi tako…e nece Rivka cetvrtu pa da sam mojsije siđe, makar odma umrla. Dosta vise :))Men je vse jasno, vse.

Pa da ne bos mislila tud tam se jezijo nad vlado zarad korone, ne bom ponavljala socnih, ki jih moja teta izusti. Jebi ga hb je bosanka pa jih lahko kolne kolikor ji pase, ne kontaju bosanski

 

 

Ne vem o katerih sorodnikih pišeš, ampak v Izraelu so epidemijo zaustavili, najbrž imaš ti s sorodniki probleme v BIH, kjer je pa stanje še slabše kot pri nas.

Pa kaj ti men nek casopis lepis. Pa zaboli me kaj pise v casopisu, kaj mislis da bom spremenila mnenje zaradi nekega clanka v casopisu, ko  sem pa v kontaktu s pravimi ljudmi iz krvi in mesa, bom raje verjela njim. Nehi no cepili so ze 3x pa se kar so ljudje bolni, pa ne samo od korone, se od stranskih ucinkov. Jaz se cepila ne bom in moja familija prav tako ne, fertik zgodba, pa lahko do jutra lepis casopise. Ti pa po svoje, nihce ti ne brani.

A nisi rekla, da se ne boš več ukvarjala z monom in si šla lakirat nohte? Bo bolj blagodejno delovalo nate. Pusti ti študije, od tega boli glava. Kar pa ni zaželeno pri poklicni ženi.

Zakaj bi se cepljeni testirali? Če si crpljen imaš veliko možnosti, da ti ne bo hudega, da boš preživel kot lažji ali hujši prehlad. Če boš okužil ostale, je pa njijov ptoblem,  če niso cepljeni. Ker zdaj je dovolj.

New Report

Close