Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirela Parovi extra lepotica

Mirela Parovi extra lepotica

Pravkar je razlagala kako je sexala v slovenskem šovu z dvajset let mlajšim najlepšim moškim v Sloveniji, Andreja niti ne omenja, se pa prepira ker ji je ena povedala da bi morala misliti na otroke.

Definitivno je, da ta ženska ni čista v glavo, sem pogledal na you tube, račja usta stalno šopiri, z glavo stalno neki trza, da se obrača proti kameri, da čim lepša izpade, pa ji glih ne rata, tako, da bi človek rekel, kaj je to za eno čudo.
Mogoče v živo zgleda čist ok. ampak na tem kar vidš na kameri zgleda čist v qurcu, kot poceni drolja, skratka nenormalno.

Včeraj sem nekje na netu prebrala, da je Mirela prispela v srbski šov. Sem šla pofirbcat na YouTube in sem naletela na njeno predstavitev pred vstopom v šov. Malo so jo spraševali od kod je, kdo ji je v šovu všeč in kdo ne… No, v glavnem pri vprašanju ali se lahko obeta kakšna avantura s katerim od “tekmovalcev” v šovu je rekla v smislu “nikoli ne reci nikoli” in da je v vezi, vendar, kar se tiče avanture v šovu ne more nič reči, da o videla kako se bodo zadeve razpletale. Ojoj, temu Andreju bo spet javno nabila rogove 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Enega tipa notri je izpostavila, da ji paše njegova energija in da jo njegov glas pomirja… OMG

Popay, ta ženska izgleda v živo kot transvestit, zgleda da si fajn znižu kriterije.

Pa si prebral/a moj zadnji stavek, pač v živo je nism videl, televizija pa zna izkrivit pogled. Tisto kar sem zdaj videl, mi deluje upaljeno v glavo od te ženske in ja, na teve-ju zgelda tako kot si ti rekel/rekla.

Sem iz radovednosti prav poguglala kdo je ta ženska (in kakšna je). Kaj naj rečem drugega, kot da imajo vsake oči svojega malarja.

Ojoooj, če je to umetno strašilo lepo, potem pa res adijo pamet, ni nam več pomoči.

Lepotica prvovrstna je dr. Sanela Banovič recimo, prekrasna naravna ženska s pametjo in pošlihtana v glavo, ki dela dobro ljudem in za ljudi. To je to, to šteje v življenju, ne pa napumpani žnabli, joški, opletanje z glavo, da se o morali in odgovornosti niti ne pogovarjamo, glede na to, da ima doma dva otroka. Govno od govna.


Naravna mogoče. Lepa nikakor. Ima pa od mirele vsaj malo bolj pošlihtano v glavi, čeprav tudi od nje ni kakšnih koristi.

Nič nas ne moti na Mireli, samo vsega je nekako preveč. In od vse te silne lepote bolijo oči.


Naravna mogoče. Lepa nikakor. Ima pa od mirele vsaj malo bolj pošlihtano v glavi, čeprav tudi od nje ni kakšnih koristi.[/quote]

Lepa nikakor? Malo bolj pošlihtano? Ni kakšnih koristi?

Na tvojem mestu bi malo razmislil o tem, kakšne koristi so od tebe. Razen tistih, ki jih imaš ti sam.

… da ženska v življenju mora imeti moškega h kateremu se vrača!!!!!!
In to je – Andrej.

Ko jo ostali ‘mačoti’ odpikajo in odvržejo … se ona vrne k Andreju.
Imata pa njena otroka res srečo, da sta vsaj očeta prisebna (no za Andreja to vedno težje trdim) in ju vzgajata ter skrbita zanju, če že Mirela tega ne zmore … in leta iz šova v šov.


Naravna mogoče. Lepa nikakor. Ima pa od mirele vsaj malo bolj pošlihtano v glavi, čeprav tudi od nje ni kakšnih koristi.[/quote]

Lepa nikakor? Malo bolj pošlihtano? Ni kakšnih koristi?

Na tvojem mestu bi malo razmislil o tem, kakšne koristi so od tebe. Razen tistih, ki jih imaš ti sam.[/quote]
:-)) Kar ti pišeš so subjektivne lastnosti, ki jih lahko vidiš samo ti. Jaz jih ne. Zame je samo ena izmed mnogih, zelo povprečnih. In mimogrede, kakšne koristi so pa od tebe? Razen sproščanja frustracij, če te (tvoj okus) nekdo skritizira.

Lepa nikakor? Malo bolj pošlihtano? Ni kakšnih koristi?

Na tvojem mestu bi malo razmislil o tem, kakšne koristi so od tebe. Razen tistih, ki jih imaš ti sam.[/quote]
:-)) Kar ti pišeš so subjektivne lastnosti, ki jih lahko vidiš samo ti. Jaz jih ne. Zame je samo ena izmed mnogih, zelo povprečnih. In mimogrede, kakšne koristi so pa od tebe? Razen sproščanja frustracij, če te (tvoj okus) nekdo skritizira.[/quote]

Govora je o dr. Banovičevi. “Koristi od nje”, kot jih cinično imenuješ, niso subjektivne, pač pa konkretne. O tem, kdo sprošča frustracije, pa ne bi, si že predolgo na forumu, da bi to ostalo neopazno.


:-)) Kar ti pišeš so subjektivne lastnosti, ki jih lahko vidiš samo ti. Jaz jih ne. Zame je samo ena izmed mnogih, zelo povprečnih. In mimogrede, kakšne koristi so pa od tebe? Razen sproščanja frustracij, če te (tvoj okus) nekdo skritizira.[/quote]

Govora je o dr. Banovičevi. “Koristi od nje”, kot jih cinično imenuješ, niso subjektivne, pač pa konkretne. O tem, kdo sprošča frustracije, pa ne bi, si že predolgo na forumu, da bi to ostalo neopazno.[/quote]
Tudi ti:-)) Kakšne koristi so od tebe:-)))?

Govora je o dr. Banovičevi. “Koristi od nje”, kot jih cinično imenuješ, niso subjektivne, pač pa konkretne. O tem, kdo sprošča frustracije, pa ne bi, si že predolgo na forumu, da bi to ostalo neopazno.[/quote]
Tudi ti:-)) Kakšne koristi so od tebe:-)))?[/quote]
Pa, niti ne 🙂 In za razliko od tebe ne sodelujem toliko in na tak način, da bi me lahko kdo prečital.
Koristi na forumu? Ni prioriteta 🙂


Tudi ti:-)) Kakšne koristi so od tebe:-)))?[/quote]
Pa, niti ne 🙂 In za razliko od tebe ne sodelujem toliko in na tak način, da bi me lahko kdo prečital.
Koristi na forumu? Ni prioriteta :)[/quote]
:-)) Misliš? Sicer pa korist ni prioriteta niti forumu samemu. Vsaj čveku ne.


Pa, niti ne 🙂 In za razliko od tebe ne sodelujem toliko in na tak način, da bi me lahko kdo prečital.
Koristi na forumu? Ni prioriteta :)[/quote]
:-)) Misliš? Sicer pa korist ni prioriteta niti forumu samemu. Vsaj čveku ne.[/quote]

Ne mislim, vem.
Imej ustaljeno nedeljo.

Mirela pravi, da je Marko.
Andrej kaj pa ti porečeš na to?

Po moje tukaj Mirela ne bo taka zvezda, kot je bila v BB.
V šovu Parovi je veliko bolj krut boj za obstanek, kot je bil v BB, katerem je bilo vse bolj na izi.

Ni šans, da bo tam dolgo ostala. Prepirke, žaljivke in pretepi so v Parovih vsakdanji. Tam moreš biti, res psihično močen, da izdržiš. Ne vem kako ta show ne ukinejo, kar je preveč je preveč.

Zato ker se predvaja v Srbiji. Tam dovolijo vsega i svašta.

Kdo je ta ženska? Že drugič opažam temo o njej? Je kje kakšna slika?

Sicer ima vsak svoj okus, ampak men ona niti mal ni lepa, o ostalem pa da sploh ne govorim. Sm parkrat, bolj prot konc, tko usput gledala Big brother, pol pa še kar se je pisal o njej, bom raj tih 😉

Ko še ni bila tako iznakažena, je bila lepa ženska, sedaj pa…..dejansko sliči na travestita.

Mi je pa večji “fenomen” njen Andrej. Za BB ji je ponujal 30 jurjev, da ne gre v hišo. Ona je vseeno šla, se mu skur*** pred celo Slovenijo, zdaj jo Andrejček podpira da gre v Parove.
Očitno ga rajca gledat kako se po mladcih meče, druge razlage ne najdem.

Kdo sploh je to?

New Report

Close