Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mirna in tiha gmajna..

Mirna in tiha gmajna..

Poslavlja se Saško, pa grem še jaz …
Sam zajček tuki pa že ne more bit , me je strah . Je tema ):

Nč bežat tuki čičat pa čakat..jest nosim lampo…….
Saško gre pa ziher še na enga kratkega pred odhodom..a ne?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Po mojem, mu je slabo že če mu samo omeniš pijaču :))) Je tam dol nekaj stokal in mislim, da gre naravnost v posteljo.

Evo mene, evo meeeeeeeennnnnnneee!
Muca, kako je z mladički?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Oj Marička in zajček..sem gledala preverjeno..zdej je pa en ful dober film na popu..zanimiv..pa si ga bom ogledala..pridem pol nazaj..aja pa povem kaj in kako je z tamalim po mailu prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojla !
Ste imeli veselo , ja . Pa zakaj nima
sašk vsak dan rojstni dan !

Lep večer Marija !

Muck muj ! Kaj si doma , da zjutraj zamujaš na kofe ?

Ubogi bolnički mali , pozdravite se !

Tiha , mirna , sedaj pa se mokra gmajna … dezuje … tiho

…. asociacije pa ….
“Kadar ležem , kadar ležem ,
v srcu žge me
noč na noč .

Sestra misli , sestra misli ,
kaj je z mano noč na noč …
……………..

Oh, Niobci moja, ne, Niobči, ko pisem meile,
tako pazim na sičnike in šumnike, da jih potem
uporabljam še tukaj.
Utrujena sem, izmozgana, brez volje, nepopisno
osamljena …. spravila se bom v posteljo, namenila
misel vem in skušala usnuti !

Naj vam bo noč lahka, naj vam metuljčki nasujejo zlatega prahu na veke in ta naj vam prinese sanje, sanje, ki vas bodo pomirile, sanje, ki vam bodo odpočile telo in duha ….

Lahko noč! Žal ne morem več. Še malo, pa lahko tudi …….. pa ne bom, res ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….. rada bi misel ti poslala,
o kako rada,
kam naj jo pošljem, kako
naslovim ?

Naj misel bo želja moja,
da sen ti prenese spokoj,
naj želja bo misel moja,
da si z menoj, ta hip in nocoj …..
——————————————–
Ta je pa le moja, veš, Niobči moja draga, moja pesem, porojena iz globine, ki ji ni konca …. vendno je le globina, kdaj pusta, kdaj prazna, kdaj temna, kdaj polna vsega, kar se vanjo spraviti da …… a vseeno zgolj in samo …. globina !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček, dolg, ki na duši leži,
ponavadi hudi pekli, a dolg,
ki iz duše hiti, hiti, hiti, išče
in išeč, ta tudi najde prostor,
kjer vse skrbi odloži ………..
in dolga več ni ………………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

sej.. dans nej bi ga mel Saško, jutr Brusko, druga dan Silvo… pa tko naprej a ne :)))

nioba lep večer in veselo noč :)))

i mene 🙂 evoooo :))

lep večer obema 🙂

je bil na popu..Solze so kar tekle in tekle…
Zajček tolk sm mislila nate,sigurno si ga tudi gledal..
Marija to je bil film tudi zate.Bi ti povrnil moči,dal energije.uhh Zdej je pa moj večer popoln..hudi dnevi skrbi in bolečine so za menoj..Prav to sem potrebovala sedaj…Saj vem me ne razumete ampak vse to kot pikica na i….vse to je bil balzam,četudi pomešan s solzami balzam za dušo….Ohhh To živlenje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca gledala sem in tako jokala kot dež.
Oči imam čisto zatečene.
Kako si vedela ? Nisem sposobna nič pisati sedaj, sem čisto preč !!!
Toliko solza ne pomnim kdaj sem potočila.

Ahh le kako moraš kej takega prašat..hej…čutila sem da gledaš..res..tudi jaz sem,kot sem rekla kljub solzam..uhh presrečna..ker se mi je dan in vse te skrbi lepo končal…
Sory vsem drugim..ampak meni že en tak film ogromno…da
In film je resničen..zato še tolko bolj…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A si pozabila?
Včasih pa le ujamem prave vibracije..hihihi
Tole je bilo ventil na auf..pomoje

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, a veš kako sem uboga zdej ? Pečejo učke in čisto sem melanholična. Lep film. Danes sem si rekla, da z današnjim dnem končujem z gledanjem TV, ker enostavno je preveč za moje srce.
Nisi čarovnica, le čutiš enako kot jaz, sicer pa to tako e dolga veva obe.
Zdaj pa moram pelati kužija ven, ker sem pač gledala film.
nočko****

In film
in solze..

Hahahahaha , kaj je pa zdej povedal na radiu :

“Dobro jutro , delavci ,
dame in gospodje tako še spijo .” , je rekel .

Dobro jutro vsem .
Upam , da kmalu pridete …

Lepo si tole zložila , hvala .

Lep dan ti želim
in “mirno morje ” .

aha tud mi smo pokonci že a lot…le do pc..sem se lahko dokopala šele zdej…
Je gospod hotel pod urgentno ravno tisto srajco,ki je bila na sušenju…pa hčerko je treba priganjat,da se obleče,da se umije,da naj vendar pohiti,ker bo zamudila šolo..upss mami je pozabila sirup dati..uhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha doma..na negi….
malce dlje lahko poležim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close