Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Miren petek :))

Miren petek :))

Kristus naš je vstal od smrti
razveseli se kristjan !
Smrt in pekel je premagal
vstal iz groba tretji dan !

Aleluja, Aleluja!!!

Stoj mi ob strani
v dobrem in zlu…
alelujaaaaaaa

Hahah norci..ojej

Zdaj povzdigni srce svoje…
jezik glasno naj zapoje..čast in hvala
Jezusu našemu zveličarju..
huhuhu

upam da namo štrafani k sem vraževerna bemti!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

norci haha :))))))

o jezus blagoslovi me,
odpusti grehe moje,
po svoji ljubi materi me sprejmi v srce svoje…

o bog, tole je iskreno !!

hahahaha :)))))))) jebenti, a se ni nekdo neki čez cerkev kregal v zadnjem času :)))))

Hihi upam,da jo ne dobimo po nosu s šibo božjo..hej miklavž vse gleda..ne smemo ga biksat potem nč ne bo!!

Sej se tko fletno sma mamo..a ne da ne grešimo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

in dejal TIMŠEL (ti lahko) – ti lahko izbiraš

ALELUJA SOUNDS OF LOVE…..

S.O.S:

heh dons grem jets kasnej kuhat a lahko afne guncam tuki en mal…ja čakam gospodarja da vsaj 4 zmigavce da..hehe je odpeketal k hoče bit lep in nov…kupuje si površnik…eko pa je šibnu nekam ga kaufnt!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))) yeeeees
jest tko rada afne guncam – men nkol ni treba 2x reč.
sem glih prebrala tvoj post o polnočnem klubu – SM ga gledala!!!!
jest študent pa res ne smem kej tazga zamuditi…

Malo sem bila razočarana, če govorimo o učenju za življenje potem… meni nekako ni “sedel” Miran….
Pa kakšnega učenca iz univerze za tretje življensko obdobje bi lahko imeli… ipd…
Tisti ta mladi doktorci pa vsaka čast, ne da… Pa otala dva sta bila tudi oki..
So pa te oddaje vsekakor v večini vredne ogleda – pa še tako uro so na sporedu ko jest prvič vklopim TV :))))
S.O.S.

Aha večkrat pogledam.Silvo Teršak super zmeraj vodi in ma zanimive goste..no zdej ga že dolgo ni blo..
Jets sem pa kar mal razočarana…Predvsem v tej smeri k smo v Slo..taki bučki…
lej lep primer je ta mlada dohtarca,predvidevam da je mojih let..no in tukaj niti malo ne bi uspela ,je pa zato v tujini..In še enki čisto vsak k gre oz.ki ima možnost študirat v tujini..se vrne s tako izobrazbo da te kap..Mi pa se tukaj matramo pa potimo..pa živčkarimo..en kup truda dosežemo pa veliko manj,kot si zaslužimo..No sej so to skoz poudarjali..Viš in tu bi jest pošten rez nardila in uvedla en kup sprememb..takih k zunaj že davno veljajo…
Matr smo bumbarji tuki..grrrr..Isto pele je tudi z službami..pr nas tako hudo težko..pri njih pa že ko se greš šolat,imaš zagarantirano službo..ma še puljo se zate,že med študijem a ni to en velik + za vsakega študenta ma to je tak direkt šus v možgančke da še bolj migajo v *..hehehehh a ni no?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ježeš muca…
nkar ne verjemi vsega kar je bilo povedano….
vse je relativno…
kako naj gre nekdo, ki nima prebite pare (naj mi ne nakladajo o štipendijah
ker te ne zadoščajo za letno šolnino v tujini) v tujino študirat – no way

tako ali drugače moraš imeti saj malce back-up – drugače ne preživiš.
Imam nekaj prijateljev v tujini, pol pa da bi hotel kdo mene tukaj preveč farbal…

pr nas je pa itak ena čudna verzija jest temu včasih pravim “balkankapitalizem” …. brez zamere tako je pač, več masla na glavi pa gre na bolje delovno mesto…..

zdej pa letim preden mi zaprejo pošto pa knjižnico, ampak se javim
ko pridem nazaj – ke zgori – oki
C.I.C.

Aha oki…tud jest,se mi že žmigavci pržigajo…Grem kuhat..

jaja to pa definitivno brez money no funy..heheh ampak če maš dnar pol..si marsikaj skor kupiš lahko..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close